"שער האמת"

יום שישי 25.12.2015, שבת שלום ברוך בואכם לעמק השני שבו נא. ילדים יקרים בואו ונאמר כי הנכם עוברים דרך שערים ולכל שער משמעות משלו. ככול שהנכם הולכים בנתיב אשר סלול בשערים, קיימת בכם עליית מדרגה והתפתחות
 

דעו לכם כי בכל מדרגה ומדרגה אשר אליה תטפסו יהיו לכם שערים לעבור דרכם וככול שהנכם עולים בסולם שהנו מאונך לאדמה, באותה המדרגה אליה הגעתם הנכם נפגשים במצבים אשר מאוזנים לאדמה ובהם השערים אשר אותם עליכם לפתוח.

 

כל פתח הוא שער מעבר ממצב למצב, ובמצבים אלה עליכם לפגוש את עצמכם מתוך מצב קיים אל תוך מצב חדש.

 

בואו ונאמר כי זהו מסלול הלימוד, הדרך והנתיב שלכם אשר הנו מורכב מפרטים קטנים, התייחסויות, הרגלים, התניות, דברים אשר הנכם מבקשים לשנות ודברים אשר אינכם רוצים לשנות.

 

ילדים יקרים, אין זה מסלול – נתיב פשוט.  נדרשת ידיעה והשתדלות רבים על מנת לחצות את מפתן השער ולהיכנס אל תוך "מרחב יהוה" ולצאת מצידו השני של השער מחוזקים, מתוקנים ונכונים לפגוש את המשוכה הבאה.

 

שימו לב לאשר אמרתי – פרטים קטנים, היות ולכל דבר שהנכם עוברים יש משמעות, חשיבות עבורכם לאין ערוך, וככול שתקפידו להבחין ולראות כל דבר ודבר כך המעברים הבאים יהיו קלים יותר עבורכם.

 

כך הנכם עוברים שערים רבים במדרגה אחת עד שהנכם עולים למדרגה הבאה, וגם שם ילדים יקרים מדרגות רבות ושערים רבים בפניכם אשר גם דרכם עליכם לעבור, כאשר מידת הקושי קלה יותר מצד אחד וקשה יותר מצד שני.

 

קלה יותר היות ותיקנתם, וקשה יותר היות וככול שהנכם מתקדמים יותר הנכם לוקחים על עצמכם משימות כבדות יותר, כמו הרצון לאמן את השריר והיכולת שלו בעוד רמה.  דעו לכם ילדים יקרים כי הנכם במגמת עליה, כל הזמן מגבים עצמכם היטב לפני העלייה הבאה. 

 

הנכם מתקדמים לקראת אותה נקודת מפגש אשר תסיים את דרככם ב"נתיב העמק השני" ולא זמן רב יעבור עד שתתחלו לגעת ולהתקדם ל"נתיב העמק השלישי".  אלא שהמסה הקריטית של גמר עבודתכם בעמק השני הנה שחרור מהיבטי הנפש ונכונות להיות עם כולם כאחד ללא הפרדה ובחיבור מלא.

 

למעשה העמק השלישי מחכה לכם שתעשירו אותו בנוכחותכם לאחר שתחליטו כי עברתם את השער האחרון בעמק השני.  מאותו רגע שתעברו את השער האחרון תוכלו להתבונן בעמק השלישי אשר הנו כולו בתודעת משיח, וכל עבודתכם וחציית השערים וההתפתחות בו תהייה ברמת ה"אנחנו" ולא עוד ברמת האני.

 

עליכם להבין כי העמק השלישי הנו שונה בתכלית מהעמק השני, העמק השלישי הנו "בתודעת משיח" לעומת העמק השני המדבר על האדם המפותח, המבין, המודע, אך אשר טרם וויתר על זהותו האישית.

 

מעצם זה ילדים יקרים שאנו מעבירים לכם ידע אודות העמק השלישי אות הוא לכם כי הנכם מתקרבים ל"שער האמת", הוא השער האחרון אשר סוכם את תפקידכם בעמק השני ומעביר לכם את "מטה הקסם" של העמק השלישי.

 

במיוחד השתמשתי בביטוי "מטה הקסם" היות ותפיסתכם לגבי העמק השלישי הנה תפיסת הקסם, הנס, תפיסת האינסוף והתפיסה על היותכם אינסופיים.  כאשר אני אומר תפיסה, בעמק השלישי זו השגה.  ומה עליכם לעשות על מנת לקדם עצמכם?

 

זאת אומר לכם עתה.  קודם כל להמשיך ולעשות את אשר הנכם עושים.  דבר שני להרחיב תודעה ומודעות, וכאן אני אומר "תודעת הלב" היות ובשלב הזה תפיסת הלב היא אשר קובעת ותקבע את מידת התפתחותכם.

 

איני רואה צורך כרגע להרחיב עבורכם מהי כוונת "תודעת הלב", היות ושדה ההתנסות שלכם שונה מאחד לאחד, ואתם תחליטו באם הנכם שם או טרם.  יחד עם זאת גם תדעו מהר מאד אם הנכם שם או בדרך לשם.  וכאשר אני אומר תדעו אני מתכוון לידיעת הלב.

 

שבת שלום.