"עולמות מקבילים"

יום שישי 4.10.2013, א' חשון תשע''ד, שבת שלום, ברוכים באים למקומי, (קבר האר''י), שבו נא.

הנכם נמצאים במקום בו ארמונות וחצרות עם אריחי שיש גדולים פרושים בפניכם אך אינכם רואים זאת, גבכם מופנה למראות אלה. המקום הזה נמצא מאחוריכם והנכם מסתכלים קדימה, אך למעשה הנכם בוהים אחורה.
 

ילדים יקרים הרפו מהזיכרונות שלכם, אינכם שייכים להם.  הנכם שייכים לכאן ולעכשיו.  גם העתיד הינו עכשיו.  גם העבר למעשה הינו עכשיו אך לא על פי תפיסתכם.

 

דעו לכם כי אין מקום להתרפקות על העבר, אין מקום לרגשנות ואין מקום למחשבות, כי כל הדברים אשר מניתי עתה מקבעים אתכם במקומכם.  יש מקום לאמונה, יש מקום לקבלה, יש מקום לעשייה.  לעשייה למען הכלל, לעשייה למען האחר.

 

ובכל זאת אינכם מקלים על חייכם אלא מעמיסים עליהם עוד ועוד עשייה ארצית משוללת "שמו", ועדיין מאמינים כי בחירתכם הפנויה היא זו.   ובכן, ילדים יקרים צר לי על שעדיין אינכם שם, באותו מקום של שחרור, שינוי, צמיחה לכיוון האינסוף והבלתי ידוע.

 

הנכם נשענים על חשיבה שאינה כוללת את "שמו יתברך" היות ועשייתכם נסמכת על אגו ורואה את עצמה כתוצאה של בריאה, כאשר אין שום בריאה קיימת כלל וכלל אלא מתחדשת מדי יום ביומו, מדי שנייה בשנייה.  כמו שנאמר "הכול צפוי אך הרשות נתונה".

 

נקודה זו שהעליתי עתה הנה אותו מחסום שלכם אשר מותיר אתכם במלכות, באותו מקום ללא שום יכולת לשנות.  זאת למרות המאמצים – שימו לב, אשר אינם נעשים.  משפט זה מורכב מדבר והיפוכו, וכך חייכם מתנהלים – דבר והיפוכו.  תוהו ובוהו לצד דברים מוחלטים, כאשר הן התוהו ובוהו והן הדברים המוחלטים אינם תוהו ובוהו ודברים מוחלטים.

 

דעו לכם כי זרם חייכם נמשך בערוץ מותווה, ובאותו ערוץ הנכם יוצרים מחדש יום יום שעה שעה את אותם המים ואותן גדות, כאשר עצם יצירה זו נוגדת את האמונה והדבקות.  ובהיותכם מטיילים בערוץ זה הנכם מחמיצים עולמות מקבילים אשר בהם יכולתם למצוא נקודת שינוי ומפלט.

 

שלא תטעו חלילה ותחשבו כי העולם המקביל הנם שינויים קלי ערך שאתם חווים בגאווה בתוככם או בסביבתכם.  עולם מקביל הנו מנהרת זמן שונה, תלת ממדית, אשר בכדי להיות שם עליכם להשקיע כוונה, התכוונות, מאמץ והתייגעות רבים כי זה אינו נמצא בזרימה המוכרת של "הנחל שלכם".

 

דעו לכם כי הרוחניות והחיבור אליה הנם תלת ממדיים ואת אשר כולם מחמיצים הנו העומק שנפתח בפני אלה אשר עברו כברת דרך בהשתדלות ומאמצים וחוו את עצמם שוב ושוב במצבי מצוקה ובמצבי התעלות, ובנוסף בחנו ללא הרף את בורא עולם וניסו להבין את דרכו ומחשבותיו.

 

איני אומר דברים אלה על מנת לאכזב אתכם, אלא בכדי שתראו ותבינו דברי אלה בזמן התבוננות שלכם על קו האופק.

 

כל עוד לא תגעו באופן מוחשי במימד השלישי – מימד העומק, עדיין תשוטו על אותה ספינה באותו ערוץ שלכם.  וגם נשאלת השאלה מהי מגמתכם, ולאן הנכם שואפים להגיע?  ועד כמה המסר שהנכם מעבירים על כך מובן וברור?

 

אחזור בצורה שונה שוב על הרעיון אשר אמרתי עתה.  "דלת אמותיכם" הנה הסוכה בה ישבתם זה עתה.  שמחת תורה אינה שייכת לכם אלא לכלל, ואותו כלל הנו אתם.  לכן בהיעדר עשייה מכוונת ולמטרה מוגדרת לא תצליחו לטפס במדרגות.