"חג סוכות 2015"

יום שבת 3.10.2015, יט' תשרי שבת חול המועד סוכות, חג שמח, ברוכים הנמצאים בעמק השני שבו נא. הנכם נמצאים בארץ זבת חלב ודבש.

 

חג זה נועד לשתי מטרות.  מטרה ראשונה הנה עדיין ללקט את כל אותם דברים אשר יש לשחרר ואשר טרם השתחררו, ועל זה ארחיב בנפרד.  מטרה שנייה הנה להשלים את קליטת התדרים המאוד מיוחדים אשר ירדו השנה לקראת הבאות.

 

זו תקופה ארוכה שהנכם עושים עבודה הלוך ושוב, כאשר תפקידה של עבודה זו הנה ניקוי, התעלות, והתגברות על החומר ושוב יציאה מעבדות לחירות.  אך הפעם רק תזכורת ליציאה כי היציאה הייתה עבורכם בפסח האחרון.  מהמקום הזה כל אחד עם היכולות שלו לשחרר ולהשתחרר, ויש מי שנתקע, ויש מי שנמצא זמין לכך.

 

בכל מקרה חשיבות גדולה לקליטת התדרים ב"דלת אמותיכם" ולאפשר לכל אחד סביבכם להינות מהם על ידי העברתם אליו.  אין תפקידכם לבחון למי הנכם רשאים להעביר, אלא לדאוג לעשות זאת בכל דרך אפשרית.  וכן ללמוד כי תפיסת המציאות של אותם אנשים אשר יחליפו אתכם בבוא הזמן הנה תפיסת מציאות שונה, שאינה פוחדת מקשיים, שאין לה ביקורת על קשיים.

 

הימים האלה אשר יבואו מעתה ואילך אינם ימים פשוטים כפי שנאמר כבר, ואכן קבלתם הכנות בזמן ולאורך הזמן לדברים הללו.  יחד עם זאת עדיין אינכם מוכנים לגמרי להכיל את התקופה ולו מהסיבה כי טרם סיימתם את האימון שלכם.

 

בתוך תקופה של בלבול וכאוס עליכם לעשות סדר בתוככם ולהבין כיצד הבריאה פועלת דרככם, וזאת על ידי אמונה ללא סייג ותאימות.  בהיעדר זאת, עליכם להבין כי תעשו את עבודתכם מתוך קושי, וקושי זה משפיע על הכלל כקושי.

 

לכן עוד זמן קצר בפניכם לדבוק בכוונות הנכונות ובתפיסת המציאות המתבקשת זה זמן רב מכם על מנת ליעל ולהיטיב עמנו ועם עצמכם.  הקודים בידכם כבר מזמן אלא שאינכם יודעים להשתמש בהם עדיין במיומנות מקסימאלית.

 

אתן לכם כמה סימני דרך אשר אחד מהם בא ואומר כי לעיתים עליכם להשקיע יותר השתדלות ויגיעה מאשר הנכם עושים.

דבר נוסף קשור לדיוק של הדברים.

דבר נוסף קשור ליושרה מחשבתית.

דבר נוסף קשור לאל-פחד

דבר נוסף קשור לחיבור עמנו בכל רגע נתון.

 

איני מחדש לכם דבר כרגע בכל האמירות הללו, אך דעו לכם באם תיקחו את כל אותם פרמטרים ותעברו עליהם אחד אחד, תוכלו לגלות מה נשמט מעיניכם ומה אינכם עושים.  השתדלותכם חייבת להיות בכל המישורים, גם בנקודות שלא מנינו כאן, כמו דבר היוצא מתוך מדבר.

 

דעו לכם כי אין עליכם להשאיר שום דבר (ובכוונה אני משתמש בשני מילים אלה אשר כל אחת אינה עומדת בפני עצמה ולשניהם יחד יש משמעות משותפת), מאחוריכם בשטח שלו טיפלתם בו כראוי.

 

אכן נדרשת השתדלות, כוונה, עשייה, עבודה.  כוונה נקייה וטהורה, כי על כוונה זו אשר נתפסת בעיניכם ככוונה וירטואלית צפוּן הכול.  דעו לכם ילדים יקרים כי תידרשו יותר ויותר להפעיל מיומנות ופחות ופחות תקבלו הנחיות, פעולות והסברים.

 

עליכם לעבוד יותר עם טבע הבריאה בבקשות, הצגת תוכנית, בקשת עזרה בכל הרמות, כי ואשתמש במושגים שלכם בשפת היומיום שלכם – עליכם להניע את המערכת ולהתחיל לפעול באופן מכוון כפי שתודרכתם עד כה.  וכאשר חסרה לכם אינפורמציה או אינכם יודעים מה לעשות תוכלו לבדוק ברשומות שלכם.

 

החג עומד להסתיים ועמו תקופת בראשית.  אם תדעו לתת את היגיעה המתאימה תוכלו מבעד לדלת עייפה, חורקת וחלודה לעבור למימד של "היכל המלך".

 

בדקו עד כמה הנכם דבקים בכוונה שלכם למען עצמכם ועד כמה הנכם למען האחר.  תדאגו לאחר בכוונה שבלב.  אינכם חייבים לומר כלום, פשוט תנו בלב, בכוונה שבלב.

 

זכרו כי עבודתכם נעשית למען הבורא, למען הבריאה, למען הכלל.  זכרו גם כי הכול חייב להיות קל, אין סיבה לקושי.