"די לישן וברכה לחדש"

יום שבת 1.08.2015, ברוכים הבאים, שבת שלום ילדים יקרים, ברוך בואכם לעמק השני שבו נא.

הצו האלוהי נמצא בליבות כולם. לכאורה דרכו של כל אחד מכם סלולה, כמו מפת הדרכים "WASE" בלשונכם.

 

לא משנה באיזה דרך תבחרו, היעד שלכם רשום וברור מלכתחילה.  ככול שתסטו מהדרך תהיה זו מפת דרכים חדשה שתיפתח בפניכם אך לא שונה במהותה.  זאת אומרת, הכול יישאר כבתחילה ואתם אך ורק סטיתם מדרך המלך, כי כאמור המסלול מגובש וידוע מלכתחילה.

 

מדוע אומר אני זאת לכם עתה בשבת זו?  היות והגיע הזמן לבדוק את דרככם, לבדוק את עצמכם ולהבין בכוונה העמוקה ביותר שלכם לאן הנכם הולכים?

 

כל אחד מכם עדיין נושא בתוכו את אותם קודים בהם קודד הקשורים למסלול חייו והתפתחותו.  ובאתם מהיכן שבאתם, והנכם עושים את אשר הנכם יודעים לעשות, ומתקנים את אשר הנכם מסוגלים לתקן.

 

אך אז נשארים כל אותם חלקים אשר קשה לכם לתקן.  וחולפת תקופת חיים והנכם נופלים לשכחה אשר מונעת מכם להמשיך בנקודה בה הפסקתם, ופעמים רבות יוצרת מחדש את כל התסריט עבורכם.  לכן ילדים יקרים עליכם להתבונן על עצמכם כישויות אשר אצה להם הדרך.

 

זמן אינסופי אינו עומד לרשותכם.  יש זמן נתון אשר בו עליכם "לדחוס"... אם ברצונכם אכן לעשות את קפיצת הדרך אשר תשחרר אתכם מאותה תפיסת מציאות המייצרת עבורכם חוסר שלמות.  דעו לכם ילדים יקרים כי קיימים שני שחקנים באותה זירה, ושניהם הנם אתם.

 

השחקן הראשון הנו השחקן אשר מתנהל בזחיחות דעת ועושה את אשר הנו יכול לעשות בהשתדלות רבה.  והשחקן השני הנו אותו שחקן אשר אצה לו הדרך, והוא לא מפסיד שנייה.  "הקסם בידכם", ואפשרות השחקן השני הנה האופציה בה עליכם לבחור.

 

אך דעו לכם כי בחירה זו אשר הנה הבחירה האמיתית, מכריחה אתכם להיות במיטבכם, בשליטה, בהכרה מעשית ופעילה.  בעיקר במודעות אשר נמצאת "על מסך" בפניכם כל הזמן ומלווה אתכם.  כמו מנהלת אתכם דו שיח בזמן אמת ומעדכנת אתכם ואתם אותה על כל התרחשות אשר עוברת על המסך הזה.

 

רק דעו כי אותו דו שיח אשר שריר וקיים שם ביניכם בהסתר יש עליכם להעלות לגלוי.  רק כאמור ערנות ורצון מפורש ובקשה ייצרו זאת עבורכם. 

 

התקדמתם יפה עד כה בבחירת דרככם, אך מרגע זה ואילך עליכם להגביר את הכוונה והעשייה.  להיות יותר ממוקדים ולהפיק מעצמכם רב יותר על מנת שתסיימו את ההתפתחות שלכם בגלגול הזה ולא תצטרכו לשוב אליו מנקודה אחרת.

 

נכון שדברים השתנו אך על מנת ליצור לכם מסלול חיים כבחירתכם המודעת, עליכם לשחרר את הקרמה עמה באתם לכאן, אשר עדיין טבועה בDNA שלכם.  וזה יכול לקרות כהרף עין בהבזק של תובנה או לחלופין בעבודה אינטנסיבית כפי שפרטתי בדברי האחרונים.  ואז אם תעשו כך, תשחררו ותשתחררו.

 

דעו לכם ילדים יקרים זה מחייב את רצונכם, הסכמתכם והשקעתכם.  ומדוע אני אומר לכם כל זאת?  כי אכן אנו מתקדמים והולכים.  רמת התדרים הולכת ומתחזקת, האור המורעף עליכם הולך ורב.  אך עליכם לשחרר את "קרנות המזבח" וזה אומר:  די לישן וברכה לחדש.

 

עליכם כרגע לחיות בשני ממדים.  המימד הפיזי שלכם אמור להיות מופעל דרך המימד הרוחני.  עליכם לתת אמון גמור ומושלם בבורא עולם ולהתבונן על כל אשר סובב אתכם כ"בירכתו".  גם אם אינכם מבינים ואינכם מקבלים שום דבר מאשר עובר עליכם.

 

מהמקום הזה תצליחו להתעלות מעל עולם החומר ולפעול בו דרך "עין הנשר".  להיות מכוונים דרך עין הנשר, ולהבין כי בהסתכלות על כיבוש ארץ ישראל בזמן משה רבנו היו שני היבטים להסתכלות זו. 

 

הסתכלות דרך עולם ארץ אשר בחנה את המשימה כבלתי אפשרית, והסתכלות דרך עיני יהושע בן-נון במימד הרוח והאמונה הבלתי מעורערת אשר אמרה "יכול נוכל".

 

גם אתם ילדי היקרים באפשרותכם להתבונן על חייכם ולנסות לתקן אותם ולהגיע ליעדיכם דרך עולם החומר הרואה את הקושי והבלתי אפשרי, או דרך הסתכלות "עין הנשר". 

 

עין הנשר לא רק רואה מציאות נוכחית מלמעלה, אלא גם נמצאת בקו התפר של "בינה במלכות".  דהיינו האמונה כי דרך החיבור לשמיים, לרוח האינסופית ולאחדות עם בורא עולם והאמונה בו, הכול אפשרי.

 

לכן השכם והערב החדירו בעצמכם אמונה.  וככול שכוונתכם תהיה אשר תהיה, צרו את האמונה. 

 

התרחקו ככול שניתן מאותן "עובדות" אשר מסמאות את עיניכם ויוצרות בכם ראייה מעוותת של כל אשר קיים כמכלול שלם, ושמה לכם פוקוס על אותם הרגלי קרמה השתולים בDNA שלכם.  וזאת תוכלו לתקן אך ורק בעזרת האמונה.

 

שימו לב למעגליות של העניין.