"ערב חג חנוכה 2016

יום שבת 24/12/2016, כה' כסלו, ערב חג חנוכה. נר ראשון חג שמח, ברוכים הנמצאים, "המרצדים" כאורות של חג, הננו מברכים אתכם בברכת נוכחות וקיימות, מודים לכם על השתתפותכם בהורדת האור ליקום ארץ.
 

דעו לכם כי הנכם זיק אשר מתחבר ללהבה אחת גדולה של שינוי, של התפתחות ושל שדרוג העולם בו אנו נמצאים למקום רם יותר, רוחני יותר, אוהב יותר.  דעו לכם כי הנכם חלק מתהליך של שינוי, התפתחות ומשואה אשר מובילה ומחברת בין כולם, מגדילה את האור ומובילה את כולם קדימה, ועל כך אהבתינו ותודתנו לכם.

אנו נמצאים ב"כתר של העמק", דרך, מיפתח וכניסה לאולמות.  יאיר מהמפתן הנר הראשון, הוא נר הקבלה אשר יוביל אתכם לאולמות אחרים אשר כולם נמצאים בתוככם.  כל אולם הנו רובד בכם אשר משתנה ומשנה, משנה לשנה ומהדהד שינוי זה על המרחב.

כל רובד הנו פן אחר של האלוהות אשר מתגלמת בכם, עוברת דרך מי שהנכם ודרככם מביעה עצמה ביקום ארץ.  מכאן שתבינו כי כל שינוי בכם מעביר ומשנה את אותה האלוהות אך מנכיח אותה בצורה אחרת בעולמכם. 

זו ילדים יקרים אחריות אישית לעצמכם ולסובבים אתכם אשר תלויים בכם ומחכים להתוויה של מסלול ודרך.  ככול שתתמידו בתהליך של צמיחה ושינוי, יהיה אותו אור אינסוף העובר דרככם שונה ומיטיב לכל סביבתכם ודרך סביבתכם לכם, היות והתהליך פועל כמו השתקפות הפוכה ילדים יקרים.

הדרך לעצמכם הנה דרך האחרים, הנכם מהווים כלל מתוך שלם ,וככול שכלל זה ייהנה ויאהב יותר כך אתם תזכו להנאה ואהבה רבה יותר.  הכול עובד בהיזון חוזר, הנכם משפיעים על הכלל, ואת תחושת ההשגה הכלל נותן לכם כאשר הוא משפיע עליכם.

אלה יחסי הגומלין אשר יוצרים את איחוד האור, כי כל אחד מכם הנו ניצוץ קטן וכולכם ביחד זו אהבה ואור גדול.  מכאן שבאם תחפצו בכך או לא זו דרככם מרגע שבחרתם בנתיב של הליכה רוחנית וקרבה לאלוהות. 

יכולתם גם להחליט כי דרככם הנה חד ממדית, ביקום ארץ בלבד ללא כל זיקה לעולמות עליונים, ואז ילדים יקרים היו חייכם פשוטים לאין ערוך כי שום לימוד לא היה נדרש מכם. 

אלא שמרגע שבחרתם בדרך האל וברצון להידמות "אליו" פתחתם בפני עצמכם אולמות אולמות של מצבים משתנים אשר דרכם עליכם לעבור, כאשר בכל אולם הנכם פוגשים עצמי אחר מתוככם, עצמי המשתקף לכם באופנים שונים ביקום ארץ ואשר דרך אותם אופנים עליכם לזהות ולטפל, לשנות ולהשתנות ולהכיל.

ואז, יומכם אינו עוד יום של קבלה פשוטה והנאה צרופה אלא עוד יום של מאמץ והתעלות ושינוי העוברים דרך הקושי והכאב והתסכול.  אך יקירי באהבה רבה הנכם פוסעים בדרכה של האלוהות, וזה העצמי שלכם המשתנה ומשנה את האלוהות בד בד.  זו בחירתכם ועל כך התחייבתם, אז ראו זאת בכל שניה ושניה ואף בחלומותיכם זכרו זאת.

ראו זאת משתקף בעיניו של כל אדם בו הנכם פוגשים והכירו בערכו בעבורכם . זכרו כי הנכם חלק מהאלוהות וכי השינוי שלכם הנו שינוי הכלל ושינוי האלוהות לטובת הכלל וכי כל השגה שלכם משפיעה על כולם וכי לכולם יש תפקיד להוסיף אל כולם עוד ועוד, כי האלוהות אמורה להכיל את כלל היקום על כל היבטיו ,צומח, חיי, דומם, ואנו אמורים לחזור לנקודת המוצא אשר מאגדת אותנו למניפה אחת סגורה כפי שהיה לפני הפירוד.

אז לאור כל אשר נאמר עכשיו ראו את חג החנוכה ב"כתר של העמק" כמפתח של השער הראשון, כדרך להלך בה באולמות האחרים, שמונה אולמות יום יום כשער אשר נפתח בפניכם ובו תוכלו לשאת ולבקש ולדבוק בבורא עולם ובאהבתכם אליו. 

בתום שמונת הימים תוכלו לפגוש את עצמכם מחדש "בעמק השלישי" כחלק מהכלל אשר מקבל "ממנו" ומחזיר "אליו",  ויוצר פעולת גומלין אשר מורידה את השפע לאותה בריאה אשר ממנה כולנו ניזונים. 

אומר לכם עתה כי הגיע הזמן להוריד את השפע כחלק מהאהבה, כחלק מההתמסרות, כחלק ממציאות חדשה.  אני אומר זאת לכם עתה על מנת שתטמיעו זאת בדעתכם ללא עוררין, ודרך אמירה זו שלי תתבוננו יום יום על סביבתכם עד שתיהפך לאמירה שלכם.

חג שמח