"גם היוצר וגם היצירה"

יום שישי 17.08.2018, שבת שלום ילדים יקרים, ברוך בואכם "לכתר של העמק" שבו נא והתקדשו. אנו לקראת תחילתה של שנה, וכפי שוודאי שמתם לב השנה שחלפה הייתה רבת מהמורות ושינויים לכל תושבי הפלנטה ולכם כחלק מהם.
 

דעו לכם כי ככל שחולף הזמן אנו מתקרבים ל"נקודת ההיפוך", שינוי הקטבים ופריצת דרך אשר תעביר אותנו לעידן הבא. כבר אמרתי לכם בעבר כי זכיתם להיות אלה אשר רואים בעת ובעונה אחת גם את הזריחה וגם את השקיעה של השמש. שקיעתו של עולם ארץ וזרחתו של עולם ארץ במימד חדש.


דעו לכם ילדים יקרים כי כל אותה תפיסה ייקומית אישית אנושית שלכם עומדת להשתנות. כל אותם דברים אליהם הורגלתם כ"אקסיומות קיום" הינם אבק.


אגדיל ואומר כי בתפיסתכם החדשה תחוו יקום שונה בו דפוסי החשיבה, ההתנהגות והידע יהיו שונים מהמוכר והידוע. אך יחד עם זאת גם יקום חדש זה הינו אבק, וזאת עליכם להפנים בזיכרון ובמודעות האינסופית שלכם.


הנכם נוטים לחשוב כי חוויית החיים מורכבת מארבעת היסודות, וברמה הגבוהה יותר הנכם קוראים ליקום - לתשתית עליה הנכם חיים, "אשלייה". אך כל זאת אינו מתקיים עבורכם באם אינכם מסוגלים לחוות זאת.


ככל שתתקדמו ביכולת האבחנה והתפיסה של ראיית הדברים כאשלייה - כחלקיקים, כך תיפתחו לאפשרויות תפיסה רחבות יותר ותבינו כי גם בריאות אחרות הנן אנרגיה של מעגלים חשמליים אשר נוצרת מהבזקים של אור.


הנכם אלה אשר יוצרים יקומים הדומים לרמת היתפתחתכם, ליכולת התובנה שלכם, ליכולת תפיסת האינסוף שלכם, וליכולת שלכם לצאת מהגדרות לאין הגדרות. מה שאומר שחרור מוחלט של כל תפיסה שהיא, עם אמונה אינסופית בעצמכם כחלק מבריאה אשר הנה "גם היוצר וגם היצירה" בעת ובעונה אחת.


תפיסת החיים שלכם "מתגדרת" בתוך אני. אני והוא, ואני ואני, אני והעולם, אני והאינסוף. אך האני הזה הינו הגדרה עליה הנכם מתרפקים.


האני הנו אותו גורם בתוככם אשר יצר את עצמו מתוך היבט של רצון להסתכל ולצפות בכל מה שיש מסביב, לבחון את יכולת הבריאה העצמית שלו כניפרד מהשלמות, כהתנסות חווייתית.


אך זה עליכם לדעת כחוויה, כצעד התפתחותי ברב מימד שלכם, כי ככל שתכירו בכך, תעברו לשלב נוסף ביכולת התפיסה האינסופית הקיימת בכם כאופציה.


דעתכם אינה משגת את היותכם "פלסטלינה" אשר הנכם מעצבים ויוצרים בתנועות ידיים אינסופיות. כל יכולת הבריאה שלכם הינה בתנועות הידיים האינסופיות.


לכל אחד מכם יש כף יד אשר מסוגלת להקיף אינסוף, תוך כדי עיצוב אותו אינסוף מחדש, והיכולת שלכם אינה אישית אלא הינה קולקטיבית.


דעו לכם כי אותו קולקטיב אינו ניפרד מכם. אינכם צריכים את הסכמת הקולקטיב בכדי ליצור בריאה חדשה ושונה. אתם מסונכרנים כאחד, הרצון של אחד הינו הרצון של כולם, והכל פועל בתזמון אבולוציוני מונחת מראש, קבוע מראש כמדרגים של התפתחות האלוהות.


תחשבו על אומן אשר יושב מול בד חלק וצובע ויוצר, ומחליף בד וצובע ויוצר, ושוב מחליף בד. כל היצירה נמצאת בו, כמו שכל היצירה נמצאת בתוך כל אחד ואחד מהכלל. כל אחד מההיבט שלו.


כמו גוף אחד ענק אשר משרת את עצמו. ההבדל הנו ביכולת התרגום וההבנה בהגדרה של האני, כי מחוץ להגדרה אין שאלה. אך בתוך ההגדרה יש צורך להבין ולדעת, להתפתח ולעכל.


ילדים יקרים, מצטער אם קצת הנני מסיט אתכם מקו המחשבה הסטנדרטי המתפתח וגודל אט אט, אך חשוב לי שגם אם לא תתעסקו בחומרים האלה מעבר להבנתם, שהם יהיו ישובים כאן בכתובים האלה כתיעוד למען מי שיכול להכיל אותם.


דרככם אינה קלה כלל וכלל. כמו נזרקים ממרומים לתחתית, מהתחתית למרומים. כמו מאבדים את החוט המקשר, פותחים עיניים שואלות ותמיהות של למה עלי לעמול כל כך קשה להתאמץ ולהכיל.


דעו לכם כי לא לחינם כל זאת. הנכם מאמנים את התודעה שלכם, מגהצים אותה שוב ושוב. בוררים את המוץ מהתבן. כי אחרת אין עליכם אלא להיות בחידלון שזה אומר רובד מעבר לתפיסה האנושית ולתפיסה העליונה.


קראו לזה תוהו ובוהו אם תרצו, למרות שאין זה כך. כי משם היגעתם כהתפתחות, נדבך נדבך, והתעוררתם לתוך אינסוף, ומשם לתוך תפיסת מודעות, ומשם לתוך תפיסת מציאות, ומשם לעולם ארץ. לכן ילדים יקרים, קבלתם משמעות ועברתם ממצב של חידלון למצב של חי.