"חג שבועות 2016"

יום ראשון 12.06.2016, ו' סיון תשע''ו, חג שבועות, חג שמח ברוכים הבאים להר סיני כרצונכם ובקשתכם, שבו נא. התבוננו אל עבר קו האופק, קו האופק עבורכם מהמקום הזה בו הנכם נמצאים הנו האינסוף מצד אחד, והאדמה, היקום הפיזי מצד שני.

 

שני הצדדים הללו משתקפים בראייה שלכם עתה, ואכן זה גם המקום ילדים יקרים בו הנכם נמצאים בתחנות שהנכם עוברים בדרך. 

 

אכן שיעורים רבים מגיעים אל פיתחכם, ושיעורים אלה נועדו על מנת לקדם אתכם ולפתוח בפניכם את הראייה להיותכם בוראים בעצמכם, וכי כל אשר מונע זאת מכם הנם היבטי הנפש אשר עדיין מפעילים אתכם ועדיין הנכם נאבקים עימם ביומיום.

 

ממקומכם זה על הר סיני אני מזמין אתכם לחבק את עצמכם כמכילים את שני הרבדים האלה באהבה, בקבלה וברצון. 

 

דעו לכם כי ככול שתשחררו היבטי נפש באופן גורף, כהחלטה שלכם ולא תנהלו מאבקים עם כל תכונה ותכונה תוך כדי חיפוש אחריה, תצליחו לשחרר את כל אותן מגבלות אשר מונעות מכם קפיצת מדרגה משמעותית במציאות הפיזית שלכם.

 

"מתן תורה" הנה הנחלה של עשר דיברות, אשר נראות כפי שהן נשמעות ברמת הפשט והדרש.  ברמת הסוד אלה קודים לשחרור אותן מגבלות נפש, כאשר הן בהחלט חופפות את עשר הספירות ועובדות על המרכזים האנרגטיים השונים, (הצ'קרות) בתוככם.

 

ילדים יקרים אבקשכם על מנת לקצר תהליכים, לבקש דווקא היום שחרור גורף לכל אותן מגבלות נפש, רצונות פרטיים ואישיים שאינם מיושרים עם הכלל ועוד כל אשר נמצא שם שאינו תואם – לבקש שחרורם.

 

כאשר תתייחסו לכול המגבלות כאחד ותיפנו בבקשה לאור הרב הנמצא כאן היום, אור נגוהות, תרגישו השלה.  בקשו המשכיות לאותה הרגשה, בקשו קיום בנוכחות של אותה השלה, ותיזכרו בכל רגע נתון באותה בקשה.

 

כאשר עולה היבט כזה או אחר אמרו: הוא שייך לכלל ההיבטים, אטפל באשר הוא מעלה כמיטב דרכי, אך אותו היבט אינו קיים יותר!!  אלה כאבי היזכרות בלבד.

 

איני רוצה כי תובילו את עצמכם בנתיב ארוך ומייגע.  כפי ששמתם לב הכול מרובד, דברים עולים וצפים שוב ושוב כמו גלי הים.  איני מוצא לנכון ודווקא לכם דברי מופנים, שתימשכו מצבים לאורך זמן.

 

זמן המיפתָח אשר קיים היום יאפשר לכם במידה והנכם אכן מכוילים עם כל הרבדים שלכם, ברצון אמיתי לשחרור ובריאה חדשה.  ילדים יקרים זו צריכה להיות החלטה אשר אין חזרה ממנה ואשר מטופלת באופן יעיל ובטוח, באופן רציף ומהיר.

 

ראו נא, קיבלתם במהלך השנים הנחיות, חומר אשר הנו מאושיות המימד החדש אליו כולם צועדים.  קיבלתם זאת בשפה שהבנתם ובאופן שיכולתם להדהד הלאה.  ככול שהתפתחותכם במרחב תפסה תאוצה יכולנו להעביר אליכם ברמה אחרת חומר נוסף.  ככול שדרשתם קיבלתם, ככול שהתרחקתם הלכתם.

 

אנו פה עבורכם תמיד בהישג יד, תמיד בזמינות, תמיד באהבה רבה.  אך אנו דורשים יישום, צמיחה והתפתחות.  אנו רוצים אתכם נקיים מהבלי העולם הזה, חיים במימד הזה בהסתכלות מ"עין הנשר".

 

המציאות שלכם אמורה להקרין "עמק שני", שפע, אושר, אור, שמחה, ואם משהו בכם מתנגד לכל אותם דברים אשר מניתי כאן עכשיו שחררוהו היום במיפתָח אשר ניפתח עבורכם.

 

זהו מיפתָח אשר נוצר מכל אותם היבטי נפש של כלל הציבור.  זהו מיפתָח של קושי, כאב, מאמץ, רצון טוב והשתדלות, אך העוברים מבעד למיפתָח זה מותירים מאחריהם את הגורם אשר פתח אותו וחוצים למקום בו הם הנם האור.

 

שם אין צורך יותר לקבל אור אלא להגביר את האור העצמי.  אתם האור, אך הנכם מעמעמים אותו בהביטי הנפש, כך שהנכם גם מונעים מאחרים ליהנות ולראות דרכו וממנו.

 

עשרת הדיברות הועברו על הר סיני אתמול, אך הנכם עשרת הדיברות, מכילים אותם בתוככם, דרך הספירות שהנן אתם, דרך הצ'קרות שהנן אתם.  לכן בענווה רבה ובצניעות הרשו לעצמכם לדעת כי זה מה שהנכם.  עליכם להסיר את הוילון אשר מונע מכם לראות אמת זו.

 

שבו נא רגע אתנו "במרחב  י ה ו ה, מרחב אדמי" על ראש ההר הנושק לאינסוף.

 

חג שמח