"אש היצירה"

יום שבת 6.02.2016, שבת שלום ילדים יקרים, ברוך בואכם לעמק השני שבו נא אתנו, והיום נשב כאן בחברותא רבת משתתפים.
 

זימנתם את אליהו וזימנתם עוד אחרים, וזימנתם גם אנשים שהנכם מכירים ומבקשים שישתתפו.  וככול שכך, אם הנכם רוצים להזמין אנשים נוספים תוכלו לצרף אותם ברגע זה........

 

ברוכים הנמצאים.  ראו ילדים יקרים, זו תקופה מאד סוערת במציאות הפיזית של יקום ארץ, והסערה הולכת וגוברת, הולכת ומקצינה.  והנכם כמו מהווים משקל נגד לאותן תהפוכות בעזרת החיבור שלכם, בעזרת האמונה, בעזרת הרצון הטוב לפתוח פתח למציאות אחרת ושונה ליקום ארץ.

 

מהיותכם הלוך ושוב בין "תודעת משיח" לבין יקום ארץ לא פשוטה דרככם, ואף מלווה היא במהמורות, נפילות והצלחות.  באתי היום בדברי אלה לחבק אתכם בדרך זו ולספר לכם כי עבודתכם מאד מוערכת, מאד נתמכת והנכם אהובים ומגובים לכל אורך הדרך.

 

דעו כי אותם מצבים קיצוניים אשר נוגעים ביקום ארץ אינם נוגעים בכם ככול שתישמרו שלא להיכנס לאותה "דרמה אנושית" אשר מתגלגלת לנגד עיניכם.  אל לכם לדאוג מדבר.

 

אותה בועה של הגנה אשר בה הנכם עטופים הנה בועת הגנה של הרצון שלכם לשמור ולהישמר על מנת להנחיל את אותו אור של הגנה ושינוי לאחרים, לקשורים אליכם ואף לרחוקים מכם.

 

הנכם סופגים תדרים אשר אותם הנכם מהדהדים בספיראלה הולכת ומתרחבת במים, באוויר, באדמה ואף באש.  לכן דעו לכם שהנכם "מקור", וככול שהמקור הזה יהיה נקי יותר כך ההדהוד שלו יהיה טוב יותר, עוצמתי יותר לסביבתכם הקרובה ואף הרחוקה.

 

לא איש בשורות אני היום וחשוב לי כי תראו נכוחה ותפנימו את כל מצבי הקיצון אשר חולפים על פני יקום האדמה.  והדגש הוא על המילה "חולפים", היות וזו הדינאמיקה הקיימת.  כמו גלים אנרגטיים אשר שוטפים ובדרך משנים.

 

דעו לכם כי ככול שתצליחו לווסת עצמכם לאותם תדירויות ששוטפות את יקום האדמה ותתחברו אליהם בכל גווני הקשת כאשר המניע שלכם הנו הרבים וטובתם, כך תצליחו להוות "מים חיים" אשר משנים את התדירויות, מעדנים, מרככים ויוצרים מציאות טובה יותר ליקום ארץ.

 

הנכם עושים זאת ללא הרף, אך ככול שהנכם ממתנים ומעדנים את עצמכם הנכם מהווים תדרי נגד אשר יוצרים אלכימיה קוסמית, ובזכות זה מסה קריטית משתנה לטובת החסד, האהבה והאחדות, ומקרבת את כולנו במסע הזה להצלחה, ומגשימה את עבודתנו כ"קניין רוחני חדש" לכלל היקום.

 

מרגע זה ואילך כוחכם ילך ויגבר, יכולת הראייה שלכם תתחדד ותלך.  כך או כך הנכם כבר היום נמצאים ברמה אשר אינה נוגעת יותר ב"הולוגרפיה" – אינכם מעורבים באשר קורה "ברמת הסרט".

 

ברמה האישית היומיומית הסביבה בה הנכם מתרועעים הנה סביבה ותפישה אשר נמצאת מעל התסריט, כאשר "התסריט" הנו מרובד ולו פנים רבות.  יש מצב בו הנכם מצליחים להלך בביטחון גמור ללא חששות ופחד מכל דבר סביבכם כאשר הנכם יודעים בוודאות גמורה בידיעת הלב שהנכם מגובים בכל צבעי הקשת.

 

דעו לכם כי עדיין ברמת הבריאה האישית הפרטית שלכם עליכם לעמול על מנת לשכלל ולטייב ולהרחיב את הכלי, ומכאן שברמת הפרט עדיין הנכם נתקלים בבעיות ומצבים שטרם למדתם לשחרר היות ועדיין הנכם מושפעים מגרמי שמיים ומהיבטי נפש, מאינדוקטרינציה ומעגלי הסביבה בה הנכם חיים.

 

נתונים אלה הנם הווסת שלכם, אותה מראה אשר תשקף לכם תמונות שונות עד הזמן שתצליחו להפריח את כל אחד מהבלונים הנמצאים אחוזים בידיכם.  לכן עליכם לשמוח על אותו מסלול ריפוי אשר נפרש בפניכם, על התקדמותכם בו, ועל הוודאות שלכם כי תעברו דרך אותה מנהרה לאור של מציאות שונה.

 

בדרך שלכם עליכם לזכור בכל רגע נתון כי אינכם אתם, הנכם הכלל.  הנכם פני הריבוי בעל כל הגוונים אשר נמצאים בכם כפרט, שווה ערך ודומה לכל תושבי היקום.

 

הימים הבאים עלינו לטובה יתפסו על ידכם לטובה ככול שתיטיבו לראות אותם כ"עננה" רווית מים ואוויר אשר מתפוגג לכל עבר וכהרף עין איננו שם יותר.  ועל זה תשומת ליבכם והתכוונותכם.

 

עתה מוזמן אליהו לומר כמה מדבריו.......ילדים יקרים שמחתי לשהות במחיצתכם בהרף עין זה.  רוצה אני למסור לכם את אש היצירה, את אש ההתמדה, את אש הרצון ואת אש הכוונה על מנת שיהפכו להיות חלק מתודעת המקור שלכם, חלק מהעזרים של הבריאה אשר קשורים ביצירה, יצירת מציאות אחרת כרצונכם.

 

כאשר תזכרו את שמי יהיו דברים אלה נרדפים למהות שלי, ואני קוד מקור עבורכם לכל אותם איכויות אשר מהוות את השינוי עבורכם ממצב למצב.  אני מתכוון בדברי להיבטי הנפש.  זכרו את כל הקשיים אשר עברתי ביקום ארץ כאשר כוחי הגדול והרב נבע מאותה דבקות, אמונה וקנאות לתפקיד.

 

כל אלה מהווים עוצמה לפריצת דרך קדימה יחד עם מגן גוף.  אז קודדו בתוככם את אותן איכויות תחת שמי והטמיעו אותן בתוככם כחוד חנית לכל דבר אותו עליכם לעשות באותה קנאות בה פעלתי אנוכי.

 

מאחל לכם שבוע טוב ומבורך