"אבני יסוד"

יום שישי 8.01.2016, שבת שלום ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. ודאי שמתם לב כבר כמה "מנהרות" יש לעבור על מנת להרגיש ולדעת כי הנכם אחד "איתו", והדרך אינה קלה, אינה פשוטה. דרך של צעידה קדימה ואף הליכה אחורה.
 

יתכן אפילו כי בהרגשתכם הנכם חוזרים לנקודת המוצא, אך אל תתרגשו מכך כי סביר שאכן זה נראה כך לכל אחד ואחד אשר בוחר בדרך הרוחית.  זו הדרך ילדים יקרים ואני אומר זאת כרגע לכם בכדי שלא תרפינה ידיכם.

 

דרך זו הנה דרך כל עוד אותו וילון אשר מסתיר עיניכם מראות לא יוסר וכל הפרספקטיבה לא תתגלה לכם.

 

כפי ששמתם לב ואין אנו מתעלמים מכך, תקופה זו הנה תקופה מורכבת אשר תלך ותיהפך להיות יותר ויותר מורכבת, עד אשר החיים שחייתם יראו לכם "דרך המלך". 

 

כאשר אני אומר מורכבת אני מתכוון בכל התחומים.  יחד עם זאת בשורה טובה לי אליכם ילדים יקרים.  בשורה אשר מאפשרת לכם חיים של חדווה ושמחה וכל שעליכם לעשות הנו לשנות את תפיסת המציאות שלכם ולהמשיך להתאמן עוד ועוד ב"קונג-פו רוחני".

 

הנכם מקבלים אימון בכדי להפוך להיות "אבני יסוד" וכך עליכם להבין ולתפוס במחשבותיכם ותחושותיכם את המציאות.  אינכם מירה ודניאל, אינכם הגוף שלכם.  הנכם "אבני יסוד" כאמור אשר באו לברך ולהתברך.

 

הברכה שבכם הנה האיזון המושלם בין תפיסת המציאות הקיצונית לבין תפיסת המציאות האולטימטיבית.  דהיינו, אתם מהווים את הגשר הנמצא בפער שבין חסד לדין.  ובכל דרככם זו עליכם להיות במודעות היות והמודעות שלכם היא אשר תשרשר את העובדה הזו בין האחרים.

 

כל אותה אי נוחות אשר תחוו מאחרים, מהתרשמותם והתנגדותם למצב ולכם אינה אמורה לגעת בכם.  אך כל זה נכון ככל שהדבקות שלכם שרירה וקיימת והנכם משתפים את בורא עולם בכל מעשיכם כולם ללא משוא פנים וזוכרים אותו וערים לנוכחותו ביניכם בכל רגע נתון.

 

ודאי שמתם לב כי הנכם עושים כברת דרך יום יומית בכל דבר סביבכם וכי התוצאות אכן נראות לכם בשטח.  אך עדיין זו מדרגה אחת מתוך מדרגות רבות אחרות שיש לטפס ובד בבד הנכם מקבלים את כל הסיוע והתמיכה לצורך זה.

 

הנכם חשובים לאין ערוך במערכת הכללית וביום אחד אשר יגיע יינתן האות ואתם תתחברו לעוד דומים לכם וביחד תהוו כוח אשר יצור מסה קריטית בעולמכם.  כל אשר עליכם לעשות עכשיו הנו להבין זאת ולהכין את הכלי שלכם להכלה, כי ב"נקודת האפס" הפרטית שלכם הנכם יודעים את משקלכם.

 

הנכם נמצאים כרגע בעמק השני, חוו את ההרמוניה של המקום, את הצבעים, את השקט, את הבריזה המושלמת.  מקום זה נשאר כך ללא שינוי תמיד.  מי שמשתנה זה אתם והיכולת שלכם לחוות את העמק השני בכל הרבדים שיש לו להציע בנגלה ובנסתר.

 

לצורך כך עליכם להשקיע מזמנכם, להיעזר בכל הכלים שהנכם מקבלים על מנת להגיע לאותה "נקודת אפס" שלכם, היא נקודת האיזון המושלם, השקט הפנימי אשר ממנה עבורכם הכול אפשרי.

 

אנו עובדים כרגע על יצירת מסה קריטית אשר תהפוך את הקללה לברכה, את כעס לאהבה, את האין ליש, את החומר לעל חומר, את הכאב לצחוק, את הרע לטוב.  ידוע לנו כי הנכם נמצאים בתהליך וכי תהליך זה מגובה בכל צורה ואופן.

 

עליכם גם לתרום את רצונכם להתפתחות כי ככול שהתפתחות זו תגיע מהר יותר הרבה כאב ימנע ויחסך ברמת הפרט, כי ברמת הכלל אין שום כאב.  הבינו זה תמיד אישי, פרטי, וככול שתצליחו לעלות בסולם תהיו פחות אישיים ומן הסתם גם לא כואבים.

 

רק מהמקום הזה שהנכם לא כואבים באפשרותכם לרפא, כי ביניכם לבין האלוהות לא יהיה חיץ יותר.  דעו לכם כי העמק השלישי הנו המקום בו החיץ אינו קיים, במקום זה הנכם העמק השלישי, והעמק השלישי הנו אתם.  במקום זה הנכם האלוהות והאלוהות הנה אתם.

 

במקום זה די כי תתבוננו על קו האופק ותשליכו עליו את רצונכם וכך יהיה.  אך רחוק ממחשבת היקום הפיזי על כל היבטיו האנושיים, כי היקום הפיזי על כל היבטיו האנושיים הנו קליפה דקה, ציפוי אשר מתקיים אך ורק אודות לרצון הלא מודע שלכם, הקרנה שלכם.

 

סביר להניח ילדים יקרים כי בשעת הדחק של אותו ציפוי (זמנים קשים במרחב הפיזי), תדעו מה לעשות ותמיד תתחברו למימד העמק השני מתוך הכרה בערך עצמכם ומתוך הכרה בסיוע אשר עומד לרשותכם.

 

שבת שלום