"להיות אחדות כוללת"

יום שישי 29.05.2015, שבת שלום, ברוך בואכם לעמק השני שבו נא אתנו והושיטו ידיים אחד לשני. בהושטת הידיים הנכם יוצרים מעגל אנרגטי אשר מאחד את כולכם ליחידה אחת של כוח ועוצמה. אך מי הם כולכם? על זה נתעכב מעט ונרחיב על מנת שהמושגים בהם אנו עוסקים יהיו ברורים בתכלית.
 

ובכן, כולכם זה אתם ואתם זה כולנו.  ואין דבר מחוץ לכם.  דעו כי בספרה "אחד" קיימות כל הספרות האחרות.  הן פשוט נמצאות בה.  הכול נובע מהאחד, והאחד הנו בכול. 

 

במצב המתוקן שלכם הנכם אחד.  במצב של שניות הנכם רבים.  כאשר הנכם רבים, הנכם מתנגדים לעצם קיומכם המתוקן.

 

אל תיקחו זאת קשה היות ומטרתכם הנה תיקון השלם שלכם.  ועליכם רק לדאוג לגעת באותה אחדות כוללת המהווה את השלם שלכם ללא משוא פנים ומתוך הבנה.

 

הדרך הקלה והטובה ביותר להגיע לאותה אחדות כוללת הנה להרחיב את התודעה ולהכיל בתוכה את כל מה שקיים ללא שום התנגדות ובברכה רבה.  כאילו ואימנתם שריר.

 

כאשר הנכם נוגעים בתחושה הזו עליכם להכיר בערך התוצאה ולהמשיך באותו מסלול קדימה.  עליכם להבין כי ככול שתצליחו לגעת בתחושה של אחדות כך יותר ויותר "קבצים" שלמים ימחקו פה במרחב הזה, הנוגעים לחוקיות הקיימת היום ולצורת ההתנהגות האנושית אשר אינה תואמת את "תודעת ימות המשיח".

 

די בנגיעה תודעתית אשר רואה את עצמכם ככלל ולא כפרט, ותיקנתם עשור שלם של התנהלות במישור הזה אשר הייתה רוויה בכעס, שנאה, קינאה, אדישות וכל אשר קשור לחוקיות של היקום הפיזי. 

 

ובנוסף לכך, ככול שתצליחו יותר ויותר לגעת במקום הזה של אחדות כוללת, כך תהייה שיבתכם לאותו מקום בקלות ובמהירות ובשמחה, היות וזה מקומכם הטבעי.

 

הנכם שייכים לכלל, הנכם חלק ממנו, ואין מדובר בתחושה של אהבה.  מדובר בתחושה של שייכות.  אין צורך להתאמן באהבה, יש צורך להרחיב את התודעה, להתחבר כמו עכשיו בעמק השני אל כל הנמצאים, לתת ידיים ולחוש את הזרם העובר מיד ליד ולהיטמע בתוך אותו מעגל.

 

להרגיש כיצד אינכם חווים יותר את העצמי "הדורשני" (הדורש) שלכם, אשר עסוק בתרגולת מחשבתית על הפרדה ושוני, תחרות והישגיות למען איזה שהוא עצמי אשר כביכול מכיל רק את עצמו, אך הלכה למעשה מכיל את כל מתנגדיו הנמצאים מנגד.

 

באותה עת תוכלו לבחון את ההוויה שלכם כ"ענק" גבה קומה ורחב ידיים אשר אינו מכיל את עצמו כאני פרטי, אלא מכיל את היקום כולו כאחד.  אותו אחד, ספרה אחת אשר מכילה את כל המספרים האחרים.  כמו אותה שמש אשר שולחת את קרניה הרבים לכל עבר, וכשמדברים על זה אומרים "קרני השמש" אך מקורם של קרניים אלה הנה השמש עצמה.

 

ילדים יקרים אינכם אתם.  הנכם אתם לצורך הפיכתכם לכלל.  עד כמה שזה נראה מורכב זה מאד מאד פשוט.  הנכם נמצאים כאן במישור הפיזי ב"מלכות" על מנת להבין שבאתם לתקן חלק מהכלל. 

 

קבלתם בהשאלה דוגמית עליה עליכם לעבוד ולעבד בכדי להחזיר אותה ולהשיב אותה למקומה משודרגת ובעלת תכונות נעלות.  מחומר פשוט וגס לחומר נעלה, עד הפיכתו לעל-חומר.  כי במתכונתו הנעלה אין החומר קיים יותר, אלא קיים העל-חומר. 

 

ילדים יקרים הנכם על-חומר, אך בהיותכם במלכות הנכם הופכים לחומר והכול סביבכם הנו חומר גס מחוספס.

 

תפקידכם לעבד אותו חומר גס מחדש.  כמו בעזרת הלב ונימי הנפש לעדנו, כך שהעובי שלו והחבל הגס ייהפכו לחוטי משי רכים וצבעוניים.  ובהמשך לזיכרון של חוטי משי כי הם ייהפכו לפוטנציאל, לאותה נקודה, הגרעין אשר ממנו הכול נובע ואליו הכול חוזר.

 

יגיע שלב ילדים יקרים בו הפרטיות שלכם, הבדלנות שלכם תיתפס בעיניכם כ"לחם בזיון", כמשהו שיש לשחרר.  ואז זכרו כי הכול נעשה"כדברו".  זו העבודה והדרך דרכה עליכם היה לעבור.  כמו ספקטרום אשר עובר ממצב למצב, ממצב למצב עד שהופך להיות מצב אחר.

 

ילדים יקרים אל נא תחששו מדבר.  הכול למראית עין, והפחד הנו דווקא באור, כאשר הנכם רואים בעין הפיזית את סביבתכם הרוויה בבליל של תופעות אשר נוצרות ומתפרקות, מתחברות ונפרדות. 

 

משחק של אור וצל אשר מקרין לכם סרטים על המסך, והנכם "מנפישים" אותם סרטים.  נושפים מנפשכם ומחיים אותם ונבהלים.

 

דעו לכם כי אפשר גם אחרת.  הרשו לעצמכם להתפתח עם אמת זו.  ואם תצליחו לקחת כל סיטואציה ומצב אשר בו "נשפתם" והפכתם לנפשות הפועלות ביקום שלכם, ותושיבו נפשות אלה סביבכם ותזהו אותם בשם, ותבקשו מהם לא להיות יותר "הגולם מפרג", הן ייעלמו.