"דרך הלב"

יום שישי 2.01.2015, שבת שלום, ברוכם הבאים לעמק השני שבו נא. זוהר השיבולים, השמש, הבתים הקטנים הפזורים בתוך מרחבי האינסוף, השמחה שבלב, האהבה והחיבור אלינו, אלה מאפייני העמק השני.
 

בחרתם להיות כאן עכשיו אז שבו נא, הצטרפו לשולחן השבת בו דולקים הנרות, הארוחה מוגשת, ארוחת ליל שישי.  הרגישו את הקדושה שבמעמד, של ההתכנסות של כולנו ביחד.  אהבה רבה אחד לשני ולכל עמך ישראל.  זהו המקום וזו ההכנה למעבר לעמק השלישי. 

 

מכאן תמשיכו הלאה לעמק השלישי כאשר תהיו מוכנים לכך ועדיין בגופכם הפיזי, ועדיין כאשר הנכם במודעות עמק שני ועמק שלישי.  ילדים יקרים, היותכם כאן במרחב הזה פותחת לכם פתח של רגשות גבוהים, רצון לטוב ורצון להתחבר למהות האלוהית שבכם.

 

בהיותכם כאן עכשיו אתנו הופכת הארוחה הזו שלנו לקשר אמיץ של רעות ונוכחות וחיבור אשר מעצים את עוצמת הלב להרגיש ולהיות.  ילדים יקרים הנכם אכן נמצאים במעבר בין יקום ליקום, בין דרך חיים אחת לשנייה.  ואני חוזר על דברי שוב ושוב, יש להשקיע הרבה התכוונות ורצון בכדי לשנות אותן אקסיומות אשר היוו את חייכם עד כה.

 

כל אחד ואחד מכם חי תקופת חיים כזו או אחרת בתוך יקום בו נתוני החיים שלו הנם מוכלים עליכם מקטנות וימשיכו להיות מוכלים עליכם עד זקנה.  כאשר כל הידע והאינפורמציה הזו הנם כוח הכבידה שלכם, והם אשר יוצרים את כוח הכבידה של כדור הארץ.

 

ולכן תפקידכם על מנת לשנות את מעגל הספיראלה מצד לצד, להתעסק אך ורק בשינוי מעגל הספיראלה, בנאמנות, בדייקנות והתלהבות.  ולא להתייחס יתר על המידה להיבטי הנפש שלכם היות והתעסקות בהם מחזקת את כוח הכבידה היות והם הם בדיוק כוח הכבידה.

 

אז ולכן, השתדלותכם וכן המאמץ הממוקד שלכם חייב להיות נוכח יום יום שעה שעה ואל לכם לאפשר לעצמכם אתנחתאות, קרי ספקות למחשבות בעלמא ובמעשים אשר אינם עולים בקנה אחד עם מטרתכם.

 

מילת המפתח הנה דבקות.  לדבוק "בו" וכל מחשבותיכם מופנות"אליו".  כיצד לשמח אותו, לגרום לו שביעות רצון ונחת רוח, היות והוא סיבת הסיבות ואתם הנכם אלא יצירת כפיו.

 

לקחתם אוטונומיה על חייכם.  חשבתם כי הנכם ישות עצמאית אשר מחליטה ועושה למען עצמה.  טעות.  הנכם מכוונים ומונחים.  אינכם ישות עצמאית.  כל אשר באתם לעשות כאן הנו ללמד עצמכם דרכי האל, לשבחם ולהשביח אותם ולתת את הכול במתנה לאל עליון בעמק השלישי.

 

עד שלא תפעלו כך ולא תאמינו שכך הם פני הדברים תמשיכו להלך בדרך עפר, ודרך המלך תהיה משאת נפשכם האבודה.  ילדים יקרים זוהי בחירתכם, אלה חיים ואלה חיים. 

 

אלה חיים של קדמה, שינוי, השתנות, עליית מדרגה.  ואלה חיים של קיבעון, של היאחזות בקרנות המזבח, של קושי, פגיעות ותקיעות.  המכנה המשותף של שניהם הנו "חיים".

 

אוסיף ואומר כי אין הבחירה בידכם אלא לדבוק ולבקש שינוי מציאות בהשתדלות רבה ללא הרף עד שאכן מציאות זו תשתנה.  ואלמלא עשיתם זאת תהיה דרככם מסלול ידוע מראש של הליכה בתלם, (דרך עפר).

 

הנכם מקבלים כלים ללא הרף.  אל תקבלו דבר כמובן מאליו.  תעריכו את הקיים בחייכם ערכיות מלאה כי זו התשתית עליה אתם בונים את הצעד הבא שלכם.

 

שבת זו זוהי הזדמנות שלכם לעשות פריצת דרך אישית ביכולת ההכלה והקבלה, והנכם מתבקשים להשתמש באפשרות זו הניתנת לכם ולהגדיל את הלב ולהקטין את הפערים הקיימים בין האני החיצוני לאני הפנימי שלכם.