"חג סוכות תשע''ה"

יום חמישי 9.10.2014, טו' תשרי תשע''ה, חג סוכות. חג שמח ברוכים הבאים לעמק השני, אנא היכנסו לסוכה ושבו נא. ילדים יקרים, הנכם יושבים היום בעמק השני בסוכה אשר בנויה כולה מירקם של אור עם קישוטים של שמחה.
 

אין סוכה זו אלא השתקפות שלכם ילדים יקרים, שלכם ביקום הפיזי.  יתכן ואינכם מחוברים לשמחה זו במודע, אך הווייתכם מכילה זאת ונשמתכם אוהבת ומכבדת את החיבור.

 

סוכה זו נבנתה במיוחד עבורכם בכדי שתוכלו לשבת בה, לקלוט את התדרים, להרגיש את ההגנה ולהרגיש את ה"ביחד".  להרגיש את החיבור ואת האהבה – אהבת הבורא אשר כולנו ניזונים ממנה, כי היא אשר מחייה אותנו.

 

ככול שחולפים הימים ב"זמנכם הארצי", מודעות האל הולכת וגוברת בתוככם.  וממקום של חוסר אמון וחיבור רופף הנכם לאט לאט מתחזקים, מחזקים את החיבור ואת האמונה, וכתוצאה מכך גם מתחזקים.

 

כוונת ליבכם הנה תעופה חופשית בעולמו של בורא עולם.  ותעופה חופשית זו משמעה התנהלות הרמונית, נעימה ומתוקה ביקום הפיזי, כאשר כל דבר בו, בעולם זה הנו השתקפות של שמחה, טוב לב וחיבור.

 

יום זה בחג זה כל שעליכם לעשות על מנת לחוות אשר אמרתי זה עתה הנו לרצות זאת ולהתכוון לזאת במעמקי ליבכם.  להתבונן לרגע אחורה ולראות מהיכן באתם ולאן הנכם הולכים, ולהבין כי לפני שהשמיים יקלטו אתכם עדיין דרך ארוכה של עשייה בפניכם.  עשייה אשר טומנת בחובה שינוי התייחסות ושינוי מגמה מעבר מוכר וידוע לעתיד בו הכול אפשרי.

 

הנכם מקבלים סיוע מכל העולמות.  לא לחינם הנכם בעת ובעונה אחת קולטים מידע מכמה וכמה ערוצים.  היות והשינוי בקו התפר של המעבר מיקום ליקום אינו קל וזמין, יש להתאמץ עבורו והנכם עושים זאת בעזרתנו ומכוונים לשם בתודעה, בגוף ובנפש.

 

חוו את שלוות "העמק השני", אין היא נמצאת ביומיום שלכם.  ככול שהשקט הפנימי מנסה לגעת בכם, כך ההמולה החיצונית שואבת אתכם.  והמאבק הנו מאבק פנימי בין כל העולמות.  והנכם מסייעים ולו במעט, ומרבית זמנכם חווים את המלחמה.  וזו בחירתכם וזו דרככם.

 

אם תשאלו אותנו האם ניתן אחרת?  נשמח לומר לכם שכן!  אך לצורך כך עליכם להגביר עוד ועוד את השתדלותכם ולאו דווקא במישור הפיזי, אלא בכוונה וברצון ובבקשה. 

 

עליכם להיעזר בכל דבר החולף על פני מסך התודעה שלכם בכדי להתאמן בתודעה המתפתחת החדשה.  בד בבד לראות את הישן ולכוון לחדש.  והישן הנו אשר הנכם מכילים מ"העמק הראשון", והחדש הנו היותכם "בעמק השני" ומתכוונים "לעמק השלישי".

 

הזוהר ילדים יקרים נמצא בתפיסת עולמכם והוא בא בשילוב עם אהבה, חיבור, דבקות ואמונה.  ראו זוהר בכל דבר ותחוו זוהר בחייכם, ולא משנה מה יש שם ברמת התפיסתה של העמק הראשון.

 

ראו ואומר לכם, עליכם לקמט את עוצמת הנביעה שלכם אשר כולה "העמק הראשון" לזרם תודעה חדש ואחר של "העמק השני". 

 

זאת אומרת לפגוש את המחשבות, הרצונות, השיחה, וההתייחסות של העמק הראשון ולהעלות אותם לקורבן לטובת כל אותם הדברים כפי שהם מופיעים בעמק השני.  ואז תצרו אפיק נחל חדש בתוככם.  אפיק תקשורת שונה ביקום הפיזי אשר מחובר למימד אחר ביקום המטאפיזי ממנו הוא יקבל האצלה.

 

והיות וגם בגרתם קמעה, אוכל להדגיש שוב ושוב עכשיו, כי כל הדושיח הזה נמצא בתוך עולמכם האינסופי אשר אין לו ראשית ואין לו סוף בתודעה האינסופית ובנצח.  וככול שתתקדמו בהכלתכם ידיעה זו, היא תהיה גם בהיותכם בגוף ובנפש, אשר כאמור זו הכוונה, זו המטרה וזו ההתפתחות.

 

שבו נא אתנו דקות מספר בעמק השני.  הקשיבו לרעשים מסביבכם, שימו מודעות בגופכם הפיזי, סיקרו את מחשבותיכם בחופזה, תחושת הגוף שלכם, את תפיסתכם השכלית, את הידוע והמוכר לכם.  ועתה עיברו נא לתודעת העמק השני.....

 

אם תצליחו להתחבר לתודעת "העמק השני", תבחינו כי אין שם מחשבות, אין שם ידיעה, אין שם כלום מלבד הוויה נוכחת.  זה הנצח שלכם ילדים יקרים, וכאשר תדעו להכיל נצח זה בחיי היומיום שלכם, דהיינו בעמק הראשון, תבינו מה זאת אומרת "להיות גם היוצר וגם היצירה".

 

עכשיו בואו היכנסו לסוכת העמק השני וקבלו את התדרים היורדים בשעה זו.....