"מתנות מהכתר"

יום שבת 30.08.2014, בית הכנסת העתיק "נבוריה", יער ביריה. שבת שלום ילדים יקרים שבו נא. ביותכם ב"כתר של העמק" אדבר אליכם. מי ייתן וקדושת הרגע, קדושת השבת ורמת האור הנמצאת כאן עכשיו תלווה את ליבכם ומעשיכם מעכשיו ולתמיד.
 

אם קורה ילדים יקרים כי ליבכם כבד עליכם מפחד או כל סיבה אחרת, התחברו נא לרגע הזה ושחררו את הכאב והמועקה מתוך תובנה כי אין זה כאב פרטי שלכם אלא כאבו של הכלל העובר דרככם, וכי אין דבר מכל זה השייך או נוגע בכם. 

 

ככול שתשחררו תחושה זו בתוככם כך תשתחרר התחושה במרחב הסמוי והגלוי.

 

אותו קושי או מסה עיקשת בה הנכם נתקלים הלוך ושוב כ"הרי חושך מאיימים" או כ"דרך ללא מוצא" הנה הדרך, דרך של צמיחה, ודרך של אימון באמונה.  וככול שתגדילו את אמונתכם תהפוך דרך זו מדרך של קושי לדרך של שמחה וקלות.

 

ילדים יקרים, אותה מסה עיקשת הנה חדירה.  הנכם קרן לייזר, וביכולתכם לנפץ כל דבר ולהפכו לאבק ורוח.  כל אשר עליכם לעשות הנו לדעת זאת ולבצע זאת. 

 

ובאשר לביצוע, די כי תתרכזו בלב ליבו של כל דבר ועניין ותחוו את הקרן בוקעת אותו ומשברת אותו לחלקים כדי שתוכלו לבטל את עוצמת אותו עניין, וכאמור להפכו לאבק ורוח.

 

לצורך כך כאן היום במקום הזה דעו לומר לעצמכם כי כל רצון וכוונה שלכם הנו רצון וכוונה מודעת, וכי הנכם משתמשים בהם לצורך הכלל ולטובת הכלל.  וכי הנכם מתכנתים את הרצון שלכם למסוגלות להשתמש באותה קרן של מיקוד לטובתכם הכללית על מנת לשלוט ביקום הפיזי ובכל אשר בו.

 

אין קרן לייזר זו "בינה במלכות" ילדים יקרים.  זוהי העין השלישית המקבלת קרן זו מה"כתר" ומשתמשת בה במלכות.  זכרו כי כלי זה נמצא עבורכם ובשבילכם בכל זמן ועת בדרישתכם ובמחשבותיכם.

 

הנכם מצווים כאן היום להסיר כל דאגה מליבכם, כל פחד, כל חשש.  ובמקום כל אותם חששות למלא עצמכם בחיבור ואמונה דרך כל איבר בגופכם ודרך כל תא ותא שלכם.  ותוכלו עתה למשך הדקות הבאות למלא עצמכם באותו חיבור ואמונה הבא לתפוס את מקום הפחד......

 

עברנו דרך לא פשוטה, תקופה של קושי וכאב, ומכאן אבקשכם לעבוד על תדר אנרגטי נוסף של סובלנות ואהבה אשר אינם מחוברים לכאב ולפחד.  אשר אינם מונעים מהכאב או הפחד או מהזדהות איתם.  כלי זה יהיה מאד נחוץ בהמשך הדרך לכולכם.  נשב כמה דקות לצורך הטמעת הכלי הזה......

 

ולבסוף אני מורה לכם למלא ליבכם בשמחה ולבצע כל דבר בהסכמה ובשמחה, מתוך מקום של נכונות וקבלה, אחדות עימנו ועם כל האנושות כולה.  ועתה קבלו נא תדרים של שמחה......