"השינוי כבר כאן"

יום שישי 20.07.2018, שבת שלום ברוכים הבאים לעמק השלישי שבו נא.

תקופות חשובות ומעוררות השראה חולפות על פנינו, ואם נדייק נאמר אנו חולפים על פניהם.
 

דעו לכם כי עולם ארץ מעבר לתנועה שהנכם מכירים, הינו סטטי.  אתם הם אלה אשר נעים בין קווי האורך והרוחב.  מסלול התנועה שלכם ידוע מראש, תכננתם אותו מבעוד יום.


כל אשר חוויתם אי פעם נמצא וקיים בעת ובעונה אחת עם תנועתכם קדימה.  הנכם חווים זאת כ"עבר" בגלל היותכם נעים.  אותו עבר נמצא שם עבורכם כהווה, ואתם ממשיכים לנוע באותו מסלול מותווה כאשר קווי האורך והרוחב של מסלולכם ידועים.


דעו לכם כי כל זאת נאמר מבחינת הגוף הפיזי, אך מבחינת הגוף המטאפיזי שלכם הנכם נמצאים בעת ובעונה אחת גם בקווי אורך ורוחב שונים לגמרי מאותו מסלול שהינכם מודעים לו.  המסלולים האחרים הנם בתודעה הרחבה שלכם ונמצאים בסמוי מבחינתכם.


ראו את כדור הארץ וחלקו אותו לקווי אורך ורוחב וראו את המשבצות אשר יצרתם.  הנכם מהלכים ביקום הפיזי על קו אורך ורוחב ידועים מראש ונעים על ציר של אורך כי זו היא צורת התנועה שלכם.


ילדים יקרים, אני אומר לכם כל זאת עתה כי הנכם נעים בעת ובעונה אחת בקווי אורך ורוחב שונים, וחייכם שם הינם שונים בתכלית עד כדי שאין אפילו שיתוף נתונים בין העצמי המודע שלכם לבין העצמיות האחרת שלכם.


לכן אנו כאן היום נמצאים "בעמק השלישי" אשר הינו עמק הכלל שהינו גם הפרט.  כאן בעמק הזה הנכם פוגשים את כל ההיבטים שלכם אשר הנם חלק מאותו כלל אשר הינו אתם.


ישיבתכם כאן היום בעמק הזה נועדה ליצור עבורכם זיכרון ותודעה לתפיסת הפנים המגוונים והשונים שלכם בכדי שתשתפו נתונים ביניכם לביניכם.


המגמה שלנו היום הנה יקום ארץ וכאן עליכם לעשות את השינוי, ומסיבה זו חשוב כי תרחיבו תודעה, תאספו נתונים, תדעו מה הסמוי וכל אותם דברים אשר אמרתי יוסיפו לכם חוזקה וכוח.


הנכם נמצאים בפתחם של שנים אשר שמם יהיה "השינוי".  אותו שינוי אשר נועד ליצור עולם אחר ושונה, עולם אשר אין בו שום דמיון לאשר הנכם מכירים ויודעים.  יתכן וזה נראה בלתי מושג כאפשרות, אך האפשרות קיימת כבר, נוכחת, והשינוי למעשה כבר כאן.


לכן הרחבת התודעה כל כך חיונית והידע אשר האיחוד שלכם כאן בעמק השלישי יתן לכם הינו ידע אשר נועד להרחיב את האצטרובל, העין השלישית וזיכרונות קדומים של מי שהנכם.


זה נועד לקדם אתכם, לקדם את היכולות שלכם, לחזק בכם את הביטחון והאמונה, ולהפוך אתכם ליישות אשר מודעת לזוהר אשר בה, ולחיבור שלה "לאחד וליחיד" (האחדות הכוללת), אשר ממנה הכול נובע.


דעו לכם כי הנכם מבורכים בידע, הנכם מתקדמים ומקודמים ללא הרף בתהליכי נפש עמוקים אשר נועדו להפוך אתכם למובילים את השינוי.


לא ירחק הזמן בו תצליחו לפגוש את עצמכם בהיבטים השונים שלכם בקווי אורך ורוחב שונים מהמסלול אותו הנכם מכירים, ואף תדעו כיצד לסנכרן בין כל ההיבטים על מנת ליצור ישות אשר יודעת במבט אחד ממוקד לקלוט את היקף ה-360 מעלות בקווי רוחב מעגליים אשר גדלים והולכים ומתרחבים עד לאינסוף.


אינכם גוף, הנכם תודעה תבונית.  בקו הרוחב הזה שלכם לבשתם גוף, אך בהיבטים אחרים יתכן ואינכם בעלי גוף, וכל אשר חשוב לנו כרגע הינו התקדמותכם לעבר "העמק הרביעי" אשר בו הנכם בעלי גוון ייחודי, בוראים למען הכלל בטביעת האצבע שלכם.


הרב גוניות של האחד והיחיד מתחלקת בין כולכם, כאשר בהיררכיה על כל אלומה של אור יש מאסטר אשר הנכם משרתים והוא זה אשר מכוון אתכם לעבר תפקידכם, מגונן עליכם ומחזק אתכם.


בעמק הרביעי הנכם עצמאיים, טביעת האצבע הייחודית שלכם יוצרת עולמות אינסוף, כאשר כל עולם הינו הבריאה הייחודית שלכם.


בתהליך הזיכוך אשר עברתם מ"מקומי" (קבר האר''י בצפת), עד העמק הרביעי, הנכם בעלי יכולות לבריאה מועצמת, כאשר הנכם בעלי אמונה מושלמת ביכולות שלכם, אמונה אשר קבלתם מהמאסטרים שלכם באופן בלעדי עבור כל אחד מכם כפרט מתוך השלם.  (ז''א הפוטנציאל קיים לאמונה מושלמת).


ילדים יקרים, דעו לכם כי המוות אינו קיים.  הנכם מסיימים מסלול אורך רוחב שקבעתם אך הינכם בעת ובעונה אחת מהלכים בקווי אורך ורוחב אחרים וביכולתכם אף לחזור אחורה במסלול המותווה שלכם ולחוות שוב את אותן החוויות, התיקונים והלימוד שעברתם כבר. ואולי אפילו בתיקונים הנדרשים.


קחו את כל מה שהנכם יודעים, תערבבו עד שיהפוך לחלקיקים, וכאשר תעמדו אל מול החלקיקים האלה תבינו כי אין שם אלא חלקיקים וכי אין שם הגדרות וכי הנכם יכולים ליצור מחדש כחדש כל דבר אשר עולה בדעתכם.


זוהי תקופה רבת משמעות עבורכם.  כל דקה ודקה הנה אלפי שנים כי אין זמן.  הזמן הוא עתה.  אין היסטוריה, לא קיימת.  ישוע נמצא כאן, אני נמצא כאן.  האהבה הנה חומר הקיום, לכן אין עליכם לחשוש מדבר.  הנכם מוגנים, הנכם אהובים.


ברמת המודעות שלכם הנכם חשובים ומושקעים וכל פגישה בינינו הנה עירוב תדרים.  לכן חיזקו ואימצו ואהבו ורפאו כי זהו החומר שלכם.  מבורכים אתם, ברוכים אתם בבואכם ובצאתכם.


מטטרון