"ראש השנה 2018"

ראש השנה 10.09.2018, א' תשרי תשע''ט ב"נבוריה - יער ביריה". שלום לכם ילדים יקרים חג שמח, שנה טובה.
זכינו לארח אתכם היום כאן ב"כתר של העמק". אנו יושבים לידכם, מסביבכם.
 

הנכם היחידים הנמצאים כאן המייצגים את הגוף הפיזי והחיים במימד הזה. כולנו כאן מסביבכם ישויות של "אור, צבע וצליל" וכולנו כאן בצוותא נועדנו לקדם את השנה החדשה בברכה, באהבה ובפתיחת הלב לתדרים של יופי ועוצמה.


תהיה שנה זו עבורכם ועבור כל אותם השואפים לשינוי ופתיחת הלב:


"שנה של התעלות, הבנה, מרחב אינסופי של בריאה, נגישות ושחרור של הישן והבלתי מספק, והמרתו לעוצמות חדשות של יש, בריאה מועצמת עטופה באור של טוב ואפשרי, התפתחות בדרך המלך בקלות ובשמחה, שלווה של הלב וחיבור מועצם אלינו. קבלה ישירה דרך הכתר כאשר האותיות "י-ה-ו-ה" מהוות צינורות של מעבר לתדרים.


עולמכם הנו עולם של יו-יו, משתנה דרך התפיסה שלכם ומושפע מאותם גורמים המשפיעים עליכם - ו"לא עוד". הנכם אלה אשר מקבלים מושכות לידיכם, ובעזרתם תנתבו את דרככם להתפתחות, אהבה, אומץ לב ועזרה תדרית אשר תשנה את מציאות הכלל למציאות של עדנה ויופי."


זוהי ברכת כולנו עבורכם בחג הזה, בשנה זו אשר מיוחדת בפריצתה קדימה, היות ומהווה היא תשלובת של דפוסים תידריים וגיאומטריה של יכולות מימוש.


הנכם בכתר של העמק, הכל כאן סובב אתכם ומטמיע בכם את תדריו. הנכם מתקרבים אט אט למימוש עצמכם "בעמק הרביעי" -יכולות בריאה למען הכלל, יכולות ריפוי והעצמה.


חישבו על דרככם עד כה, שנים רבות של עבודה מושקעת בכוונה והשתדלות, נדבך נדבך של חומר יצוק מתוך הרוח לאדמה. בנייה של מדרגות לצמיחה רוחנית ואישית.


ילדים יקרים הכל נמצא כאן עבורכם ועבור הכלל. דבר לא הלך לאיבוד. כמו מעיין בו ניתן לטבול, להיטהר, להתרענן ולהמשיך הלאה.


כבר ידוע לכם כי אין ה"סופיות" קיימת בכל התהליכים אשר בבריאה. לכאורה, כל אשר נראה אינו אלא הסתרה של הסמוי.


לכן כאשר הנכם חווים את עצמכם ונתפסים להיבט זה או אחר, אין זה אלא למראית עין כהסתרה של הסמוי. והסמוי ילדים יקרים הינו שהנכם חלק מאיתנו וכי לבשתם את הנגלה על מנת ליצור את הסמוי.


תפקידכם לחיות בניגלה ולהכיר בסמוי שהינו אתם. ואני חוזר ואומר, עם כל העוצמות האינסופיות שלכם, עד אשר הנגלה והסמוי יהיו הנגלה ותמיד יהיה הנגלה לעיני אלה אשר מכירים בסמוי.


הנכם פוטנציאל אינסופי של חומר היולי. פוטנציאל זעיר אשר מכיל בתוכו את כל הידע האינסופי, אך כמו בתרגיל זיכרון, מראה אותו לעצמו טיפין טיפין.


בשנה זו תבינו כי נגעתם במסה קריטית, משך כל השנים שחלפו עד כה. ותובנה זו תהווה עבורכם פריצת דרך ביקום ארץ. אך יחד עם "השגת הכל", תהייה התודעה שלכם עסוקה בהמשך התפתחותכם, כך שהצורך והרצון הקשורים למימד ארץ יאבדו מההכרחיות בה הנכם נמצאים כעת.


תדעו להבחין בין תדר לתדר, תדעו לבחור היכן הנכם רוצים להיות. וככל שתדעו יותר להפיק זהב מחומר פשוט, כך הזהב יאבד חשיבותו בעיניכם


דעו לכם כי הנכם "כלום" וכלום מולך. (בהיפוך אותיות)