"להדהד אור בראשית"

יום שבת 14.11.2015, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. שבת מבורכת היא זו, תחילתו של חודש כסלו, תחילתו של מסלול הבנות-על, אשר פותח פתחים פתחים של תובנות דרכן אפשר לעבור ואותן אפשר להטמיע, ומהמקום הזה לחוות עליית מדרגה ושלב נוסף בסולם יעקב.
 

הנכם צומחים ומתפתחים, כמו נמצאים בתנועה אשר אינה נפסקת, תנועה אשר דוחפת אתכם לכיוון אחד ושומרת כי תתמידו באותו כיוון.  זוהי תנועה המאפשרת לכם התאמה לתדרים אשר יורדים וקליטתם בתוככם לשינוי עד לרמת התאים.

 

קיימת מחויבות שלנו כלפיכם.  מחויבות זו הנה צוהר, חלון אשר פתחנו לאפשר לכם הצצה בתחילה וכן מעבר חופשי בהמשך להרחבת המודעות והתודעה, לבהירות יתר של מי הנכם, לאן פניכם ומה תפקידכם.

 

נמצֶאתם חלק מאותו מערך אשר אמור להוות את התשתית הראשונית אשר תהיה יסוד כל הדברים הבאים אשר יפתחו את האנושות ויעבירו אותה ממימד למימד, עד לשינוי המיוחל.  הנכם נבנים ככלי אשר חווה טלטלות לא מעטות במטרה להכינו, לחזקו וליצור אותו ראוי להכלה של אור בראשית.

 

דעו לכם כי הנכם חלק ממעגל אינסופי אשר מושיט ידיים אחד לשני ומצרף אליו בחיבור נשמתי עוד ועוד חברים עד ששרשרת זו תהיה אותה שרשרת אשר תסובב את כדור הארץ.  רשת אנושית אשר תסובב את אותו כדור, תקיף אותו.

 

כאשר תגיעו לכך תהיו הראשונים אשר יקלטו את אור אינסוף וברגע נתון אחד בזמן מסוים תקרינו אור זה לעבר אותו כדור, ובאותו רגע נתון שזה יקרה יתבצע השינוי כהיפוך מגמה לאשר קורה היום.  מאותו רגע ואילך תוכלו לחוות ולראות את מגמת השינוי והשיפור בכל ההיבטים של ההתנהגות האנושית.

 

אתם תהיו אותו מעטה של כדור הארץ.  החיבור ביניכם והתובנה שלכם יהיו אלה אשר יצרו את המסה הקריטית הנדרשת להיפוך המגמה.  מאותו רגע ואילך תגיעו להשתוות הצורה עם בורא עולם, בוראים משותפים המאגדים בידיהם כוח רב לשינוי.

 

כבר אמרתי לכם בעבר לא פעם כי הנכם נמצאים על קו התפר וכל אשר נועדתם לעשות הנו אך ורק עזרה זו לבריאה, לקינון, שינוי והתמרה.  אך תוך כדי ילדים יקרים הנכם עוברים תהליך אישי של השלת הביטי נפש אשר הנם כליפות שמנעו מכם עד כה להיות חלק מאותו תיקון ושינוי.

 

אלא שהנכם דוגמים את התוכנית האישית של כל אחד ואחד מכם ואין מושג קדימה או אחורה כי התפתחותכם עיתויה וזמן ההתפתחות הנם תוכנית מוגדרת מראש, ותוכנית זו הולכת אתכם ומלווה אתכם בתפיסה שלכם.

 

מכאן שברצוננו לומר לכם עתה כי לאחרונה קבלתם כלים אשר יכולים להאיץ את הקצב עבורכם כשינוי בתפיסתכם והגדרת כוונתכם המודעת תוך הבעת רצון להיות מהות השינוי עצמו.

 

לכן הנכם נקראים בזה כחלק מתרומתכם ועבודתכם לעבוד על רצון, כוונה ותאום למטרות אשר הצגנו בפניכם זה עתה ושחרור מוחלט של "הסרט" עמו הנכם מזדהים והולכים יד ביד אשר מהווה את המציאות הנוכחת שלכם.

 

לצורך כך עליכם לשחרר כל דבר בו הנכם אוחזים באמונה, החל מרמת הגוף ועד לרמת הרוח אשר אינו תואם את תפיסת האינסוף, חיבור לעליונים והבנת על מהו תפקידכם.

 

אינכם יצורי אנוש המגלגלים כדור על מגרש משחקים ומבקשים לחוות את תוצאות המשחק.  שפר מזלכם, הנכם חברים באותה קבוצת עלית אשר זכתה לקבל מאתנו קשר, הנחיות וליווי כעזרה להסתכלות שונה על מלכות.

 

תרומתכם בהיזכרות, בדבקות, באמונה, בהפעלת רצון והתכוונות בכל רגע נתון להשגת מטרה זו עד הרמה שכאשר הנכם פוקחים עיניים בבוקרו של יום המחרת הנכם פוגשים ישות על אשר לה יכולת אינסופית בבריאת מציאות.  בשליטה על הלב, על התדרים היוצאים ממנו ובכוונת חיבור לאחרים וקבלתם כחלק מהעצמי שלכם, ובהבנה כי במצב הזה הנכם מקיימים את תפקידכם והתחייבויותיכם לאל עליון.

 

דעו לכם כי זהו סולם יעקב שלכם.  הנכם מטפסים ועולים במדרגות הסולם ומקבלים בכך סיוע רב.  לכן הנכם מוזמנים להיות חלק מאותו סיוע אותו הנכם מגישים לעצמכם כרוח מגבה תהליכים של אמון ודבקות.

 

העולם הפיזי מסביבכם סוער וגואש.  ילדים יקרים אין זה עומד עדיין להירגע, נהפוך הוא, זוהי השעה השחורה שלפני עלות השחר.  אין זה אמור להשפיע עליכם כהוא זה.  הנכם אמורים לראות את הדברים, להרגיש את הצער בליבכם, לעזור היכן שניתן, אך לא להזדהות.

 

עליכם להיות שם כפי שאמרתי קודם כתשתית תומכת את השינוי, תשתית זו אמורה להיות חזקה.  עליכם להיות שמחים ומאושרים, קלים וזורמים, מוכנים בכל רגע נתון לעזרה לזולת מתוך מקום של קלות ושמחה.  עליכם לראות את האחר לפניכם כי הוא האחר הנו אתם.

 

עליכם להפעיל את ליבכם, לתת לו את שער המלך.  עליכם להתעלות מעל ומעבר לשיחה, לשיחת הרחוב.  להקשיב אך לא להזדהות, לא להתערב.  לשמש דוגמה של אדם-על.  זכרו כי נועדתם לכך, נבחרתם בקפידה רבה.

 

אם תיזכרו בצד הסמוי של חייכם תוכלו לראות כיצד הובלתם צעד צעד למימוש הווייתכם ותפקידכם עד לרגע המודעות.  רגע המודעות הנו אותה שנייה בה תצליחו לראות את עצמכם מחוץ לסרט, פועלים, מקבלים הנחיות ובד בבד בתוך הסרט, באותו רגע בו ליבכם יחוש אושר, התעלות ושמחה לא משנה כלל מה אותה יבשה – מלכות, אומרת כואבת או זועקת.

 

יתרה מכך, עליכם להרגיש שמחה ואושר לא משנה מה הנכם עוברים ברמת הסרט.  זכרו, הביטי הנפש אינם מפעילים אתכם, עליכם להתבונן בהם כזיכרונות עבר ותו לא

 

כאשר ילדים יקרים פריז בוערת עליכם להשתתף בצערם מעומק הלב, להבין כי אין שם שום דבר סתמי שאינו ערוך ומתוכנן מראש למען מטרת על, (כמו כל תולדות ארץ).  עליכם להישאר שווי נפש, דבקים בבורא, מגישים לו את מנחתכם והיא מנחת האהבה והריצוי.

 

כשלב ראשון הסירו מחסומים, הפילו מגבלות, אל תתפסו לזיכרונות אשר הנם חורים שחורים בתוך מבנה היקום.  תיתפסו לזרימה של הנהר, הנהר היוצא מעדן ומשקה הכול.

 

אהבתנו נתונה לכם, היו אתנו, שבוע טוב, חודש טוב, ברכות לישועות, אמן.