"אתם והאלוהים"

יום שבת 17.08.2013, שבת שלום, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא.

התבוננו על כפות רגליכם. חשבו על ילדותכם, היו אלה פעם כפות קטנות אשר דרכו על האדמה והיום כפות רגליכם גדלו ואינכם יותר אותם ילדים אלא בוגרים הנושאים על גבם את ידע השנים אשר חלפו.
 

ועם כל הידע הזה, זכרו כי עתיד להיות אדם משוכלל הדומה בסגולותיו לאל עליון.  ומטרת הבריאה מקוימת בכך שהנכם משדרגיה ובוניה של מציאות אחרת.

 

זה בא לדבר לליבות כולנו.  שימו לב למילה ליבות כי שם טמון היפוך המגמה מילדות לבגרות ו"ממלכות לבינה".

 

הנכם מסיימים את חייכם בבינה כאשר הנכם לוקחים כל זאת אתכם למדרגה הבאה שלכם.  ואין זה משנה כלל אם תשובו למלכות או תישארו היכן שתהיו בעמק השני.  עבודתכם בוצעה במלואה בכל מצב והצעד הבא שלכם יהיה בחירתכם הבאה.

 

העמק השני הנו אתם והאלוהים.  העמק השני הנו "נוכחותו" בכם ונוכחותכם "בו".  זמן הוא ילדים יקרים כי תבינו את משמעות העמק השני כתחנת מעבר לעמק השלישי או לעמק הראשון.  ועל זה אמרתי קודם "בחירתכם".

 

קיים אותו מצב ביניים בו הנכם כורעים על בירככם כמו בתנוחת עובר "בפניו",

וקיים מצב בו אותו עובר הנו אתם ו"הוא".  ומכאן תמשיכו ותפתחו בתוך עצמכם את הנאמר.

 

אני מדבר אתכם היום על נקודות אשר נמצאות מעבר לנפש ולכם כאדם.  כי "אדם" הנכם נקראים כמטבע לשון, אך אינכם אדם כל עוד אינכם משתווים "אליו".  וכאשר הנכם מבלים שבעים, שמונים, תשעים שנה ביקום הפיזי ישנן מספר נקודות אותן תפקידכם לקלוט ולהבין דרך החוויה.

 

נקודה ראשונה:            מה הוא להיות אדם הדומה לבורא.

נקודה שנייה:               בדרככם "אליו" במי הנכם נלחמים.

נקודה שלישית:           גילוי המשמעות של "באהבה", "אחדות", "שמע ישראל אדוני אלוהינו אדוני אחד".

 

ואומר עוד מספר דברים ומתפקידכם יהיה לקחת את כל אשר נאמר ולפתור את התשבץ הפרטי שלכם.

 

אדם נולד חסר אלוהים בקרבו לכאורה.  אותו חוסר גורם לו לחפש משמעות בחיים הפיזיים, ב"מלכות", ואז הוא יוצר את חייו.  וכל אותו "סרט" בא על מנת למנוע ממנו לגלות את אשר חסר שם. 

 

כמו לנדוד ולחפש דרך הכאב, החולי, העבודה, מגוון רגשות כתוצאה ממצבים.  והכול נועד להסיח את הדעת מהחוסר האמיתי והרצון האמיתי והתפקיד מעבר לכך.

 

ילדים יקרים, ראו לנגד עיניכם כיצד כל דבר שהנכם חווים, מהלך שהנכם עושים, מונחה על "ידו".  "הוא" היוצר והוא היצירה, והנכם הכלי.  זכות הבחירה היחידה שלכם הנה ההסתכלות, אופן תפיסת המציאות והרצון להגיע "אליו". 

 

לכן אל נא תתייחסו לקושי כקושי, לחולי כחולי, לעבודה קשה כעבודה קשה.  התייחסו לכל כ"מתנתו", כ"הנחייתו". 

 

וכאן שוב אזכיר ואומר: הנכם אחד!  "שמע ישראל אדוני אלוהינו אדוני אחד".  אז דעו מי שם זאת בפניכם ובעיקר ראו מה הנכם יודעים ויכולים לעשות אחרת.

 

היקום הפיזי – העמק הראשון, הנו הבמה שלכם.  היותכם בעמק השני הנה המודעות המתעוררת שלכם.  והעמק השלישי הנו הכרתכם במי שהנכם.

 

שאו ברכה לשבוע הבא לדרך של הצלחה וישועות!!