"אור אינסוף"

יום שישי 1.03.2013, שבת שלום, מבורכים הנמצאים בעמק השני, שבו נא. התבוננו על שדות השיבולים וראו את האור הרב אשר מאיר כאשר אין דבר אשר יגביל אותו.

 

כאשר אנו נכנסים לתוך בית, אור השמש עומעם כי הבית יוצר חסימה בפני כניסת קרני האור.  אמנם הבית מקנה לנו הגנה, אך אותה הגנה צמצמה את כמות האור ורק כאשר אנו יוצאים מהבית החוצה אנו זוכים לכמות אור אשר אינה נחסמת ואינה מוגבלת.

 

ילדים יקרים, יש יתרון בכך ויש יתרון בכך, אך עדיין אנו עוסקים בגוף הפיזי וב"מלכות".  כאשר אנו שמים מחסום בינינו לבין הקדוש ברוך הוא, אין אנו זוכים לקבל ממנו את אורו כי הכנסנו את עצמנו "לפנים הבית" אשר קירותיו מעמעמים את עוצמת האור.

 

מדוע שנעשה כך?  מאותה סיבה שאנו בונים בתים, זאת אומרת מתוך הגנה, מתוך נוחיות, מתוך מחסה.  ואותו הדבר ילדים יקרים אנו עושים לעצמנו כאשר מאותן סיבות יצרנו את הבידול והריחוק בינינו לבין בורא עולם – הוא האור האינסופי.

 

השיעור שלנו הנו להבין כי ביתנו נמצא בתוכנו וכי ככול שכמות האור המגיעה אלינו רבה יותר, נפתחת בפנינו פרספקטיבה רחבה יותר של ראיה וידיעה וחזון אשר היו נסתרים מאתנו קודם לכן בגלל אותם מסכים ששמנו שם מאימת האור.

 

התבוננו על היקום מסביבכם דרך "העין השלישית" ולא דרך עיני הבשר שלכם ושימו לב כי כאשר הנכם מתבוננים על הכול דרך העין השלישית המחשבות עוזבות אתכם והראיה שלכם הופכת להיות שונה.

 

לפתע אין לכם עניין בכלל עם המישור הפיזי, הוא משרת אתכם בלבד.  הדברים אשר מתחרשים בו נצפים על ידכם והנכם נבדלים מהם.  לפתע אותם דברים קטנים של היומיום אשר הטרידו את מנוחתכם אינם נמצאים שם יותר. 

 

לפתע הנכם מבינים כי קיים סולם של היררכיה במציאות שלכם וכי מהשלב הראשון של הסולם הנכם יכולים לדלג לשלב האחרון שלו ובכך לתת תשומת לבכם רק לדברים אשר מציפים אתכם באור רב.

 

לפתע הנכם מרגישים דבקות והתעלות ושמחה אשר אינכם אפילו מבינים את פישרה.  לפתע אינכם "קטנים" יותר ומסכנים, סובלים ומדוכאים – הנכם מתבוננים על הכול מ"עין הנשר", ומתוך התבוננות זו הנכם מחברים את האדמה עם השמיים וזוכים לאור הרב ביותר, האינסופי, הנוגע בכם.

 

היעדר האור הנו בתפיסת המציאות שלכם בלבד, וכול מציאות אחרת אותה חוויתם קודם לכן נראית לכם עתה כמו מציאות של בובות חסרות חשיבות ונוכחות.

 

ילדים יקרים, ידוע לנו עד כמה קשה לשחרר את מוטיב האדמה בחייכם היות ואדמה זו נותנת לכם תחושה של קיום.  אנחנו יודעים עד כמה קשה להתנתק ממציאות היומיום ולהתחבר אך ורק לאור האינסופי אשר אינו עובר תהליך של הסתרה וצמצום.

 

עליכם להבין כי כל תופעה אשר בה הנכם נתקלים ביקום הפיזי, בהיעדר הסתרה ובקבלה של האור המלא, תוכלו להבין ולהיות מסוגלים לשנות כל מציאת על מנת שתתאים לכם.

 

הרעיון של "שינוי המציאות" על מנת שתתאים לכם אינו דורש שינוי מציאות.  שינוי המציאות היחיד הנו בעזרת האור אשר יגיע אליכם ללא שום חסימה והסתרה אשר יגרום לכם להסתכלות שונה על אותה מציאות ותפיסתה באופן אחר.

 

זאת אומרת ילדים יקרים כי כל שעליכם לעשות הנו הסתכלות על החיים מסביבכם דרך העין השלישית שלכם.  לא דרך המחשבות ולא דרך עיני הגוף הפיזי, ולא דרך כל דבר אשר משקף את חיי היומיום.

 

אין עושים זאת?  רק להתכוון ולחשוב על העין השלישית ולבקש לראות דרכה את המציאות. 

 

משחקי האור הנם כלים שלובים, אך תפקידכם לתת לאור להיות, להגיע ולהיכנס.  בעזרת האור הכלים יהיו באחדות גמורה, הם ישתוו אחד עם השני והיו שווים לבורא עולם.