"ההסתכלות פנימה היא קו האופק"

יום שישי 12.06.2015, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, (קבר האר''י), התבוננו על קו האופק. זה זמן רב שלא נפגשנו על קו האופק.
 

מן הסתם התדרים אשר יעברו אליכם יהיו תדרים ברמת הנשמה ולא ברמת הנפש, כך שהדרך שנפתחה בפניכם היא דרך ההתעלות וההתקדמות ומה שהותרתם מאחריכם היה הגיבוי ברמת הנפש לכל אשר קרה ויקרה בו בעת.

 

עליכם להבין כי ההסתכלות פנימה – היא קו האופק, נועדה לגעת שוב באותן מגבלות אשר מווסתות את חייכם ומובילות אתכם בדרך לא דרך.  חשוב שתלמדו להכיר את אותן נקודות הדורשות שחרור ואשר הינן לכן מגבלה להתקדמותכם.

 

לכן קו האופק הנו הקיר עליו תקרינו את כל סימני השאלה אשר עולים בכם לצורך הכרות ונגישות.  זה כמו נגינה על פסנתר, נדרשת מיומנות של השימוש בכלי, ונקודות החולשה בוהקות כמו אבנים טובות.

 

ילדים יקרים הגיע העת לטפל בכם ובבעיותיכם.  הגיע העת לפתור את מצוקותיכם ברמת היקום הפיזי.  כל אחד ואחד מכם והרצונות שלו, כל אחד ואחד מכם עם יכולת התיקון שלו, מוזמנים לחשוף בפני עצמכם את כל אותן נקודות תורפה המפריעות לו בקידום ולבקש עליהם תיקון.

 

דעו לכם ילדים יקרים כי עבודה זו נעשית עבורכם ולטובתכם, ותשחרר אתכם מכוח הכבידה, ותאפשר לכם תעופה חופשית והתפתחות רבת מימד בספיראלה הגבוהה שלכם.

 

עליכם להעריך ולהוקיר נאמנותם של האנשים אשר נמצאים סביבכם, ולחזק נאמנות זו בכל דרך אפשרית.  הנכם מבאי העמק השני ואף מבאי העמק השלישי ולמרות זאת עדיין הנכם משילים מעצמכם כליפות.

 

כליפות אלה דורשות תיקן, התייחסות ושינוי כי במתכונתן כפי שהן לא תהייה התפתחות יתרה בעמק השני ואף לא בעמק השלישי.  לצורך כך הנכם מוזמנים לפנות אלי בכל רגע נתון ולהשיח את ליבכם ולקבל תשובות לשאלות, גם אישיות.  ואם לא שאלתם ולא ביקשתם, סימן שהנכם מתמודדים.

 

אני מזמין אתכם לקדם את עצמכם ולהשקיע זמן, השתדלות ותשומת לב במצבכם הנוכחי על מנת לשנות את נקודת המוצא של התנהלותכם.

 

המטרה הנה כאמור לעבור תהליך של התבגרות והאצה.  העמק השני והשלישי פתוחים בפניכם תמיד, אך אינכם יכולים למצות אנרגיה זו עד הסוף ללא פיתרון של נקודות תורפה וקליפות אלה.