ערב ראש השנה 2016

ערב ראש השנה, יום ראשון 2.10.2016, א' תשרי תשע''ז, חג שמח ברכותינו לתחילתה של שנה, נהייה "בכתר של העמק" ושם נשב כולנו במעגל, מעגל העוצמה נקראה לזה. נתחבר כולנו לישות אחת ונתייחס לעוצמות שלנו ככוח בריאה.

 

ילדים יקרים תודה על בואכם, אנו מקבלים אתכם בכבוד ובברכה.  גם כאשר אינכם אתנו, הנכם נוכחים, כך שהיעדר אחד מכם או העדרותכם ברבים אינה היעדרות כלל וכלל.  מרגע שהחיבור הופעל בינינו הנכם אנחנו, ואנחנו אתם.

 

אנו "בכתר של העמק" ולו מהסיבה שהיום זו ראשית, וכל ראשית הנה התחלה, וכל התחלה נובעת מהמקום הגבוה ביותר ומשתרשרת למקום הנמוך ביותר.  ומהמקום הנמוך ביותר ילדים יקרים הנה אותה מציאות דחוסה אשר בה מתקיים עולמינו "מלכות".

 

כמו שכל ראש חודש הנה תחילתה של אנרגיה שונה וחדשה, תחילתה של שנה הנה אנרגיה חדשה ושונה אשר סוכמת את כל ראשי החודשים אשר חלפו, ומחברת אתכם קדימה לראשי החודשים אשר ינבעו. והחדשים שינבעו יהיו נביעה חדשה כאשר את עיצובה אתם תעצבו.

 

ילדים יקרים, מי שהנכם זו ההנכחה שלכם, מי שאתם הנה התוצאה של חייכם.  אך אל נא תתבלבלו, המודעות שלכם משגת מצב מסוים, חתך מסוים, אך מאחורי אותם מסכים שקופים וקלילים נסתרים מעיניכם רבדים רבדים של מציאויות אשר אינן גלויות לכם, אך הנכם השליטים שלהם.

 

היותכם במישור ארץ עוזר לכם לבנות נדבך נדבך את התובנה האילעית אשר כבר קיימת בכם ומנצחת עליכם, קיימת אך מוסתרת.  מנצחת כאשר חלקים רבים מהמודעות שלכם רואים זאת אך אותו חלק ארצי שלכם אליו הנכם מחוברים בתודעה ובמודעות אינו רואה זאת עדיין.

 

ילדים יקרים, אנו פה על מנת לתת לכם הצצות חטופות מעת לעת, להרים עבורכם את המסך ולאפשר לכם לראות ולהבין את מלוא עוצמותיכם.  אך עליכם להבין כי דבקותכם ואמונתכם הן בבסיס של כל היצירה הזו.  ככול שהסתכלותכם על יצירה זו תהיה מוחשית יותר, מובנת יותר בתפיסה שלכם, כך קיומה יהיה יותר ברור וגלוי לכם, ומכם לעין כולם.

 

אני מבקש אתכם לצידי בשנה זו באמונה ובדעת, בדבקות, בעוצמה ובנחישות.  הנכם עוברים אינספור תהליכים, כאמור סמויים וגלויים ועליכם לדעת כי אותם תהליכים סמוים הנם הבסיס ממנו הנכם פועלים כל יום ויום, ומפיקים כל יום ויום את התוצאות שלכם.  תוצאות אלה הנם המדרגה הבאה שלכם.

 

נפגשנו היום (מוקדם יותר) ב"עמק השלישי" לקראת השנה החדשה.  כאמור ה"עמק השלישי" ילדים יקרים אינו אלא המכלול של כולכם, כאשר אין בכם כל זיקה אישית אשר מתקיימת במימד הזה.    אינכם נושאים את שמכם במימד הזה, הנכם מהות אלוהית, חלק מבורא עולם וכל המשחק שלכם שם הנו איזה חלק מבורא עולם הנכם מהווים.

 

דעו לכם כי ההגעה לשם הנה תפקידכם, אך הגעה לשם במודעות שלכם שלב שלב, צעד צעד.  בנייה של מסלול אשר מוביל אתכם לאותו מקום ובמקום זה הנכם כאמור אותה אחדות בוראת ויוצרת אשר כהרף עין מייצרת את האני שלכם הניפרד, וכהרף עין אוספת אני זה אליה ככוח הכלל.

כאשר כוח הכלל מונכח, אין לו נוכחות, אין לו הוויה, אין לו שם ואין לו מקום, אך יש לו כוח בריאה.  כהרף עין ישנו, נמצא בכל מקום, מהמקום הגבוה ביותר עד המקום הדחוס ביותר דרך עשר הספירות, וכהרף עין לא היה ולא נברא מעולם דבר על פני היקום הזה.  גם כל אותה מציאות שהנכם פוגשים.

 

דעו לכם כי אין התחלה ואין סוף לאותו משחק, זו דממה אשר משתרעת על כל חלל היקום עד קץ הימין.  זו המולה אינסופית של אורגניזם ומיקרו אורגניזם אשר מאיישים כל סמ''ק וממ''ק של מיקרו מחשבה, כך שבתוך מציאות זו אשר הנה נכונה עבורכם וגם אינה נכונה עבורכם תמצאו את אשר אני מבקש מכם למצוא.

 

קבלו מאתנו את ברכת הדרך ואהבה גדולה ורבה כי ילדים יקרים בתוך האין הזה האינסופי זהו התדר היחיד שבורא הכול.  קבלו נא את ברכותינו לשנה נפלאה, שנה של קלות והתפתחות, הרמת מסך, פתיחה של הלב, יצירה דרך הלב, הנאה ומשחק.