"ענן אנרגטי מגן"

יום שבת 29.08.2015, יד' אלול תשע''ה, שבת שלום ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא והפנו עצמכם לכיוון מערב. שעת שקיעה היא זו, ותיגמר לה השבת בעוד שעות מספר.
 

פניכם למערב על מנת ללוות את היום הזה עד לשקיעתו כי שבת מבורכת היא לאלוהים חיים.  אותו זיק של השבת עמכם יהיה ילדים יקרים, ילווה אתכם ויאציל על נוכחותכם במהלך הימים הבאים.

 

יקרים, אל תתייחסו בחרדת קודש לקושי המופיע בחייכם.  קושי זה אינו אלא ציון דרך – חץ, על מנת להפגיש אתכם עם אותם דברים אשר עליכם לתקן.  אלא שכאשר אנו מדברים ב"תיקון", תפקידכם לדאוג כי תיקון זה יעשה על דרך המלך ולא בשבילי עפר.

 

לכן, צרו נא בבקשה (סביבכם) "ענן אנרגטי" רך, נעים, מפנק, אשר מתוכו תיפגשו את הקושי שלכם, מתוך אותו מקום של אהבה, עדנה, וחיבור.  כך קושי זה יעורסל על ידכם באהבה ובחדווה עד שיירדם לנצח.  אל תתייחסו אליו כמו אל תינוק הדורש הזנה, התייחסו אליו בכבוד ובברכה ותלוו את היעלמותו בשמחה ובחיוך.

 

ילדים יקרים, השמש השוקעת הנה סיומו של יום וגם סיומה של תקופה וגם התחלה חדשה לאחר לילה כבד.  אך "הלילה הכבד" יטופל מתוך "הענן" בנוחות ובחייכנות, כך שיפנה מקומו לשחר חדש ובוהק, שחר של יום אשר בו הכול שונה.

 

ילדים יקרים, מעט מעט זמן ואנו בתחילת השנה, פוסעים אל תוך מציאות חדשה אשר זימנו לחיינו.  וזה הזמן אהובים לבקש כי תהייה זו שנה של פריצת דרך ושינוי, של אהבה עם תהודה למרחקי האינסוף מבלי למקד לאף אחד במיוחד – אינסוף, כל הבריאה, כל מי אשר נמצא בה, ללא הבדל.

 

כי הכול הוא אלוהות צרופה, אלוהות אותה הנכם יוצרים במו ידיכם.  וככול שתתכווננו, תבקשו ותרצו, תהייה אלוהות זו מיטיבה וקלה, זורמת ומהדהדת על מרחבי האינסוף, כתרומה שלכם למלכות, כתרומה שלכם לאלוהות.

 

כי אין האלוהות אלא מתקיימת במימד הזה במלכות, והנכם המגשרים בין האלוהות למלכות.  וככול שתייצרו אלוהות נעלה יותר ביניכם בחלל, כך תיטיבו עם הכדור הזה על כל תושביו.

 

חשוב היה לי לומר לכם דברים אלה לפני תחילת השנה היות ותחילתה של שנה מזמנת תדרים חדשים אשר השפעתם חזקה ומיטיבה, וחשוב כי תהיו ערוכים ומוכנים לקליטתם של התדרים בהכנה בטרם יהיו כאן.

 

תכוונו, תתכווננו ותבקשו את אשר הנכם מייחלים לקבל על מנת להפריח את השממה הזו הנקראת "מלכות" בצבע, אור וצליל שונים מאשר אדמה זו מכירה או זוכרת מאי פעם.

 

זההו את הברכה הנמצאת בתוך הקושי.  קרבו ברכה זו לליבכם.  שבו לרגע, הרגישו כיצד הברכה הזו שוטפת לב זה שלכם, מרחיבה ומאפשרת לו להכיל יותר ויותר ערכים של "ואהבת לרעך כמוך".

 

אילו יכולתם להבין עד כמה התחושה של אהבה הנה מפתח לכול הדלתות שביקום הפיזי, מפתח אחד התואם את כל הדלתות ביקום, הייתם יושבים יומם וליל ומרחיבים את הלב לאהבה, לאהבת הזולת.  ו"הזולת" הוא כל דבר אשר ניברא ביקום הזה.

 

והזולת הנו גם "אדוני אלוהינו אדוני אחד".  וכפי בקשתו: "ואהבת את אדוני אלוהיך בכל נפשך ובכל מאודך", ומכוח האחדות אהבה זו הנה אהבת הכול.

 

מצאו את זמנכם לבוא לבקרני אצלי על קו האופק, (קבר האר''י בצפת).  ובעמק, (קבר רבי יהונתן בן עוזיאל, יער בירייה עמוקה), וצרו משולש עם רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון, "ותצלח עליכם שנה זו אמן כן יהי רצון" ילדים יקרים.