"להתחבר לכוח הנותן"

יום שישי 5.07.2013 כז' תמוז, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא.

יש בכם מן העמק הראשן ויש בכם מן העמק השני, ומשם תתבוננו על דרך חייכם למרות שהנכם מתרוצצים ב"דלת אמותיכם" והקירות חוסמים אתכם.
 

ילדים יקרים הזמנים משתנים עבורכם, והיות וכך הגיע הזמן לפעולה מצידכם.  נפתח פתח – "קונוס", אשר נמצא מעליכם ואם תתחברו אליו דרך קודקוד ראשכם תוכלו לקבל ממנו תדרים.

 

התדרים הללו הנם המציאות העכשווית – שינוי תפיסה, השתנות, הפיכה פנימית של מצב תודעה, שינוי בתפיסת המציאות, שינוי בתחושת הלב.  ובנגיעה קטנה תוכלו להתחבר לקונוס.  וההיפך מכך – והיה ולא תסנכרנו עצמכם איתו תישארו במצבכם הנוכחי.

 

ברצוני להזהיר אתכם ילדים יקרים כי עליכם להתכוונן ולהתכוון לחיבור הנ''ל.  אין חיבור זה אלא כוח נותן אשר אליו חייב להתחבר הכוח המקבל.  נולדתם לתפקיד זה ואל לכם להחמיצו.

 

מעבר לכך עליכם לעורר את תהודת הלב כי ללא תהודת הלב לא יוכל לקום ולהיות דבר.  ומהי תהודת הלב?  אהבה.  ומהי אהבה?  אהבה היא תשומת לב לדברים ושיראו יקרים בעיניכם.

 

ילדים יקרים כפי שאמרתי לכם לא פעם המצב אינו הופך קל אלא קשה יותר ויותר ועדיין לא הגענו לפסגת הקושי.  ראו את אשר חווים אנשים אשר לא ידעו להפנים שינוי זה. 

 

לכן עלי להזהיר אתכם.  מצבכם ישתפר בעתיד רק כאשר תהיו מסוגלים לכוון את עצמכם לאותו קונוס אנרגטי אשר נמצא בימים אלה של "בין המיצרים" בזווית הנכונה להעברת התדרים.

 

עד כמה שזה ישמע לכם מוזר, למרות הכאוס מסביב האינסוף פתוח לנתינה דווקא עכשיו כי מתוך כל הכוח השלילי והקשה העסוק בעצמו יש מצב להעביר את האינפורמציה הנדרשת לשיפור ולשינוי שלכם.  אחרת תהיו חסרי אונים, תעמדו בקבוצות קטנות ותשוחחו ב"ענייני דיומא".

 

היום הנכם חיים את היומיום ומקבלים את כל התרחישים סביבכם בשוויון נפש ושאננות.  שוויון נפש ושאננות אלה הם חד סיטרים.

 

עליכם לעמול ולהתייגע, להבין את כוונת הבריאה ומטרתכם.  היות והדינאמיקה מצביעה על הכאוס המתקרב והולך, אתם הם אלה אשר אמורים להיות חזקים, יציבים, מסונכרנים, שקטים ויעילים.  מכווננים למערכת הקונוס באופן שתטעין אתכם ללא הרף.

 

דעו לכם כי העולם הישן אותו הנכם מכירים עומד להשתנות, וחוץ מלומר לכם זאת ולהביא לפתח דלתכם את השינוי המתבקש לא נוכל לעשות דבר.

 

תפקידכם הוא לפתח הערכה, אהבה, ולפזר אותה מסביבכם בכדי לרפד את המעבר של כל השאר מיקום ליקום ומצורת חיים לצורת חיים, היות והנכם ממלאים תפקיד של "נקיינים".  וככול שהניקוי יעבור דרכם, תיווצר ההזדמנות לשינוי המיוחל אם כי הקשה, אך תמלאו את משימתכם ותצאו מאותו מקום המקבע אתכם.

 

הרצפה עליה הנכם דורכים הנה חלקה.  תנו את תשומת לבכם לאפשרות מעידה.  ככול שתשמרו על ניקיון מסביב תהיו מעין מטריה המגינה על כל השאר מפני הגשם והשמש.

 

שכל אחד מכם ימצא בעבור עצמו את הדרך להתחבר לאותם תדרים אשר יורדים עכשיו בזמן זה של "בין המיצרים", כי כפי שאמרתי בזמן זה הקושי מסביב מאפשר את החיבור. 

 

תמשכו, תדרשו, תתעקשו לקבל את אשר הנכם מבקשים לקבל עבור הכלל, עבור התיקון ועבור עצמכם בכדי שתוכלו להיהפך להיות משוכללים יותר בתפקוד.

 

דעו כי הרבה מחסומים עומדים בפניכם.  מחסומים אשר יצרתם, אשר נוצרו, אשר טפחתם, אשר גידלתם, אשר הנכם ממאנים להיפרד מהם.  מחסומים אשר הנכם חובקים בליבכם, מתרפקים עליהם.  מחסומים וקשיים המשרתים אתכם, משרתים את האגו הפגוע שלכם.  משרתים את העצלנות הטבועה בכם.

 

ככול שתתחברו לאותו קונוס, אותם תדרים ישטפו אתכם מהקודקוד עד כפות הרגליים במגוון צבעי הקשת.  חשוב שתהיו מודעים לכל זאת.  שתבינו כי אותם הקשיים אשר כביכול אבן נגף בדרככם, הנם אבנים כבדות אשר גררתם והעמדתם אותם שם. 

 

עליכם גם להבין כי ללא הרצון שלכם וללא המאמץ שלכם להתחבר לאותו קונוס כפי שאמרתי קודם לא יחול השינוי.

 

נשב נא עתה כמה דקות ונתחבר לתחושה של הקונוס המוריד את התדרים......תתחברו ללב......