"כוח הבריאה נמצא ברגע"

יום שישי 29.06.2018, שבת שלום ילדים יקרים, בעמק שמחים לפגוש אתכם. שפע של ברכות מורעפות עליכם ועל כל עם ישראל יחד אתכם. ברוך בואכם "לעמק השני" שבו נא.

 

עם יכולות ההכלה שלכם והתפתחותכם המואצת הנכם באי "העמק הרביעי", אך רגע של נחת רוח וקלות תחוו אתנו היום "בעמק השני". ילדים יקרים, העמק השני הוא הבית שלכם, הבית אשר נמצא בין היותכם באי "העמק הראשון" לבין "העמק השלישי".


זהו מקום המנוחה שלכם, כאן הנכם מתכווננים, לומדים ומשחקים, והגיעה השעה עבורכם שתנוחו מעט, בעיקר לקראת הבאות, היות והנכם עוברים לתקופה מלאת אתגרים אשר תדרוש מאתכם הרבה עוצמות ועזרה.


גם אם אינכם מרגישים דבר, הנכם נחים בעמק השני. זהו אזור ביניים, ניטראלי עבורכם, זכרו זאת תמיד. ממנו העוצמות שלכם באות, ממנו הנכם עוברים לעמק השלישי ולעמק הראשון. ובעמק הראשון הנכם נמצאים כתמיכה, כעזרה לבאי העמק הראשון, כאשר למעשה עבורכם העמק הראשן אינו מקום משכנכם יותר.


דעו לכם כי הרבה תלוי בכם, ביכולת הניקוי, ההתכוונות והמיקוד הגבוה אליו הנכם שואפים להגיע. וכאשר אני מדבר על מיקוד אני מדבר על כוח הבריאה. כוח הבריאה ילדים יקרים נמצא ברגע, בהיותכם ברגע נתון ובמיקוד בכל מה שיש.


כל מה שיש הינה המודעות המורחבת שלכם אשר מסוגלת בעת ובעונה אחת לדגום רדיוס של מעגל אינסופי. באותו רגע נתון הנכם במיקוד מלא ובוראים במעגל של 360 מעלות את אשר נדרש לברוא למען הכלל בהרמוניה ובעידון.


המודעות ברגע הווה נתון מקיפה מעגלים אינסופיים ברטיטה אינסופית. לכל אחד תפיסה שלו, יכולת אישית שלו, ויכולת הבריאה של כל אחד היא ברדיוס של 360 מעלות של יכולת התפיסה שלו. אותו חוסר אשר נמצא ברדיוס התפיסה שלכם, (אותו צורך בריאתי), הנכם מסוגלים ברגע נתון לתקן.


גם אם אינכם מודעים ליכולת הזו הנכם מתקנים מעצם רמת התודעה שלכם, וכאמור זה משתנה על פי התפיסה ורמת המודעות האישית.


הנכם נמצאים ביקום הזה על מנת לסייע, על מנת ליצור רשת ביטחון בכל אשר ולכל אשר נדרש. החל מאדם בודד וכלה במצבים מורכבים ארציים ובין-גלקטיים. גם אם אינכם יודעים הלכה למעשה במה מדובר, הנכם יודעים מה לעשות.


ידיעה זו עליכם לקרב לליבכם כי היא זו אשר תיתן לכם את תעודת הזהות והביטחון שהנכם צריכים. זכרו זאת כאן במישור הפיזי בו הנכם מתהלכים ביום יום, שהכוח נמצא בידיכם, ורק לאחר שחוויתם את העמק השלישי בו הנכם חלק מהכלל יתגלה בפניכם כוח זה.


דעו לכם כי יתכן ובמודע תרצו לשפר למען עצמכם ומין הראוי שכך יהייה. אך ברמה הגבוהה שלכם שיפור העצמי נדחה למען שיפור הכלל, וכאשר תשחררו עכבות והבטי נפש המונעים מכם להיות מודעים לעבודתכם זו, תהייה בריאתכם למען עצמכם קלה וזורמת.


דעו לכם כי אנו שמחים על היותכם חלק מאתנו. הנכם אלה אשר נותנים לנו קול וביטוי הלכה למעשה. בלעדיכם היינו פוטנציאל שלא בא לידי מימוש אחד לאחד. כמו שהאלוהות קיימת בזכות הבריאה, אתם ואנחנו זה אנחנו ואתם.  כולנו אחד, היבטים שונים של אותו אחד.


כל אחד מכם מביא פרספקטיבה שונה של אותו אחד, פרספקטיבה ססגונית, מורכבת אשר מוצאת לה מקום וזמן בעולם ארץ. ואותם פרספקטיבות יוצרות אנרגיה של צבע ומקום וזמן.


דעו לכם כי זהו מקום קסום להיות בו, "העמק השני" בהתגלמותו בחומר. זו רק שאלה של נקודת מבט, תוכלו לראות נקודה זו או לא. ואותו לא הנה הסיבה של הקושי אשר אינו אובייקטיבי, אך בהחלט הנו אובייקטיבי. הוא אינו קיים אך הוא שם עוטף אתכם.


דעו לכם כי הנכם יכולים לחגוג "עמק שני" בכל רגע נתון כילדים מאושרים וצוחקים, רצים בין שדות החיטה הבשלה ובין הבתים הקטנים המדהימים שהינם "בתי הנפש" שלכם.


דעו לכם כי הכול זוהר, מלא עוצמה של בריאה אשר ילדים יקרים, נמצאת גם כאשר אין כלום, ואת זה עליכם להבין בפנימיותכם המודעת. זוהר האל נמצא תמיד, בעת שלום ובעת מלחמה, בעת פריחה ובעת חורבן.


אין קשר בינו לבין בריאה כלשהי. הוא, הזוהר שהינו עוצמת האל, נמצא בפוטנציאל האינסוף, בקיום ובאי-קיום. ולכן לא משנה כלל מה יש כאן. יחד עם זאת העולם הזה כמו עולמות אחרים הינם מדרגות לאנושות לטפס עליהם, על מנת שנדבך נדבך נבין במודע את המהות הזו.


פעם אחר פעם שוכחים בני אנוש כי מהותם הנה עלייה במדרגות התפיסה והתובנה, ונדבקים הם לחומר הדחוס ובכך מצמצמים את יכולת הבורא לכדי היקום הפיזי וכל אשר בו. גם אותו מיסוך הינו חלק מהמשחק, כי בסופו של דבר הבריאה הנה ילד אשר ממציא עצמו מחדש יום יום בכל הרבדים.


נכון הוא שכאשר הנכם חיים במושבותיכם בארצכם ובמולדתכם זה התרחיש אשר מזין אתכם, אך אם בתרחיש הזה תזכרו אותי, תוכלו לחייך בהנאה בכל מצב, בכל שעה, בין אם תהיו מאושרים או אומללים, כי אני נמצא מעבר לכל צורה או דמות או תופעה או מצב, ואתם נמצאים איתי באהבה רבה כאחד.


אוהב אתכם, מכבד אתכם, מעריך אתכם ואת עבודתכם. אנו כולנו באינסוף משחקים את משחק הסוף.