"שומרי עץ החיים"

יום שבת 16.01.2016, שבת שלום ילדים יקרים, בואו נא שבו בעמק השני. כאשר הנכם נמצאים בעמק השני הנכם מגיעים בהוויית אור וללא צללי הנפש היות וצללי הנפש שייכים לעמק הראשון ומטופלים שם.
 

לכן כאשר בדרישתכם הנכם רוצים להתרועע עם העמק השני תוכלו להשקיע מספר שניות בבדיקה עצמית דרך כל היבטי הנפש שלכם האם אכן מיושבי העמק השני הנכם באותם רגעים.

 

דעו לכם ילדים יקרים כי בהיותכם בעמק השני מצבכם הנפשי והרוחי חייב להיות מגובה בתדירות העמק השני, אחרת נקודות ההשפעה של אותם מרחבים אינסופיים של טוּב ונחת אינם משפיעים עליכם.

 

זכרו כי העמק השני הנו שלכם.  הנכם אלה אשר יצרו אותו מתוך המקום הגבוה בו עליכם לעטוף את עצמכם בכדי לקבל ממנו את המיטב, אותם תדרים אשר תוכלו לקלוט ואשר יוכלו להשפיע עליכם מהאור האינסופי אשר נועד לקדם אתכם.

 

היות והעמק השני הנו בחירתכם הנכם תמיד מוזמנים אליו, אלא שחייבת להיות התאמה בין רצונכם הכן והאמיתי לבינו, אחרת יצרתם אי התאמה אשר יוצרת בכם אי נוחות ואינה מאפשרת לכם לטעום מ"עץ החיים".

 

דעו לכם ילדים יקרים כי "עץ החיים" עבורכם נמצא בעמק השני, ודעו לכם גם כי אין עליו שומר.  הוא נגיש עבורכם וגם שייך לכם ברמה האישית, ולא קשור לעמק השלישי היות והנכם השומר שלו.

 

הבינו כי אין דבר אשר סגור ומנוע מכם, כי אתם הנכם המניעה והנכם הסגירות, והנכם אלה אשר לא מרשים לעצמם לאכול מ"עץ החיים".  הנכם כל ה"טאבו", כל האיסורים וכל הייסורים.  הנכם גם אלה אשר אמונים על פתיחתם של כל השערים.

 

אז ראו נא איזה כוחות מצויים בידיכם, כוחות הבריאה, החסד והדין, כוחות החיבור, כוחות הפירוד.  וכל אלה הנם אך ורק שלב בהתפתחותכם, מדרגה לכף רגליכם אשר יש ותוביל אתכם לעמק השלישי, ויש ותוביל אתכם עד לפתחה של "הבריאה הגדולה".

 

מכאן ילדים יקרים הרשו לי לערסל אתכם במילות של חיבה ואהבה, בפתיחה של לב גדול ואוהב אשר מכיל אתכם כאב האוהב את בניו היקרים.  קבלו אהבה זו וזכרו כי ככל שתדרשו אותה יותר כן תקבלו אותה, תחוו אותה, תיזונו ממנה ותעבירו אותה לאחרים, כי זהו הרגש המקיים את כל הבריאה כולה.

 

זהו הרגש אשר מנגיש אליכם את "עץ החיים", זהו הרגש אשר עוטף אתכם וכל דבר שהנכם נוגעים בו בהזנה, כמעיין אינסופי אשר מימיו מעדן מגיעים.

 

מכאן הבינו כי חיבור זה הנו נקודת הרצון והשאיפה שלכם, שזור בכל רצון ושאיפה אחר.  כמו פלוס ומינוס אשר מהווים את המעגל הנדרש לצורך יצירת מציאות של אור.  

 

הנכם הנשאים של אותו אור ומכאן שהנכם אותו פלוס ואותו מינוס אשר המעגל שבו נסגר על ידי אותה אהבה, וכאשר נסגר המעגל המציאות החדשה בה הנכם רוצים מתבצעת.

 

לכן כל רצון שלכם מוקרן, נעטף מיד בבחירת האהבה שלכם כחומר גלם נגיש מוצק אמיתי לפני יצירת מציאות חדשה.  שבו נא אתנו מספר דקות, הביעו רצון ועטפו אותו בזוהר האהבה.

 

 

לגבי "הבריאה הגדולה":  ככול שהנכם מתקרבים וגדלים ברמת התודעה שלכם, תפיסות חדשות, נקודת מאור נוספות מוגשות לכם.  ליקום הכולל המקיף אין התחלה ואין סוף, לכן אשר קיים שם הנו התפתחות והיררכיה, וככול שהנכם עולים במימדי התפיסה דברים נוספים יכולים להיות מוגשים לכם כדרך הסתכלות גבוהה יותר.