"פינת השעשועים"

יום שישי 26.06.2015, שבת שלום, בואו ילדים יקרים שבו נא בעמק השני והתרווחו. דברים רבים עולים ומציפים את התודעה – רעשים שונים אשר הולכים ופוסקים אט אט, ובכל זאת עדיין מהווים חלק מהיקום הפרטי שלכם.
 

ישנם דברים אשר הנם "היפוך", נאמרים באופן מסוים וכוונתם שונה לגמרי.  דווקא על הדברים האלה ברצוני שנתעכב היום כי הם הם הדברים הסמויים מן העין אשר מפעילים אתכם ביום יום.

 

עליכם לדעת כי לא די לרצות ולהשיג, אלא יש לבצע.  והביצוע בדרך כלל הנו החלק הקשה היות ובביצוע יש להתמודד עם מגמת כדור הארץ וכוח המשיכה. 

 

כוח המשיכה של כדור הארץ מתורגם כהנה וכהנה לעשרות צורות ביטוי אשר הנן פרשנויות לתופעות.  וההכרה של אותם דברים הנה כמו קרני שמש על יונה לבנה.

 

בדרככם קדימה להתפתחות הבאה, המכאובים והפצעים אשר נחרטו על הגוף הפיזי הנם אחד מאמצעי הקרקוע, אשר מחפשים עוגן להתחבר לכוח הכבידה וליצור מצבי לחץ וקושי. 

 

תפקידכם היום הנו לבצע אבחון, ולראות את האפשרות האחרת לאותו כוח כבידה אשר מוליך ומכוון בדרך הישנה.

 

בידכם כלים לצורך אבחון, בדרך של ניסוי ותהייה.  אנו מבקשים כי פשוט תתנסו – תעברו תהליך אשר יוביל אתכם לתוצאות אשר איתן תתמודדו.  וכל זאת בטרם תשחררו הבזקי עבר ותעברו למסלול חדש של תפיסה כלל ארצית.

 

לדברים האלה משמעות רבה מאד, היות וכפי שאמרתי לפני מספר משפטים אין קיימת דרך לעבור למסלול הבא ולעלות מדרגה מבלי אשר אותם דברים אשר גרמו לכאבי גוף לא יפתרו.  למראית עין אולי יפתרו, אך לא ייצרו בסיס איתן תומך ומגבה של מצבים אשר יתמכו בהתפתחותכם הבאה. 

 

הדבר היחיד אשר הנו בעל משמעות רבה הנה היכולת שלכם לתת משמעות קלה לדברים קשים ולהבין כי בכל "תפארת" נמצאים "חסד ודין" במידה שווה.

 

במצבכם הנוכחי ילדים יקרים עליכם להיפטר מעול פרנסה וחוסר יכולת לאפשר לעצמכם זרימה חופשית, ומכל הנושאים אשר מהווים טרדה עבורכם.  אין ערך ושווי לכל דבר, ותפקידכם הנו אך ורק לשחרר קושי הכרוך בנושא פרנסה והתנהלות יומיומית הקשורה לכך.

 

דעו כי בתוך נושא הפרנסה מסתתרים ומקופלים כל שאר הנושאים האחרים היות והם יריעה אחת ללא שום אבחנה כזו או אחרת.  תפקידכם היום הנו למצוא פיתרון, והפיתרון שלכם חייב להגיע תוך כדי דרישה מצידכם לפיתרון.

 

עליכם לראות עצמכם מצליחים להשתחרר, כאשר כל האנרגיה הפנויה שלכם חושבת אך ורק על זה ומתכננת אך ורק את זה, והנכם הופכים להיות הבעיה עצמה.

 

ומתוך המקום המכיל הזה כאשר הנכם הופכים להיות הבעיה, (מבלי לטאטא מתחת לשטיח), עליכם לראות דברים אחרת.  למצוא פתרון ולשים את הפתרון החדש במרכז ולשים עליו את המשקל.  כי כפי שאמרתי הכול טמון בזה כולל בריאות, זוגיות וכל שאר נקודות התורפה שלכם ביקום הפיזי.

 

אני מבקש ילדים יקרים כי תשאלו את עצמכם שוב ושוב כיצד משחררים מבואה צרה זו והופכים אותה למבואה רחבה המסוגלת להכיל בנינוחות.   ילדים יקרים, הדרישה שלכם מאתנו הנה זו, ואנו דורשים מיקוד מלא בכל אותן בעיות באופן ממוקד ואינטנסיבי.

 

אל נא תרחיקו לכת, תעלו בפני עצמכם את כל הנגד ואת כל הבעד.  הפכו בהם שוב ושוב, עד אשר תרגישו כי אינן מהוות בעיה וכי אין בעיות נוספות.  ואומר לכם ילדים יקרים כי זוהי המדרגה הבאה שלכם.  

 

והצורך שלכם הנו ליצור השתקפות חדשה, נקייה וזורמת אשר תעלה חיוך על שפתיכם בדרך של קלות וחיבה למצב.

 

דעו כי הימים הבאים במושגים ארציים לא יהיו ימים פשוטים.  מחוצה לכם דברים יוסיפו להידרדר, ואתם תפקידכם להיות מעל.  להיות אותם אלה אשר נמצאים ב"תפארת" ורק מתבוננים על הטוב ועל הרע.

 

דעו לכם כי חוסר הרצון שלכם, והדגש הנו על הרצון ולא על היכולת, לשחרר מתוך חייכם את אותן בעיות אשר נקרא להן פרנסה, תלויות אך ורק בכם.  אין זה סליל קארמטי, ואין זו דרך ייסורים.  זוהי בחירה חופשית, ונקודה זו ופתרונה היא אשר תקבע על ידכם את הרמה הבאה שלכם.

 

בתוך כל זה אל לכם לשכוח את עצמכם והעבודה היפה שהנכם עושים אשר דורשת חיזוקים ותשבחות.  עליכם לעורר את אותה נקודה פנימית אשר מסוגלת לפתור.  הנכם נתמכים. 

 

דעו לכם כי היקום הפיזי הנו פינת השעשועים שלכם, והנכם מצווים לראות זאת כך.