"התודעה מתרחבת והזמן מתכווץ"

יום שישי 28.11.2014, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. העמק השני הנו עמק הברכה, עמק השפע. זהו אותו מקום בו העמק הראשון מקבל עידון, עולה תדר ומכין אתכם לקראת העמק השלישי.
 

העמק השני הנו המעבר שלכם בין מציאות העולם הפיזי לבין "תודעת משיח".  זה המקום בו הנכם מבלים היום את מרבית זמנכם.  ואומר מבלים את מרבית זמנכם לאחר שאת המיטב שבכם הוצאתם בעמק הראשון.

 

תוכלו לשאול לאן פנינו מועדות, ואוכל לומר לכם כי פניכם מועדות לעבר העמק השלישי, אשר בהיותכם בו דבר מכל העצמי הפרטי אינו קיים יותר.  העמק השלישי הנו תודעה כוללנית של "אנחנו", אחדות, ולכן הוא עדיין אינו במשחק עבורכם כלל וכלל.

 

כאמור תודעת העמק השלישי תיבנה כך שתוכלו לעבור ממימד למימד כהרף עין וללא שום מאמץ.  ומן הסתם קודם לכן יהיה עליכם להיפטר מכוח הכבידה של העמק הראשון ולהרגיש בביתכם בעמק השני.

 

כפי שוודאי שמתם לב ככול שהעולם הולך ומתכווץ, תודעת העל שלכם הולכת ומתרחבת.

 

כל זאת ילדים יקרים על מנת להכינכם למעבר המושלם מתודעה לתודעה, היות והעמק הראשון אמור להתכווץ, להתכנס בתוך עצמו ולהוות נקודה אחת בחלל האינסופי לתקופה ארוכה דייה מבחינתכם.

 

זאת על מנת שישוב להיות היקום אותו הנכם מכירים ומוקירים וישרת את האנושות החדשה אשר בעזרתה שודרגה כל המערכת האלוהית, ובהיזון חוזר השיבה זאת המערכת האלוהית למימד האדמה.

 

אני מדבר על "התכווצות" העמק הראשון – היקום הפיזי, היות והוא הופך בתודעה האנושית להיות יותר אינטגראלי, יותר מוכר וידוע, כולם מקושרים.  זה דבר אשר בתודעה נתפס כמו "מוחק" את הזמן, מצמצם את פרקי הזמן.

 

היות והזמן הנו דבר סובייקטיבי לחלוטין, ככול שיש העצה רבה יותר מסביב, הזמן עובר מהר יותר בתודעה ואין זמן כביכול.  הכול נתפס בתודעה האנושית כ"אין זמן".   תהליך זה יואץ יותר ויותר עד שכל אשר יישאר יהיה הרגע הנתון כהווה מתמשך ותו לא.  זו כבר תודעת העמק השני.

 

צמצום הזמן והתפתחות התודעה הולכים בד בבד אלא ביחס הפוך.  הזמן מתכווץ והתודעה מתרחבת.  כל התרחבות בתודעה מביאה לכיווץ בזמן. 

 

בני האדם שלא יעברו שינוי תודעה יישארו בעולם של מלחמות, בעולם של קושי, בעולם צפוי, עד שישתנה עבורם גם.  עבורכם זה משתנה עכשיו, ויש אחרים שעברו את השינוי קודם זמנכם.

 

אין אלה ימים קלים ואין זו תקופה קלה העוברת על כלל האנושות.  אלא שהנכם במסלולכם וככול שהאימון שלכם יגבר, אמורים אתם להנחיל תודעה מתוקנת לכל סביבתכם הקרובה והרחוקה, ובכך לקיים את תפקידכם להיטיב עם הבריאה הזו.

 

אשר מתאפיין בתקופה זו הנה היכולת שלכם להתבונן על כל התופעות, כל המצבים, בעין שונה מאשר התרגלתם לראות עד כה.  כאשר עיקר תפקידכם הנו ללמוד ולשנות את נקודת ההסתכלות שלכם, סגנון הדיבור וכמובן צורת החשיבה.

 

לאחרונה עשיתם שינוי ניכר עליו אנו מברכים ומקדמים בברכה רבה.  שינוי זה הנו פריצת דרך וכמו הטמעה של כל החומרים אותם קבלתם וספגתם לאורך זמן.

 

אוכל לומר לכם רק כי אתם הנכם דגם של מערך אנושי המסתובב במרחבי היקום ואשר הנו ברמה מתאימה לפסוע על עבר שינוי תודעה ולהוביל מהלכים כאלה.  אלא שכל אותם עיכובים הנובעים ממערך היחסים, ולא אפרט כרגע, הנו אלא התגלמות ודגם של דו שיח השריר וקיים בין בני אדם.

 

לכן דעו כי ככול שתתקנו ביניכם את השיחה והתמיכה, יהיה זה כמו קרן לייזר אשר מורידה כמות רבה מאד של אור ליקום הפיזי.  וקרן זו חשובה מאד מאד לעמק השני כמעבר קל לעמק השלישי.  ומכאן תבינו עד כמה עבודתכם חשובה ואיתנה.

 

נקודת הקושי העיקרית הנה דווקא במעבר בין העמק הראשון לעמק השני, ומהעמק השני לעמק השלישי, היות וקשה מאד לשנות תפיסות והרגלים המהווים את אותה תשתית של דברים חדשים.

 

אותה תשתית הנה שטח בו מדרך כף רגליכם מרגיש יציבות וביטחון.  והתרגולת לזה תהיה יכולת "עין הנשר".  התבוננות על הכול ממעוף הציפור, התנתקות מהעצמי המזדהה, והיכולת שלכם להלך בביטחה על מרצפות שָיש חלק, כאשר הנכם מסייעים לאחרים להלך עליו.

 

אך הדגש העיקרי הנו הדגימה של שניכם, והיחס אותו מצליחים אתם לתת אחד לשני.  היות ויחס זה הנו תיקון גלובלי מקיף כמודל של שתי זהויות השונות אחת מהשניה בנקודות מסוימות וזהות בנקודות אחרות.  

 

הדבר מונח על כתפיכם, ושלב ראשון לתיקון הוא להתייחס ביתר עניין ותשומת לב לחומר שהנכם מקבלים.