"חג שבועות 2017"

יום רביעי 31.05.2017, חג שבועות תשע"ז, שלום רב לכם, ברוכים הבאים לעמק השני. איני מזמין אתכם לשבת היות ושעת שמחה היא זו, כאשר האש והמים הנם המרכיב העיקרי לחגיגה הזו. ואכן זו חגיגה ילדים יקרים.
 

ברצוננו כי תחושו בליבכם שמחה אדירה זו.  קבלת התורה הנו רגע של התעלות, רגע של דבקות, רגע של חיבור ביניכם לבין בורא עולם.  הכול פתוח, פתחים... שערים...., בזרימה של רצוא ושוב, והנכם כמלאכיו של יעקוב עולים ויורדים מעלה מטה בהתרוממות רוח ואהבה.

דעו לכם כי כאשר תדעו לבקש גם תקבלו, היות וקיים דו שיח של לקבל ולבקש, לבקש ולקבל, וככול שתתמקדו בדו שיח זה תזכו.  וזכרו כי זה תוך כדי קלות, ריקוד ושמחה של הלב.

חלפה שנה ושוב זכיתם לקידוד חדש של אנרגיה מזוקקת שבעתיים, מעודנת, עם יותר חדווה בלב, יותר הערכה ויותר יכולת להיות שם.  כאמור הנכם "עשרת הדיברות", אך כל אחד הוא "דיבר" בפני עצמו עם יכולותיו לקיימו. 

ככול שצמחתם והגעתם למקום אחר מהמקום שהייתם, משמעות חדשה ונוספת תוצג בפניכם.  הנכם נמצאים בעמק השני ילדים יקרים, זהו עמק של שמחה, אור, קלות.  היבטי הנפש אינם שם אלא כתזכורת לעמק הראשון.  זוהי תודעה אחרת, זו אינה תודעה של עמק ראשון, זוהי תודעה של עמק שני אשר ממנה הנכם צועדים אל העמק השלישי.

ככול שתיזכרו היכן הנכם נמצאים, תודעה זו של עמק שני תלווה אתכם במהלך כל הימים.  תוכלו לחוש את אותה עדנה ונועם של אהבה מזוקקת כלפי עצמכם וכלפי היקום על מרכיביו. 

כידוע לכם "העמק השלישי" הנו אחדות, באותו עמק שלישי הנכם אחד.  היכולת שלכם לאחדות הנה העמק השני.  היכולת שלכם לוותר על הקושי והאגו הנה העמק השני.  היכולת שלכם לחיבור הנו היעדר התנגדות, יכולת הכלה וקבלה ואהבה אשר "הנה מובנת מאליה".

משמעות עשרת הדיברות בעמק השלישי הנה משמעות אחת ולא כמו בעמק השני אשר שם היא עוברת דרך הפרספקטיבה האישית.  וכל זאת ילדים יקרים כהכנה "לעמק הרביעי" אשר שם הנכם הופכים לבוראים כאשר כל העצמיות שלכם באה לידי ביטוי.  

שם בעמק הרביעי, היבטי הנפש נשארו הרחק מאחוריכם, כאשר שם הנכם עצמאים במודעות שלכם אך מחשבותיכם הנן למען הבריאה עצמה בהסתכלות אלוהית. 

ילדים יקרים, חשוב לנו שתבינו את התהליך אשר הנכם נמצאים בו.  כל אחד מכם מתקרב "לעמק הרביעי" היות ועשיתם כברת דרך לא מעטה, ועדיין עליכם לעבוד על נושא האחדות הכוללת, על היטמעות במכלול, חסרי אגו וצורך אישי, על מנת כי בהיותכם בעמק הרביעי תסתכלו נוכחה מקו האופק על עבר עצמכם במבט אלוהי המתבונן בכם ובמי שכבר הייתם.

ילדים יקרים, העמק הרביעי הנו קו האופק מעברו השני.  זאת אומרת, מקו האופק לכיוון בו הנכם נמצאים במקומי, ואני הנני הישות הכוללת המאחדת בתוכה את כל התופעות, את כל ההיבטים של הכלל יקום.  ואני הנני הנקודה ממנה הכול נובע, הכול מתחיל, נקודת ההתחלה ונקודת הסוף. וליתר דיוק נקודת האינסוף.

כאשר הנכם מתבוננים ממקומי אל קו האופק הנכם רואים השתקפות, היבטי הנפש שלכם על קו האופק, אך כאשר הנכם נמצאים על קו האופק הנכם מתבוננים על עצמכם כעל נקודת ראשית אשר מכילה את הכול. 

כאשר הנכם ערוכים לתפיסה זו, הנכם בהשתוות הצורה עם בורא עולם כי השלתם את האדם בתפיסתכם הארצית והפכתם לאדם-על אשר הנו "בדמותו ובצלמו".  דעו לכם כי העמק הרביעי אינו אתם יותר בתפיסתכם הארצית, בעמק הרביעי הנכם הוויה שונה אשר גם שמה שונה. 

זהו היבט האינסוף שלכם אשר קיים לנצח וזוכר ומכיל את הכול.  שם עשרת הדיברות הנן קודי בריאה, ומשם קבלתם הכרה באלוהות שלכם.  וזה הרגע בו תוכלו לכרוע ברך בפני עצמכם ולהסתכל בכם בהשתאות, הערכה ואהבה אינסופית.

מכאן ילדים יקרים, שהנכם עומדים כרגע בעמק השני, אוחזים יד במעגל ופשוט רוקדים בלהבת האש היוקדת בפנימיותכם.  אותה להבה של אמונה, אותה להבה של רצון, אותה להבה שתביא למימוש. 

קבלו נא את אהבתינו ביום זה ובימים הבאים. ידכם בידינו ואנו צועדים ביחד.  וכאשר קשה עליכם הדרך ראו עצמכם נישאים באפיריון מעל הכול, ומכאן תנבע החזקה שלכם. 

קבלו ברכותינו לימים הבאים, זכרו אנו אוחזים בידיכם, אנו עומדים לצדכם וככול שארבעת רוחות השמיים סובבים אתכם, אנו כל אחד מארבעת רוחות השמיים.  אנו אוהבים אתכם, מערסלים אתכם בזרועותינו, מרעיפים עליכם את מי שאתם, המיטב של המיטב של אנשינו שבאו ושמו עצמכם למען האחר.  זו המהות שלכם ואין אחרת.  זכרו זאת תמיד בכל רגע של צער, קושי או כאב. 

שיהיה חג שמח בלבכם .