ערב פורים 2017

 

נקודה זו בה הנכם נמצאים הנה נקודת איסוף.  בכל מקום בו נהייה או תהיו זוהי נקודת הכינוס שלנו, היות והיא נמצאת במרכזו של שביל החלב וממנה לכל עבר מונכחות תדירויות שלנו.

ראו זאת בתוככם כמו היותכם היכן שהנכם בכל רגע ארצי נתון והיכולת שלכם בהיזכרות, בכוונה, בנביעה להתחבר אלינו.  גם אתם הנכם סובבים סביב אותו מרכז של איסוף אשר נמצא בתוככם, בשליטתכם, וברמה גבוהה יותר של תפיסה הנכם כאן אתנו.

ערב חג פורים היום, כבר נגענו לא מעט בחג מדהים זה אשר יוצר השתקפות נאמנה לאותם היבטי נפש שלנו הבאים לידי ביטוי בשלל גוונים וצורות אותם הנכם בוראים ביקום הפיזי.

נקודת הכינוס של כל זה הנה הידיעה שלכם כי כל אותם דמויות הנן השלכה של עולם ומלואו שהוא אתם, וכי יצרתם סביבה זו על מנת לגעת ולזכור את כל היבטי הנפש האלוהיים הנמצאים בתוככם.

עליכם ללמוד לכבד ולהעריך עצמכם על כלל כל היבטי הנפש שלכם, היות ואותו כבוד שתרכשו להיבטי הנפש הנו הכבוד שתרכשו לכל אשר סביבכם. ואם תתרגלו להגיע לנקודת הכינוס בתוככם, תוכלו להבין כי הכול הוא אחד וכי מכם הכול נובע החוצה, ומבחוץ הכל נמצא ומתכנס לתוככם.

כמו שמש ילדים יקרים אשר קרניה נשלחות לכל עבר ומהוות חלק ממנה, כך גם אתם הנכם שמש מאירים לכל כיוון, נוגעים בכל דבר "בקרניכם".  ככול שהמודעות שלכם לגבי קרניכם אשר נוגעות בכל דבר רבה יותר, כך מתעצם אורכם והשפעתם גוברת על הסביבה.

ילדים יקרים, כמו ש"נבוריה" הנה ה"כתר של העמק", הנכם כל אחד מכם כתר אלוהות, וכל שעליכם הנו להתעורר אל תוך זיכרון זה המוצפן בתוככם.

אלף מדרגות יורדות למציאת הצפנה זו, כאשר כל מדרגה ומדרגה הנה מסך אותו עליכם להסיט הצידה.  בתום אותה ירידה הנכם נוגעים באותה מהות פנימית שלכם אשר הנה בוהקת וזוהרת ומכילה גרעין של כל היקום עבורכם, בשבילכם כמהות אינסופית אשר הייתה בכל הזמנים ונימצאת ותימצא לנצח.

ככול שתתחברו לחוויה זו לרגע קט ותגעו בה, תהייה זו "נקודת חזור" שוב ושוב אשר תסייע לכם בגילוי אותה נקודת כינוס פנימית עצמית אלוהית אשר מהווה אתכם.

ברור לנו עד כמה בהפרדה של בין הגופים ובתפיסת המציאות כפי שהנה מועברת אליכם, ובמיפגש בין עשרות ומאות הפנים שלכם קשה לזכור ולהתחבר לאותה אחדות אשר קיומה הנו בכל רגע נתון כמציאות אשר בלעדיה אין אחרת.

יחד עם זאת ילדים יקרים, באהבה רבה אנו מובילים אתכם צעד צעד לפגוש ולהכיר את אשר הנכם מכירים ויודעים.  אין חדש עבורכם ילדים יקרים, הנכם והייתם ניצן החיים של כלל היקום, אך בבחירתכם התחלתם מחדש תהליך של היכרות וזאת על מנת לשפר ולהיטיב ולשדרג את האבולוציה האינסופית של אותו אינסוף.

הרגישו עד כמה הנכם אחדות אחת, אין ניפרדות ואין שניות.  הנכם שייכים אלא לעצמכם, לאותו גרעין אחד אשר נמצא בתפיסת "העמק שלישי" אשר בו כל נתיבות מחשבותיכם הנם לכלל כחלק מעצמכם המורחב האינסופי המכיל, ובטרם נגיעתכם בעמק הרביעי אשר בו הכלל כולו הופך לאני בורא ויוצר של עולמות האינסוף.

כנקודת היצירה עבורכם הנו אותו עמק רביעי אשר בו הישלתם את כל המסכים והפכתם להיות ישות של אור אשר אין לה צורה ואין לה גוף, אין לה מודעות ואין לה התכוונות, אך יש לה נוכחות בוראת, יוצרת, אלוהות צרופה מעל הכתר עד אינסוף.

ילדים יקרים, זה אולי נראה בעיניכם רחוק, אך זה נמצא פה, כרגע בתוככם, כחלק מכם, מהווייה אשר אינכם משיגים עדיין.

 

כמענה לדבר מה שקורה אשר קוטע את הרצף לרגע, המסר ממשיך: 

יש להתבונן בכל דבר כחלק מהמהות השלמה, ובכל ההפרעות כחלק מהמשחק האלוהי אשר נועד לצורך המשחק, לצורך החוויה, לצורך ההתנסות, ולאהוב כל צד במשחק הזה כי הנכם המקור שלו.  אין הוא חיצוני מכם, זהו משחק.  קראו לזה "פורים".

היות והנכם משחקים ביקום הפיזי כשחקני במה תוך אילתור מצבים והפיכתם מסמוי לגלוי, ככול שתשלטו באותו סמוי, תבינו את שלל הדמויות הניקרות בדרככם ומה מטרת הבריאה הייתה, הינה ותהיה במפגש זה שלכם במצבים המשתנים, וכחלק מאותה הליכה שלכם, במעבר מהעמק השני לעמק השלישי ולעמק הרביעי, כאשר נקודת הכינוס הנה אותה נקודת מוצא אותה עליכם לזכור מדי פעם בדרככם להגשמה.

חג שמח