"חולונות עומק"

יום שישי 3.07.2015, שבת שלום ילדים יקרים, ברוך בואכם לעמק השני שבו נא ותיהנו מזיו השכינה השורה פה היום.

 

עולמנו מורכב מרשת אנרגטית הבנויה קווי אורך ורוחב, וכולם נמצאים באותה רשת בתנועה מתמדת.  ותנועה זו מסונכרנת מאחד לאחד ומהכלל לפרט וההיפך.  והכול מבוצע במושלמות.

 

עבורכם ובתפישתכם העולם נתפש כחלק מפעילותכם היומיומית וניקלט כעשייה שלכם.  לא פעם ולא פעמיים התבוננתם במעשיכם והגעתם למסקנה כי פעילותכם הייתה טובה מאד ואולי רעה מאד.  ניתקתם עצמכם מחבל הטבור (האנרגטי), והחלטתם כי הנכם יכולים להזין עצמכם ולהיזון לבד ללא סיוע.

 

מבחינתכם העולם הוא שטוח, אינכם רואים את אותם קווי האורך והרוחב.  וגם במישור הפיזי אינכם רואים מימדים כמו מימד העומק.  ולכל זאת תוסיפו תחושות, רגשות, רצונות שאינם בשליטה.

 

מכאן יוצא שהנכם טועים בפרשנות של המקום בו הנכם חיים.  הנכם מממשים מציאות אישית ומחמיצים ראייה מטאפיזית אשר שורה עליכם ונמצאת בתוככם.

 

ראייה זו אשר הנכם מחמיצים נסתרת מעיניכם כי הנכם נותנים למראה עיניים ולמשמע אוזניים ולדברים מסביבכם תוקף פעיל.  וזוהי נקודת המוצא שלכם למחשבות ולרגשות, לפרשנות ולהתנהלות.

 

אז אומר לכם עתה כי עולמכם אינו שטוח וגם אינו עגול.  הוא מורכב מ"מימדי עומק" אשר נמצאים מסביבכם כל הזמן.  ולו הייתם מחדדים עצמכם לקלוט זאת, הייתם לומדים לחיות במציאות אחרת ושונה כל הזמן.  היות ומציאות זו האחרת הנה הקשר שלכם עם בורא עולם ודרך התקשורת שלכם ביניכם לביניכם.

 

תלמדו לראות בתמונת המציאות שלכם את "חלונות העומק".  כמו קובייה אשר נפתחת על מסך ומשקפת לכם תוצאה שונה לגמרי של אירוע, דומם, חי ומדבר. 

 

אין זה קל לעשות את ההבחנה, אך ככול שתלמדו להביט בעיני הרוח שלכם ופחות בעיניים הפיזיות, אוכל להבטיח לכם הנאה צרופה, כוח, שליטה ויכולת הולכה של אור.

 

דעו לכם כי המציאות שלכם מרובדת בחלונות אלה.  וחלונות אלה הנם הקשר שלכם עם האני האלוהי הנמצא בכם והעומד לשירותכם כל הזמן. 

 

ילדים יקרים הנכם מוזמנים להתנסות.  כל מצב בו הנכם נתקלים חפשו את "חלון העומק".  נסו לראות את מה שמעבר, מה נפתח שם עבורכם, מה זה עושה לכם.

 

וכאשר זיהיתם את חלון העומק פגשו את מה שהנכם רואים שם, וכהרף עין תיפתח בפניכם מציאות חדשה עם הזדמנויות חדשות ותסריט שונה מאשר התסריט בו הייתם רגע קודם.

 

זכרו ואל תשכחו שכל התרגולת שלכם הנה תרגולת לצורך חיזוק האלוהי שבכם אשר יעמוד שם לרשותכם תמיד.  כל שעליכם לעשות הנו לזמן אותו דרך הראייה הפנימית שלכם.  דעו כי ברגע שחוויתם מציאות נוספת היא נמצאת בהישג ידכם.