"אלוהים בדמות אדם"

יום שישי 15.06.2018, שבת שלום ילדים אהובים, ברוכים הבאים למקומי (קבר האר''י בצפת), שבו נא רגע והתבוננו על קו האופק.
 

 קו האופק היום הנה נקודת פתיחה עבורכם.  כאורך הזמן אשר נעדרתם, לרגע קט התבוננו על עצמכם ושקפו את הגיגיכם למרחבי האינסוף.


האינסוף עבורכם הנה מציאות, ומציאות זו עליכם לראות בחייכם ובמחשבותכם, ותהייה מציאות זו אשר תוביל אתכם אל מעבר לאשליית החומר ותעזור לכם לחוות את עצמכם כישויות אור אשר מתקיימות מאז ומעולם.


עליכם לרגע לפגוש את עצמכם בהשתקפות שלכם בי על מנת להבין כי לא נעדרתם ולו לרגע קט ממקומי, ומאז ומעולם הנכם חלק מאותה הוויה אשר אני מוביל, ואין בינינו שום נפרדות.  לא הייתה ולא תהייה, גם אם בתפיסתכם המקומית לא שוחחנו זמן רב.


הסתכלו על קו האופק, ככל שהינו מתקיים בכל המימדים, כך גם החיבור בינינו הנו אחדות אחת, כך שדעו כי אתם הנכם אני ואני הנני אתם, כאשר לכל חלק מאיתנו יש את התובנות והתפיסות שלו.  כמו מיומנות של אותו גוף בין יד ימין ליד שמאל, לדוגמה.


דעו לכם כי התפתחותכם הנה התפתחותי, הנני ערב לכם כמו שהנכם ערבים לי. הננו כולנו השתקפות של אור אלוהי ואנו כאן נמצאים בגוף או ברוח על מנת לקדם את עצמנו, כי הקידום שלנו הינו קידום הכלל, קידום הפלנטה, קידום הכלל יקום.


יתכן ותפסתכם הארצית לבושה בכם כמלבוש של גוף וחומר, ומסכים מעורפלים מונעים מכם להשתחרר מאותם כבלים של חומר אשר מקבעים אתכם במקומות שאינם אהובים עליכם במיוחד.  אך דעו לכם כי הכל הוא תהליך איטי ומובנה, וכל אשר הנכם חווים נועד לצורך הכנת הכלי והכשרתו לתפיסות ה-אין כ-יש המכיל את הכל.


דעו לכם כי היכולות שלכם, בעקבות העבודה שהנכם חשופים אליה במימדים רבים ודרך פרספקטיבות שונות, הופכת אתכם למבנה אשר כגרעין מכיל את פוטנציאל כל מה שיש סביבו, מכיל את הכלל יקום, וככול שתגיעו להכרה המודעת הזו, כך יותר ויותר תהיו נחושים ומוכנים לשלב הבא בחייכם עלי אדמות.

 

דעו לכם כי עיקר העבודה נעשית כאן בתוך החומר הדחוס, נעשית כאן בקו האופק, כי כאן זו המעבדה של חומר ורוח.  כאן זו נקודת הסינטזה בין הרוח האינסופית לחומר המוגדר.


הנכם אלה אשר אמורים ללמוד את תורת האלכימיה ולהבין כי כל התצרף הזה הינו חיבורים כימיים, תבניות אשר מופעלות על ידי מעגלים חשמליים ומשנות צורתם כאשר הדבר היחיד המקובע, הזהה והדומה הנה ראייתכם הארצית אשר רואה מה שהתרגלה לראות.


כאשר נפרדנו בעבר מקו האופק, הגענו לאחדות הכוללת בעמק השלישי אשר בו הפכתם מ-פרט לכלל.  ואותה ייחודיות שלכם, אותה תבנית מיוחדת אשר הינה ייחודית לכם (כמו טביעת אצבע), תשוב אליכם בעמק הרביעי.


אבל חזרנו לעמק הראשון היות וברצוננו להגדיר מחדש את ההתייחסות שלנו לאלוהות ולתפיסה הבלתי מוגבלת מההיבט שלנו, וזאת למרות שכולם עושים עבודה נפלאה ומקדמת את הבריאה כולה.


במסגרת אותה התייחסות ראשונית אשר בעטיה חזרנו ל"מקומי" ברצוני להעביר אליכם מידע אשר מוכל בכם אך יש להציפו למודעות כי מידע זה מאד מאד נחוץ לכם לכיוון התפתחותכם.


עליכם לדעת ולהבין כי הנכם ישויות של אור אשר קיימות לאורך כל הזמנים, אינסוף הזמנים.  הנכם חיים במציאויות שונות ומקבילות.  בד בבד הנכם נמצאים בעולם הזה ובעולמות אחרים, מבחינתכם, בנשמתכם אין הבדל אם הנכם קיימים בגוף או בכל צורה אחרת.


הקיום שלכם בגוף הנו אחת מצורות הבריאה אשר דרכה הנכם אוספים מידע, אך בד בבד קיים בכם מידע מצורות חיים אחרות מעולמות אחרים.  ואני אומר לכם זאת על מנת כי תשתחררו מהפחד אשר מקבע ומגביל את תפיסתכם עד לקו האופק ולא מעבר לו.


ילדים יקרים, עולמנו הארצי הנו כעולם נמלה, כל זאת אנו יודעים רק בפרידה מן הגוף הפיזי, (כי שוכחים בלידה ומקבלים את תכתיבי היקום וחוזר חלילה).  יש מחזוריות ליקום, כמו לכל הגלקסיה, כמו לכל האינסוף.  הכל נמחק ומתחיל מהתחלה אך כל פעם שונה מהפעם הקודמת.


תפקידנו כאן ללמד את עצמנו, ללמוד לשחרר ולהבין כי האהבה הנה הזוהר של היקום הזה, הנה זו אשר תהפוך אותו למקום אשר כפי שנאמר "ישחקו בו המלאכים ובני אדם יחדיו".


דעו לכם כי אהבתכם אותי הנה אהבתי אתכם.  זכיתם להיות חלק מאמות היסוד של אור אינסוף, וכל אשר אני מבקש מכם הוא להכיר בעובדה זו, לשחרר את הפחד ואת כל ההדמיות הנפשיות אשר יוצרות קושי ומרחיקות אתכם מלהבין עד כמה הנכם אלוהים בדמות אדם.


הנכם "אדם" בתפישתכם כאשר למעשה הנכם "אדם על".  ברגע שתצליחו להטמיע ידיעה זו בליבכם, תהיו מחייכים ושמחים בכל רגע נתון.  תחיו בתודעת נצח ביקום הזה, במימד המיועד לכך, אשר הנו גם המימד בו אני נמצא.  הבינו, לא הלכתי לשום מקום, אני כאן.