"להעלות את מלכות לבינה"

יום שישי 27.03.2015, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. תוכלו להתבונן על העננים החולפים בשמיים – "ענני כבש". מבעד לאותם עננים תוכלו לצפות בחלל האינסופי אשר נמצא בתוככם.

 

ילדים יקרים "העמק השני" הנו מקומכם הקבוע במלכות.  משמע, כאשר הנכם ביקום הפיזי עליית המדרגה שלכם הנה העמק השני.

 

הדרך היחידה שלכם לממש את פוטנציאל "העמק השני" עבורכם הנו להעלות את "מלכות לבינה", דהיינו להסתכל על כל דבר בחייכם דרך פרספקטיבת העמק השני ולא דרך פרספקטיבת "העמק הראשון".

 

כאמור, "העמק השני" הנו אותו מרחב פתוח בפניכם אשר בו לכאורה הכול מתוקן.  אלא, הלכה למעשה הנכם יושבים בעמק השני כאשר הנכם עדיין בתודעת "העמק הראשון", ומשילים מעליכם קליפות אל תוך מרחב העמק השני.

 

הדרך היחידה להימנע מזה הנה תודעה אינסופית ומורחבת, והאפשרות להתבונן על כל אחת מהמניעות אשר גורמות לכך כי תחוו בעמק השני את מלכות.

 

"העמק השני" הנו ביתכם.  "העמק השלישי" הנו שאיפתכם.  עליכם להישאר דרוכים לקראת מפגש העמק השלישי, מפגש אשר הנכם יזמתם.

 

הכוונה היא להישאר דרוכים יותר ויותר ולנקות התייחסויות קודמות אשר מונעות מכם מעבר חופשי בין העמק השני לעמק השלישי.

 

עליכם ללמוד להכיר, לקבל ולהוקיר את כל אותן מגבלות שלכם ולהתייחס אליהן בכבוד ורעוּת, היות והעזרה האדירה לה הנכם זוכים בכל רחבי היקום ומכל צינור אפשרי נועדה לעזור לכם להשיג את מטרותיכם.

 

לכן מטרות אלה חייבות להיות ברורות ובכמה רמות:

ברמה הראשונה, מטרות היקום הפיזי. 

ברמה השנייה, מטרת הרוח הגדולה. 

ברמה השלישית, מטרת הנשמה.

 

הלחץ ילך ויגבר.  לכן עליכם לגייס את המיטב שבתוככם על מנת לדעת לכייל את האנרגיות השונות ולצאת מן המייצרים הפרטיים הדחוסים והצפופים שלכם אל מרחבי הריפוי אשר יעזרו לכם באופן אישי לתקן את אשר דורש תיקון אצלכם, על מנת לשרשר את התיקון ברבדים השונים של ההוויה שלכם.

 

מלכות הנו שדה ההתנסויות.  אך ברגע שהנכם שולטים ב"שני העולמות" – (הדברים הנעלמים מעיניכם), הנכם מסוגלים להיות כלי אשר מעביר דרכו אור, ומעל לכך הנכם האור עצמו המשוגר למרחב מלכות.

 

לצורך ביצוע כל הדברים האלה עליכם להישאר דבוקים למטרה שלכם.  לדעת מטרה זו בבהירות מירבית, ולהימנע ממחשבות מבלבלות אשר יוצרות מיסוך ומעוותות את הדרך.

 

 

העמק הראשון – מלכות, תודעת הנפש

העמק השני – בינה, תודעת הרוח הגדולה

העמק השלישי – כתר, תודעת אל