"אני היוצר ואני היצירה"

יום שישי 7.11.2014, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא ונדבר עמכם.

אכן כברת דרך נעשתה בתקופה האחרונה ועד היום. וכברת דרך זו ברובה הגדול הייתה על דרך עפר, כאשר חבטות הדרך אכן גרמו לאי נוחות ולקושי.
 

אך לא הרפיתם מדרככם וגם כ"מגששים באפלה" לא פעם, המשכתם להלך.  קבלו את אהבתנו והערכתנו על התמדתכם.

 

נכון הוא כי הלכתם על פי צו הבורא, צו ליבכם.  נכון הוא כי היה ברור שלא תרפו כי זו הייתה דרככם עליה התחייבתם. 

 

אך התרומה שלכם לתהליך נבעה ממסירות ויושר כאשר לא נפלתם שבי בידי האגו ודרכו העקלקלה ונשארתם דבקים בעיקר ולא הלכתם לתפל, להבל.  ואם כל הקושי שמרתם על גחלת האלוהי שבכם באהבה ובהתמדה.  

 

והנה עתה הנכם עומדים בפני פריצת דרך של שינוי בכיוון האנרגטי בו הנכם הולכים, כאשר הנכם מביאים אתכם פרספקטיבה חדשה ורעננה, יכולת מוגברת והתחדשות של הלב למהלך ולתהליך החדש.  וכל זה שייך לכם ולרצונכם ביתר אמונה, יתר דבקות ויתר הכרה באלוהות שבכם.

 

הקו שלכם ילדים יקרים הנו "אני היוצר ואני היצירה", כאשר כל רצונכם הנו לחקור את היוצר ודרכו את היצירה, וממסלול זה לא הרפיתם.  זוהי משאת נפשכם כאשר כל החוויות שלכם נערמו אך ורק על מנת לשרת מטרה זו.

 

זאת אומרת ילדים יקרים, שבחרתם בדרך הקושי דרך העפר על מנת להיטיב ולהכיר את היוצר שבכם ואת היצירה שבראתם כפי שכבר אמרנו קודם לכן בנאמנות ובדבקות. 

 

כבר למדתם להבין כי היקום הפיזי אינו אלא תסריט, אך גם למדתם להבין כי ככול שתסריט זה הנו זורם יותר וקל יותר הנכם שמחים יותר וחשים הגשמה.

 

היקום הפיזי הזה אינו אלא המדחום שלכם.  לפי המעלות על המדחום תוכלו להבין אם הנכם מקבלים "ממנו" חיוכים או הסתר פנים.  למדתם להכיר בעובדה כי השאננות הנה עצלות סמויה וכי עצלות זו ניזונה מעיקרון העונג הפרטי ומתנגדת לעמק השלישי.

 

קיים צביון ברור של חוסר רצון לשחרר, (בעמק הראשון ובעמק השני).   להיאחז בקיים ולא לזרום מתוך התנגדות של האגו אשר מבקש שהכול ישמר עבורו כפי שהיה.  לכן עבודתכם נעשתה כראוי.  עבודתכם מיתנה את האגו מבלי להתנגד לו.

 

עבודתכם הייתה התקדמות של שני צעדים קדימה ואחד אחורה.  אחורה בכדי לתת לאגו את חלקו ולרצות אותו.  ואילו היום כאשר התחזקתם משהותכם בעמק השני והתברכתם בנוכחות הבורא לידכם, הצלחתם ליצור סביבכם תשתית של עוצמה אשר שומרת על הגרעין ברָכותו ובשלמותו.  ובזה בדיוק רצינו לברך אתכם היות וזוהי עבודתכם לבדכם ללא עזרתנו כלל.

 

אנו פתחנו בפניכם דרכים לכל אורך הדרך ואתם בחרתם באיזה דלת להיכנס ובאיזה דלת לא להיכנס.  וגם כאן זה הסתמן בשני צעדים קדימה ובצעד אחורה.  ועשיתם את המרב שהיה בידכם לעשות ויפה בחירתכם.

 

היום הנכם עומדים בפני שינוי.  חלק מהשינוי ילדים יקרים כבר אירע ובימים שיבואו, עליכם להיות כאן בנוכחות מלאה, משפיעים כל טוב וקלות על סביבתכם, מחייכים ושמחים להיות.  זה הציווי, לשמוח ולדבוק ולהאמין וליצור טוב לכולם.

 

דעו לכם ילדים יקרים כי הנכם כמו כולם בדרך ל"עמק השלישי" בו האני אכן מאבד צביון אישי והופך להיות חלק מכולנו.  וגם אם אינכם יודעים לחוות זאת עתה, נאמר לכם כי השמחה רבה במקום הזה עד כדי צער רב להיפרד ממנו.