"על קו התפר בין העולמות"

יום שישי 13.02.2015, שבת שלום ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. תפסו מקומכם סביב השולחן העגול. השולחן ערוך, זהו המזון הרוחני שלכם. היותכם אוכלים זה שווה ערך לאכילה של מזון רוחני, כי בכול סוג של אוכל קיימת הרוחניות, והלעיסה והבליעה אינה אלא מטאפורה של עיבוד המזון.
 

הגוף נועד לשרת את הרוח.  הגוף הנו ה"גולם מפראג".  ככול שתשלטו בגופכם, תשלטו בהכרתכם, תשלטו ברצונותיכם ותשלטו בעשייתכם.

 

הכוונה היא לשליטה בגוף הבהמי – ברצונות הבהמיים.  ואז נוכל לשלוט בהכרה – במחשבות, איכותן, טיבן, האם הן מגבות או לא.  ואז הרצון ישתנה מרצון בהמי להנאות הקטנות ביקום הפיזי, לרצון להידמות לבורא עולם.  ואז עשייתנו תשתנה.

 

נקודה זו חשובה ביותר היות והיא באה להמחיש את ביקורכם כאן בעולם הפיזי.  דברים הוצאו מהקשרם, וההקשר הנו עשייתכם ברוח למען החומר ולא עשייתכם בחומר למען הרוח.  דרכו של כל אדם אשר נולד הנה דרך עפר עד אשר תתרחב יכולת ההכלה שלו ויהיה פנוי לתובנת-על אשר מראה לו את עצמו מעין הנשר.

 

כאן ביקום הפיזי נוצרו התניות אשר נותנות כוח לנוכחות האדם בגופו וחיצוניותו, והפער הנו אדיר מימדים.  (הפער בין תפיסת האלוהות לתפיסת החומר הדחוס). 

וברמה הזו ככול שהאדם עולה במדרגות – מתפתח ומשיג  יותר בחומר, הוא בעצם יורד בהן – ברוח.

 

ברמה האישית הפרטנית כל אחד ואחד מכם תפקידו לבחון את חייו עד לרגע נתון זה ולהצטער על הבזבוז וחוסר התכלית, ועל הזמן שחלף ללא השתנות.  זמן רב חלף, "זמן תודעתי".  וזמן זה אשר חלף יצר עיכוב קולקטיבי אשר השתקף במציאות היומיומית.  יותר קושי, יותר צער, יותר עוני.

 

אנו מזמינים אתכם היום לגעת באותה נקודה בלבבכם אשר הנה נקודת האמצע.  ונקודת האמצע הזו הנה הנקודה העמוקה ביותר שבלב.  ותודעת הלב לא די לה להאמין בבורא עולם ולעשות כדברו.

 

אלא תודעת הלב מתבקשת להכיר בגדולתו, כי כאשר נכיר בגדולתו נבין את עוצמתו.  וכאשר נבין את עצמותו נבין את עוצמותינו.  וכאשר נבין את עוצמותינו נדע ליצור בקלות וללא מאמץ, ללא לבטים וללא חיפושים את אשר באנו לעשות כאן.

 

אני חוזר, ללמוד ולהכיר בעוצמת בורא עולם ולהשתוות בצורתנו אליו.  והשתוות הצורה אינה במישור הפיזי החיצוני, אלא השתוות הצורה הנה ביכולת לברוא ולעשות בעבורו כל אשר ידרוש מבלי אפילו להיות מודע לסוג של זה של תפיסה אלוהית.

 

ילדים יקרים, העמק השני הנו קו התפר שלכם, והנכם מוזמנים לשבת בקו התפר ולהכיר את היושב שם.  ככול שתכירו את היושב שם, תבינו רגע לפניו כיצד יגיב וזה ייתן לכם את הרשות שלו לנהוג אחרת.

 

הביטו סביבכם ובחנו את שביעות רצונכם, ודעו לכם כי התפתחותכם היא שביעות רצון מלאה מכל דבר שיש.  תפקידכם להבין ולדעת הכול.  וכאשר אני מתכוון להכול הזרקור הוא עליכם.

 

כאשר הזרקור הוא עליכם הנכם מרכז היקום וכל העולמות בכם, וכל המהומה הזו הנה עבורכם.  ובהיותכם כל כך חשובים אין זאת כי הנכם מאד מאד מכובדים ויקרים.  וככול שאנו מדברים על יוקרה, זו תהיה הרגשת הלב שלכם ואיתה תלכו לעמק השלישי.

 

ילדים יקרים המרחב הנו אינסופי, והיות והנו אינסופי הכול בו והוא משתקף בכם.  ולכן הנכם מתבקשים לכבד מעמד זה.  ולכבד מעמד זה אומר בכל רגע נתון להיות מגשרים בין קו התפר של שני העולמות, עולמכם היומיומי ועולמכם האמיתי.

 

אילו יכולתם לצפות בכל תמונות חייכם הייתם פוגשים ספרית אלבומים אשר אינה מסתיימת.  לכן השינוי הנו שימת הדגש על עצמכם כ"מכילי כל העולמות", ולא על עצמכם ב"עולם החלומות" אשר מכיל את כל הצורות כולן ובוחר מתוכן את המוכר והידוע והמגביל שינוי.

 

מצאו דרך להיות בעמק השלישי זמן רב ככול שניתן ולהתייחס לעמק השני בו הנכם נמצאים עתה אך ורק כמקום מגשר בין העמק הראשון לעמק השלישי.

 

ככול שהגשם ניתך על האדמה והאדמה קולטת מים אלה אל תוכה, כך דברי אמורים להיחרט בתודעתכם על מנת שתהיו אלה אשר יחלקו כרטיסי כניסה לסביבתכם אל העמק השני.

 

כאמור זה תפקידכם וזו משימתכם ולו מהטעם אשר "תודעת משיח" תהיה נוכחת כאן ביקום הפיזי כאשר כלל בני האדם יהיו בתודעת העמק השני לקראת עליית מדרגה לעמק השלישי.