"רצוא ושוב הכול אלוהות"

יום שישי 15.05.2015, שלום רב לכם, שבת שלום ברוכים הבאים לעמק הראשון שבו נא. זה זמן ממושך שלא ביקרתם בעמק הראשון היות ואנו מתרגלים הלוך ושוב את העמק השני על כל היבטיו. למרות שמן הראוי לחזור גם לעמק הראשון בכדי לאתר נקודות תורפה אשר טרם נגענו בהם.
 

שבו נא, נשב נא מולכם, אתם ואנו, קבוצה של ישויות רמות מעלה על מנת שנחזור על דברים שנאמרו כבר שוב ושוב ונדאג לתיקון גמור של הדורש תיקון.

 

העמק הראשון היום אינו אותו העמק אשר היה לפני זמן מה, מן הסתם מהסיבה שמשהו בכם השתנה.  אינכם אותם ישויות אשר היו בו לפני שנה, לפני שנתיים ואף קודם לכן.

 

אני מציין כרגע עובדה ואיני אומר זאת לטובה או לרעה.  כל אחד ואחד מכם אמור לזכור את המקום ממנו הוא בא, ולו מהסיבה שיוכל לבחון את המסלול אשר עבר בו ולוודא כי אכן שלם הוא עבור עצמו.

 

דעו לכם כי תיקון תמיד נעשה "אחורנית בזמן האירוע".  ולכן חשוב לחוות דברים אשר עברתם דרכם, וגם אם נראה לכם שיצאו מעולמכם, לוודא שאכן זה כך על מנת שדרככם קדימה תהיה על מסלול של התפתחות.

 

אפרט, כאשר הנך נושא עמך טראומות מהעבר, לכאורה הזמן שחולף משכיח את הדברים, אך זה רק לכאורה.  למעשה גם אם הנך מתייחס לחייך העכשוויים ומצליח להתעלות מעל דברים חדשים אשר בעבר נתקעת עליהם, אינך חופשי היות והדחקת אותם לתת ההכרה שלך ובזה נעלת.  הנך עושה מניפולציה עצמית ורק נדמה לך שהנך כבר במקום אחר.

 

אתן לך דוגמה.  אם הנך שומר כעס בלב על משהו מהעבר, גם אם המצב כרגע מרגיש מתוקן, אותם דברים אשר לא פתרת שם, נמצאים כדברים לא פתורים.  לכן חשוב לחזור ולשחרר, לנקות ולראות דברים שקרו בעין אחרת, ומזווית אחרת עד לשחרור המלא.

 

להזכירכם, העמק השני הנו השלב בו ענייני הנפש אינם בראש הסקאלה, אך לעולם תזכרו כי ב"לגו" שלכם אין משפיעים (מבחוץ) על התנהגותכם, מחשבותיכם, ותחושותיכם.  כך שאינכם מצליחים להיפטר מתחושת הסוף, ועדיין לא התחברתם בכל רמ''ח אבריכם לתחושת העל-סוף.

 

ילדים יקרים, העמק השני לעולם יכיל אתכם כפי שהנכם, אך אתם עדיין אינכם מכילים את עצמכם כפי שהנכם, ולכן אנו נמצאים במסלול של "רצוא ושוב".  וכרגע הנני חושף בפניכם מסלול זה בכדי שתבינו את התהליכים אשר עוברים עליכם.

 

אנו מבקשים להגיע לנקודה בה תצליחו להכיל את עצמכם בכל מצב בקבלה גמורה ואהבה, וכפי שדיברנו בעבר תצליחו במעברים בין העמק הראשון והעמק השני בקלות ובמהירות מבלי להרגיש כי איבדתם גובה או נפלתם "מגדולתכם" במעברים אלה.

 

ילדים יקרים עליכם להשקיע מאמצים רבים ומרובים על מנת להגיע לעמק השלישי היות ושם בעמק השלישי הנכם נמצאים בתודעת משיח.  אין שם דבר הקושר אתכם יותר למודעות פרטית, הפכתם להיות "כלל".  אין שם דבר המזכיר אתכם כנקודה עצמאית.

 

ברצוני לומר לכם עתה ילדים יקרים כי הויתור על האני אינו קל ולכן המשחק הזה בין המעברים "רצוא ושוב" על מנת להתחזק.  וכוח זה תוכלו לזכות בו רק כאשר התנגדותכם תוסר ולא ישנה לכם היכן הנכם נמצאים, וכהרף עין אם תתכוונו תהיו בעת ובעונה אחת בעמק הראשון, השני והשלישי, בשלושתם ביחד ובכול אחד לחוד.

 

היותכם היום במלכות אשר הנה העמק הראשון, לפני שמלכות עלתה לבינה – כי היות מלכות בבינה מרחיב את נקודת ההסתכלות והתובנה, אולי מותיר אתכם מאוכזבים, אך אל לכם להיות.  זהו הנתיב בו על כל אחד מכם לפסוע עד אשר תגיעו לנקודה קלה למדידה, והיא כי גם בהיותכם בעמק הראשון או היותכם בעמק השלישי – הסתכלותכם הנה אלוהות בלבד.

 

דעו לכם כי הנכם מקבלים תמיכה רבה מכיוונים שונים, אך תמיכה זו מווסתת ליכולת שלכם להכיל ולקבל.  התקדמותכם אינה מוטלת בספק וגם מסלולכם.  אך סבלנותכם אינה תמיד עומדת ביחס ישיר לדברים אותם עליכם לקבל, וכאן הנכם מתבקשים שוב ושוב לפתח אורך רוח, אהבה, סבלנות והכלה.