"חג שמחת תורה 2015"

יום ראשון 4.10.2015, כא' תשרי תשע''ו, ערב חג שמחת תורה. חג שמח ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא והיו קשובים לדברינו. שמחת תורה הנה שמחתה של קבלת התורה, ומכאן הציווי הנו לשמוח.
 

אכן תדרים של שמחה יורדים ויורדים ללא הרף, וככול ששמחה רבה יותר תמלא את ליבכם כך כל הפינות האפלות אשר האור אינו שוטף אותם יפתחו לקבלת האור.  השמחה הנה כלל יסודי בבריאת העולמות.

 

השמחה הנה אותו גשר אשר הנכם מצווים להלך בו בעבודתכם את מלך מלכי המלכים.  השמחה הנה כל אשר בורא עולם מבקש מכם, היות וכאשר הנכם שמחים יש בכם קבלה, וכאשר יש בכם קבלה אין בכם הבדלה והנכם אחד עם בורא עולם ללא עוררין.

 

באם שמתם לב או לא כאשר אינכם שבעי רצון אינכם קבלים את החלטתו, אינכם אחד איתו וקיימת מחלוקת ביניכם לבינו.  ואם אינכם מכירים בהדרכתו אז מן הסתם אמונתכם אינה שלמה.

 

בורא עולם מבקש מכם אהבה, בורא עולם מבקש מכם הסכמה וקבלה.  כאשר כל הדברים האלה אינם בנמצא במערכת היחסים הזו ביניכם לבינו, אות הוא כי כאמור קיימת "פלוגתא" ומכאן שאינכם מכירים בעליונותו עליכם.

 

ככול שאינכם מכירים בעליונותו עליכם לא חקרתם את מהותו ומהמקום הזה קל מאד לסור מדרככם – דרך האמונה, דרך הדבקות.

 

עליכם להבין כי נשלחתם לכאן על מנת למלא משימה, אלא שקיימת משמעות מאד עמוקה למשימה הזו.  משמעות זו הנה "תיקון", ובאם אינכם מבינים את רוחב היריעה של משמעות התיקון הנכם נשארים ברובד נמוך של תפיסה אשר מקרקעת אתכם ביקום הפיזי, במלכות.

 

כאשר אנו אומרים "רצוא ושוב" אין כוונתנו רק לקשר שלכם עם בורא עולם שהנו רצוא ושוב, אלא רצוא ושוב מתייחס גם לנגיעה שלכם "ברוח" לפרקים וחזרה לתפיסת החומר המגבילה, היות והסתכלות על העולם דרך מלכות הנה התבוננות מגבילה אשר שוללת את קיומו של בורא עולם ומשאירה את מרכז הכוח בידי האדם עצמו.

 

מכאן שתבינו כי קבלה של הדברים ללא ביקורת וללא תרעומת הנו כלל חשוב אשר מוליך אתכם על "דרך המלך" במקום בדרך עפר.  דעו לכם כי האלוהות רבת פנים ומגוונת.  כל תופעה שהנכם נתקלים בה במלכות הנה תופעה אשר נוצרה במיוחד עבורכם ונשלחה אליכם באהבה רבה מבורא עולם.

 

אם אינכם מאמינים כי "הוא" יודע מה טוב עבורכם לצורך התפתחות ולימוד מה הנכם מחפשים שם בכלל?  די לכם בחיים במלכות, פשוטים, בסיסיים, ממצים ומעבר לכך אין דבר אשר עשוי לעניין אתכם ברוחניות.

 

שלב ראשון ברוחניות הנו הכרת תכונותיו של בורא עולם, וכאשר קיימת תגובה לתכונות אלה יש כאן חוסר קבלה.  בורא עולם מכיל את הכול.  כל אותם דמויות אשר מסובבות אתכם הנן השתקפות "שלו" והנכם יודעים זאת בידיעה שכלית כי החומר שונן לכם שוב ושוב.  אך שימו לב עד כמה הנכם נופלים בכל רמה שהיא וללא הבחנה באותן נקודות.

 

ילדים יקרים הגענו לנושא דרך האמירה כי יום זה הנו יום שמח וכי בהיעדר שמחה הנכם בחוסר קבלה, והסיבה לחוסר קבלה הנה חוסר שביעות רצון.  לכן זה הזמן בחג הזה לבצע "הקפות בתודעה" ולשחרר תוך כדי הקפה וחיבור למלכות את כל אותם גורמים אשר אינם מאפשרים לכם להיות אחד עם בורא עולם, לקבל מרותו ללא עוררין ולהבין כי הכול בא ממנו.

 

תרגלו את ההקפות, כל הקפה הנה שחרור של מצב אשר ברצונכם לשחרר.  רשמו את הנושאים, בצעו הקפה ושחררו.  תקבלו סיוע ועזרה.  בתום עבודת הניקוי אשר אותה תעשו עכשיו נברך אתכם לשנה של התפתחות אהבה קבלה וחיבור, עונג ואהבה.............

 

השנה החדשה נפתחת עבורכם עתה כאשר הרגשתם את אותה דבקות ואהבת הבורא בליבכם.  קיים מדיד ביחסים שלכם עם בורא עולם והמדיד הנו אתם.  ככול שתאהבו "אותו" יותר כך תזכו לאהבה מצידו כלפיכם.  ככול שתתעצבו דעו לכם כי הנכם מסתירים פניכם ממנו.

 

לעולם הנכם אלה אשר קובעים את מידת העזרה, האהבה, השמחה והעדנה של בורא עולם כלפיכם.  וכל זאת מהמקום הקרוב ביותר שלכם אשר הנו אתם, היכולת שלכם והרצון שלכם להשקיע בו את מיטבכם וההכרה שלכם כי הנכם אלא נותנים זאת לעצמכם.

 

כל חוסר שביעות רצון, כל פחד, כל כעס הנה תחושה שהנכם מפנים אלא כלפיו.  ועכשיו נחזור לתחילת דברינו ונאמר אם כך מדוע הצורך ברוחניות? 

 

בהיעדר אהבה תמו החיפושים.

 

 

 

ילדים יקרים אנו מברכים אתכם שתהייה זו שנה של פריצת דרך,

תהייה זו שנה של פיגוג הצללים,

תהייה זו שנה של אור אשר ילטף אתכם ויעטוף אתכם,

תהייה זו שנה של פיגוג כל אותם מגבלות, כל אותם קשיים, כל אותה חוסר קבלה, כי המפתח הנו קבלה.

 

חג שמח