"מושכי האור"

יום שבת 15.08.2015, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. אנחנו נתחלק לשלושה מעגלים. למעגל הראשון תוכלו לצרף את האנשים הקרובים אליכם. עשו זאת, רשמו לעצמכם בתודעה את חברי המעגל הראשון.
 

כאשר תסיימו עם המעגל הראשן הודיעו ואתן הנחיות למעגל השני.  המעגל השני יכיל את האנשים והישויות קרובות לליבכם אשר נמצאות באותו נתיב בו הנכם הולכים. 

 

ומעבר לכך, תוכלו לראות את המעגל השלישי אשר הנו אינסופי ואשר מתרחב ומתפשט עד מעבר לקו האופק שלכם.

 

שלושת המעגלים ילדים יקרים הנם שלושה שלבי התפתחות בתוככם.  השלב הראשון הנו אותם קרובים אליכם ביותר אשר מהווים עבורכם אימון ואֶמון חדשים.  המעגל השני הנו מעגל אנשים אשר נמצאים בסביבתכם אשר מהם הנכם מושפעים.

 

המעגל השלישי הנו מעגל האינסוף, מעגל אשר מכיל את כולם.  תפקידכם הנו ליצור חיבור, אינטגרציה בין שלושת המעגלים האלה.  לחבר בין האישי לבין הכללי, בין הפרט לבין הכלל, בין הקרוב לרחוק.

 

נראה לנו כי תקופה זו שבה אתם נמצאים לאחר כל האימון אשר הנכם עוברים, נפלה תובנה בליבכם, כי אין מקום לאדם הבודד אם אינו בא בשם כולם.  דיברנו על זה ללא הרף, גם כאשר נגענו בסוכה הפרטית ובסוכה הכללית המכילה את כולם.

 

גם עתה ברצוננו לשים הדגש נוסף לנקודת ההכלה אשר הנה נתיב ההתפתחות בו עליכם ללכת.  כי זהו תפקידכם במקום הזה, לחבר חיבורים, לגשר מעל פני הבדלים, ולהתייחס לכולם כאחד ולאחד ככולם.

 

ידוע לנו כי קיימות הפרעות רבות להשגת מטרה זו, אך הנכם כאן לצורך התפתחות.  וההתפתחות הזו אינה הישגיות במישור הפיזי, ההתפתחות הינה השגות במישור הרוחני, ודי לנו כי תהיו מודעים לתפקיד זה ותסכימו לבצע אותו כאן.

 

אלו ימים מאד מהירים ומורכבים כאשר רב בהם הנסתר על הנגלה.  והנכם אלה אשר אמורים להאיר את הנסתר ולחזק את הנגלה בכדי שייטמע בליבות כולם, ואכן בצורה זו תהפכו להיות "מושכי האור" במקום המצפים לקבלת האור.

 

סיפור חייכם (לא במישור הפיזי), הנו סיפור קוונטי אשר מעדכן את עצמו הלוך ושוב.  משלים חוסרים ויוצר מדרג אשר ממנו ניתן לעלות הן ברמת התובנה והן ברמת העשייה. 

 

עליכם לדעת זאת ולהבין כי אינכם סתם אורחים כאן אשר מגיע להם לקבל לחם חסד.  הנכם כאן במטרה לבצע עבודה, כאשר אנו כל הזמן מנסים לעזור לכם לבצעה טוב יותר. 

 

אם לרגע שכחתם כי מטרתכם הנה לעזור בהפיכת היקום הזה ליקום עילאי אשר דומה לעולמות עליונים, אנו כאן בכדי לתזכר אתכם, לתמוך בכם, ולקבל בתמורה את התייחסותכם ותשומת לבכם והסכמתכם לעבוד ולעמול למען מטרות אלה.

 

באם אינכם משתפים פעולה או מעדיפים במקום זאת להשתחרר לדרך עצמאית ולהישאר "עבדים", פשוט תסומנו כעבדים לנצח.  ואפילו תמשיכו לקחת חלק בשדרוג העולם אך לעולם לא תשתוו בצורתכם לבורא העולמות ולעולם תהיו (רק) עושי דבריו.

 

לתשומת לבכם, אינכם נדרשים לעבודת כפיים קשה מנשוא, אך הנכם נדרשים למיקוד תשומת לבכם, כוונותיכם, רצונותיכם וליבכם לתמוך באשר נועדתם לבצע כאן.  לכן עליכם להשקיע השתדלות וחריצות בחבריכם אשר מסביבכם.

 

ואיני מתייחס כרגע לכל בעיותיכם האישיות אשר צורתן מניעה של עשייה, כי עבר הזמן, בואו נאמר ימי החסד להתייחסות למגבלות שלכם.  כבר מזמן הגעתם לנקודת האפס אשר ממנה היה עליכם להתחיל ברמה של עשייה מכוונת מטרה.

 

שכל אחד מכם יבחן את מצבו וייקח לתשומת ליבו עד כמה הוא מנוע מלבצע עבודתו מסיבות אלה או אחרות.  אך ככול שתהיינה הסיבות כבדות משקל אין הן מעסיקות את הבריאה כהוא זה.

 

קבלתם הכוונה, קבלתם נתיב, הוצגו בפניכם האפשרויות, קבלתם סעד ותמיכה מחוצה לכם, ואפשרות הבחירה.  ובסך הכול אם עדיין לא בחרתם בדרך ההתמרה (של היקום), בחרתם עדיין בנתיב דרככם האישית הפרטית וכמו אמרתם "אוהב אני את חיי על פני האדמה הזו כמו שהיא על כל גווניה.  תוכל לראות בי עבדך לעולם ועד".

 

נחזור עתה לשלושת המעגלים עליהם דובר קודם לכן.  הנכם כפרט לא מכילים את היכולת לבצע מטלה זו, לכן בקשנו כי תצרו מעגל ראשון של קרוביכם וכחוט השני לגלות חיבור וקשר ביניכם לביניהם. 

 

מכאן יפתח המעגל לכל אותן קבוצות אשר ברצונן לפתח ולהתקדם, וליצור מצב שונה.  וכאשר קבוצה זו תכיל את עצמה, יהיו כולם יכולים להכיל את כל שאר העולמות וכל שאר הישויות אשר ינועו בתודעת משיח.

 

הסבר:  הרעיון הוא לעבוד במעגלים.  קודם ללמוד להכיל את האנשים הקרובים ביותר, ואז כמו להתרחב למעגל הבא של אנשים/ישויות.  התרגולת הזו מכנסת סביב הרעיון האלוהי כמות גדולה של אנשים, שהיא תודעת משיח הפתוחה לכולם. 

 

והרעיון השני הנובע מכך הוא כי הנכם מפתחים עצמכם ומאפשרים לעצמכם להיות כבורא עולם אשר מאציל על אחרים כי מהותו הנה נתינה ולא קבלה.