יום חג לאר''י

יום שישי 1.08.2014, ה' באב, חצות. שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, (קבר האר''י, צפת) שבו נא.

והיום במקומי ילדים יקרים כי חג גדול הוא היום הזה, היום בו עלתה נשמתי ונפגשה עם המקור שלה.
 

ילדים יקרים, זמנכם יקר מפז.  כל יום שחולף הנו בעל משמעות גדולה מאד ואין עליו חזרה.  לצערי הרב רוב זמנכם מוקדש לטכנולוגיה, לחיים במלכות על כל המשתמע מכך, ומעט מאד הנכם מודעים לקוצר הזמן.  ורק כאשר יגבר הלחץ תזכרו לפנות "אליו" ברוך הוא ולבקש ממנו ישועה.

 

ילדים יקרים הדו שיח ביניכם ל"בינו" הנם קודים אשר הנכם יודעים אותם בתוככם ומשתמשים בהם לצרכיכם הפרטיים, כאשר כל הכוונה הנה שתיקחו אגו זה ותיישמו בו את המשפט "ואהבת לרעך כמוך".

 

ילדים יקרים זהו יום פטירתי.  אמרתי קודם לכן כי חג גדול הוא יום זה, לכן עליכם להזדרז להביע את חפציכם "ממנו" ללא כחל וסרק.  נצלו הזדמנות זו וקחו לכם מספר דקות לצורך הגדרת הכוונה הפרטית שלכם, ואנא השתדלו כי כוונה פרטית זו תהיה למען הכלל.  הגדירו לעצמכם ולי דרך מחשבותיכם, עשו זאת עתה......

 

ילדים יקרים הכלל הוא העיקר, היות והעולם צועד לקראת אחדות.  העולם צועד לקראת התובנה של אותה אחדות.  העולם צועד לקראת השינוי שלו מעבדות גדולה לעבדות עוד יותר גדולה, עד אשר ישבר אשר צריך להישבר.  דהיינו תהיו מוכנים וגם תהיו כ"מבשרי השחר", אותם אשר יובילו אחריהם את השינוי.

 

על כל אחד מכם מוטלת מעמסה כבדה מאד.  ונגדיר מעמסה זו – להפוך להיות אדם שלם.  לצאת מתוך הפרספקטיבה הצרה של האני החושש, המפחד ולהיות לעזר לאחרים הנמצאים במצב הזה.

 

לכן עובר על כל אחד מכם אשר עובר..... קושי, הכבדה, פחד.  כור היתוך אשר מחשל ומחזק, אשר יגרום לכך כי בסופו של התהליך נכיר בכם את האדם השלם.  האדם אשר צופה לעבר האחרים ודרכם מקיים את עצמו.

 

הרבה דם נשפך כאן עתה, אך אין זה לשווא.  עם כל הכאב ועגמת הנפש אין דבר שנעשה הקורה בחינם.  תובנה זו תהיה מנת חלקכם כאשר תצליחו לפתח את הפרספקטיבה אשר דרכה האלוהות מסתכלת על היקום הפיזי.