"חג פורים 2016"

יום שישי 25 מרץ 2016, שושן פורים. חג שמח ילדים יקרים, ברוך בואכם ל"כתר של העמק" שבו נא אתנו וחוו את המעברים מהחורף לאביב, מהדממה לחיוּת ומהמוות לבריאה.
 

תהליכים אלה ילדים יקרים מתרחשים בתוככם הלוך ושוב, הלוך ושוב, וכל פעם הנכם עולים מדרגה, מתפתחים ומגיעים לשלב הבא שונים וממקום אחר.

 

ילדים יקרים התפתחות זו נתונה בידיכם, וככול שתשומת ליבכם תהיה ערנית יותר, מקבלת יותר ואחראית יותר, השינוי יהיה כהרף עין.  עוד לפני שתדעו כי השתנתם יהיה השינוי בחיי היומיום שלכם.

 

הנכם נמצאים היום ב"כתר של העמק" היות וזהו יום חג, אותו חג אשר אמנם בורא עולם לא מוזכר בו אך נוכחותו של החג הנה נוכחותו של בורא עולם במחוזותיכם, והוא נמצא שם כאין-סוף ההשתקפויות שלכם, כי אתם והוא מאוחדים כאחד.

 

ילדים יקרים מה מישור ארץ בא לומר לכם?

 

מישור ארץ בא להפגיש אתכם עם כל היבטי הנפש שלכם, עם כל הדמויות, עם כל המצבים, על כל תתי המצבים, וזאת על מנת שתראו, תפנימו ותשנו.

 

מדוע שינוי זה ילדים יקרים נידרש מכם?

 

על מנת שתראו מה הן נקודות ההשקה ביניכם ל"בינו", ומבעד לאותו מסך תצליחו להבחין היותכם "הוא", להבין כי הוא נוכח לידכם כאשר הנכם באחדות עם כל הקיים, וכי כוח הבריאה בידיכם ברגע שתצליחו להבין כל זאת בהשגה הפרטית שלכם.

 

דעו לכם כי בתהליך אותו הנכם עוברים בורא עולם לצידכם.  גם אם הנכם חווים מהמורות וקשיים הוא נמצא לידכם ככוח המן אשר בא לעורר את מרדכי לפעולה, לאיחוד, חיבור ושתוף פעולה.

 

אין דבר חשוב יותר לבורא עולם מאשר ההכרה בו ככוח המכיל את כל הצורות כולן, כל ההתרחשויות כאמור.  ככול שתכירו בכך ותצליחו להבחין בזה, תבינו מהיכן הנביעה שלכם באה, ותוכלו לראות את פעולותיו בשקיפות רבה כי תהיו משוחררים מ"עולם התופעות" הארצי אשר מהווה אצלכם את קדמת הבמה.

 

עולם ארץ הנו חלק בלתי נפרד מעולם הרוח.  אין מצב ילדים יקרים בו תצליחו לשהות בעולם הרוח מבלי לטבול עצמכם במימד ארץ.  אך יחד עם זאת כאשר תכירו בכל אשר אמרתי, כהרף עין תצליחו ליצור אינטגרציה מלאה בין שמיים וארץ, ולברוא במרחב שלכם את אשר ברצונכם לברוא מבלי לקבל תכתיבים ומבלי להיתקל בקשיים ומהמורות אשר הינן נוכחות במרחב כתפיסתם של מרבית האוכלוסייה.

 

הנכם היום ב"כתר של העמק" כי הכתר של העמק הנו המקום הגבוה ביותר במימד ארץ אליו הנכם יכולים לשאוף להגיע.  כאמור העמק השלישי אינו באותה מציאות.

 

לכן אנו רוצים כי תשבו לצידנו עתה באותו מקום ותטמיעו בתוככם את נוכחותנו כחלק מהיותכם אנו, ותשתפו אותנו דרככם בחיי היומיום שלכם כתמיכה, כנוכחות, כזיכרון, כי אנו אחראים להתקדמותכם כחלק מאותו מסר אשר קבלתם מאיתנו להדהד אותנו ואת דברינו במרחב.

 

ילדים יקרים בצעדי ענק אנו מתקרבים לאותה מסה קריטית אשר תקבע אם בייסורים או בקלות נעבור את העידן.  ככול שההשתדלות והכמות ועוצמת החיבור יהיו רבים יותר, מעשיכם והשתדלותכם הנה ותהייה למען הכלל, לטובתו ולישועתו מסבל וכאב.

 

אז נשב נא עתה מספר דקות ביחד "בכתר"......