"אזור הדמדומים של התודעה"

יום שישי 20.02.2015, חצות, שבת שלום ילדים יקרים ברוך בואכם לעמק השני שבו נא. חג פורים קרב ובא ילדים יקרים, זה הזמן להתבונן על עצמכם מתוך עיני מגוון הדמויות המתרוצצות בכם.
 

ישנה דמות אחת אשר בה דבקתם וללא סימן זה של אותה דמות הדבקה בכם, הייתם מן הסתם כל זמן מה משנים את עצמכם על פי דמות/מסכה אחרת.

 

הדמות אשר מלווה אתכם ובה בחרתם מראש הנה הדמות אשר מובילה אתכם עתה במסעכם הנוכחי אשר בו הנכם מהלכים כבחירה, מתוך כוונה להגיע לקצהו של המסלול, היות ועל פי האמונות הרווחות בכם זוהי המהות שלכם.

 

אך זוהי ילדים יקרים אינה דמותכם האמיתית היות ומתחתיה בוחשים ורוחשים היבטים שונים של האני המורכב שלכם.  והיבטים אלה אינם ידועים לכם.  הם מפעילים אתכם בלי שהתפיסה שלכם משגת אותם.

 

למה הדבר דומה?  הדבר דומה לשחיין השוחה על פני המים כאשר מתחתיו דגים רבים, מתוכם מסוכנים יותר מסוכנים פחות, והם מלווים את שחייתו כאשר עצם נוכחותם מאיימת ומפחידה אך נסתרת.

 

לכן נדבר הפעם ודווקא בעמק השני על ההיבטים האלה אשר הנם נסתרים מעינינו אך כאמור מפעילים אותנו, היות ואנו פועלים באופן לא מודע בהיבטי שרשרת כלפי המציאות ומגיבים לתרחישים פנימיים אשר עוברים בנו מבלי שנהיה מודעים להם כלל.

 

לא די ילדים יקרים שאדם ידע ויכיר את פניו הרבים, היות ומתחת לרובד פנים אלה קיים רובד נוסף כאמור של דברים נסתרים מן העין, אשר הנם "הדחף הראשוני" לתגובה אשר בה אנו פוגשים דרך ההשתקפות של האחר.

 

ראו עד כמה הנושא הזה מורכב.  תרחיש שלם אשר כביכול אינו שייך לכם כלל וכלל.  מן הנסתר אל הנסתר.  ואתם כביכול בתמימות רבה מנתבים את חייכם כאשר וילון – מסך מסתיר מפניכם אמת רבת משמעות אשר עצם הידיעה שלה הנה אכילה מעץ הדעת.

 

אזור זה של בלתי נודע, הנו אזור הדמדומים של כל אחד ואחד מכם.  אין בו אור, לכן אינכם רואים אותו.

 

למעשה ברובד החיצון הנכם יכולים לעשות את השתדלותכם ולהיטיב עם עצמכם ועם אחרים, להיות טובים ומועילים ואוהבים. 

 

אך דעו כי קיים בכם נדבך נוסף אשר עושה כחפצו בהיעדר שליטה שלכם עליו, ומוביל אתכם בנתיבים אשר להם הנכם קוראים "גורל".  וילדים יקרים, אין זה גורל כלל וכלל, אלא זהו הרובד מתחת לרובד אשר יוצר הפעלה שלכם מבלי שיהיה לכם שמץ של מושג על כך.

 

תוכלו לפגוש את הרובד הזה במצב של "טרום שינה" באם תהיו בערנות והקשבה לאותם תרחישים אשר בהם תפגשו בזמן טרום שינה.  כאמור זה אזור הדמדומים, ויהיה עליכם לפתח הקשבה דרוכה לאשר תגלו שם.

 

על מנת לחדד את הנקודה אשר הנה חשובה מאד עבור התפתחותכם, ואשר הנה רובד עמוק יותר אותו יש לחשוף לפני חג הפורים כעבודת הכנה, אומר שוב כי לכאורה גם אם התנהגותכם ופניכם כפני מלאך, עליכם לראות בים האינסופי הזה שלכם "ים התודעה", מה נמצא כהפעלה מתחת לפני השטח.

 

כי יתכן ומתקיים עבורכם עולם אחר של אירועים עליו הנכם משפיעים דרך אותו מקום, (דרך אותם הפעלות).  זכרו כי הנכם כבר דורי דורות נמצאים תחת חוקיות של עשרת הדברות, וחוקיות של "מלכות" עם קודים התנהגותיים מאד מאד ברורים.

 

אך המורכבות שלכם בבסיסה מכילה צדדים אפלים, פגאניים, אשר נמצאים אך נסתרים מעיניכם ומשפיעים עליכם בכל הרמות.  "ארכטיפים".  צודו אותם, תנו להם את תשומת הלב הראויה ותו לא.  תשומת לב מאד שטחית ולא להתעכב עליהם.

 

כפי שתשימו לב זוהי הכנה לפורים קצת שונה מבעבר, אשר נוגעת בעומקים אחרים בנו בכולנו ומציידת אותנו בידע נוסף לגרוס ולהתמודד איתו.

 

הכוונה הנה לזהות את הארכטיפים האלה אך לא לעורר אותם.  הם מגיעים בגוונים שונים ומרובים כמו: העמדת פנים, מלשנות, טינה, קנאה, פחד, כעס, אלימות, חמדנות.  ויש אחרים יצריים הרבה יותר אשר לעולם לא יופיעו אלא בהסתרה.

 

יש להפעיל הרבה קבלה, אהבה, מאור פנים והכלה בכל גילוי כזה.