"היקום החדש"

יום שישי 7.06.2013, שבת שלום ברוכים הנמצאים בעמק השני שבו נא. הנכם נמצאים בעיצומו של עידן חדש אשר המגמה שלו עדיין אינה ידועה לכם.
 

אין סימנים מוקדמים לכך כי האנושות הולכת לכיוון מסוים.  הלכה למעשה, גם אנו יודעים זאת בדיעבד.   ועד כמה שזה ישמע לכם מוזר, למרות שאנו יודעים זאת בדיעבד אנו גם יודעים זאת ברגע הנוכחי.

 

כל אשר קורה הנו תהליך אשר תחילתו היה, וכרגע הנכם בעיצומו.

 

אם תתבוננו בתהליך בעין מרוחקת אשר אינה מעורבת, תבינו כי התוצאות של אותו תהליך אינן ברורות ואינן מצביעות על שום מגמה לשום כיוון.

 

מה המשמעות של עניין זה עבורכם?

ובכן, המשמעות היא ילדים יקרים כי עליכם לחיות בעידן של אי ודאות, עידן של הפתעות, מהפכים ושינויים.  עליכם לשמור על קור רוח ושלמות, ובעיקר יושר דרך.  ויחד עם זאת הכול מתנהל בשני רבדים, רובד השינוי ורובד חיי היום יום הרגיל אשר לכאורה שום שינוי אין בו.

 

שימו לב כי החיים ממשיכים ברצף שלהם.  בקושי תצליחו להצביע על שינוי שחל מסביבכם.  מכאן שהנכם חיים בתוך בועה.  ממשיכים אותו דבר כבעבר, מתאמצים מעט ולא מצליחים לראות את אשר באמת קורה מסביבכם.

 

איני מדבר אלא על הכוחות והמגמות אשר מפעילות אתכם ואת היקום מסביבכם.  אך אילו התבוננתם סביבכם התבונן היטב, הייתם קולטים כי קיים כיסוי שהוא למראית עין.  כמו הר געש שהלבה הרותחת שלו עדיין אינה פורצת החוצה.

 

ילדים יקרים, עליכם לתת לעצמכם הערכה רבה מאד על התקופה בה התנדבתם להיות פה.  לא שתקופות קודמות היו טובות יותר, אך התקופות הקודמות הובילו לתקופה הנוכחית, והתקופה הנוכחית מובילה לתקופה הקשה ביותר אשר נחוותה אי פעם.

 

תקופה זו עכשיו הנה כאמור תהליך, ורק אם תשארו במודעות רחבה ותקלטו את אשר הנכם חווים משך עשרים וארבע שעות ביממה, תצליחו לראות קדימה את המגמה האנרגטית אשר שואבת אתכם.

 

מדוע אני אומר לכם זאת?  כפי שאמרתי גם לפני שנה ושנתיים ואני חוזר על כך גם עתה, עליכם להיות מוכנים נפשית ופיזית היות ותפקידכם מכוח המודעות שלכם לסייע, לעזור בשינוי.  ומשכך להתאמן ללא הרף ולהיות במיטבכם.

 

התהליכים עליהם דברתי קודם קרו כבר, התוצאות קרו כבר.   אלא שאינכם מודעים לתוצאות – נתון אשר עשוי לשנות אותן, (את תוצאות).

 

וכאן הנכם נדרשים לעבודה בכך כי תקטינו את הרגישות העצמית שלכם.  הגדילו את יחסכם הטוב לציבור מסביבכם, לחבריכם, והיו מוכנים להתעורר בכל שנייה בה תידרשו.

 

חייכם אינם פשוטים, ועם זאת האימון שלכם דורש מכם להפוך אותם למרות הכול לשונים.  כי הנכם השגרירים הראשונים אשר שייכם ליקום החדש ועדיין זוכרים את הסדר הישן.