"כוח הבריאה הנו הלב"

יום שישי 1.02.2013, שבת שלום, ברוך בואכם לכתר של העמק שבו נא. הנכם לבד היום בכתר של העמק בשעה זו ביום הזה. הדממה מסביב והרעשים מסביב. דממה ורעש הולכים בד בבד בתוך כל אחד ואחד.
 

הלב מקור השקט שלכם, המוח מקור הרעש.  כאשר החיבור ביניהם נכון, משרת המוח את הלב.  כאשר החיבור אינו נכון, משרת הלב את המוח.

 

דבקותו של האדם בבורא עולם היא אשר יוצרת בתוכו את האיזון הנכון.  מתוך אותו מקום של דבקות נוצרת האהבה לאותו מקור ואז בא הראש ומתרגם את אותה אהבה למודעות.

 

השקט ילדים יקרים הנו כוח הבריאה.  אכן כוח הבריאה הנו הלב, לכן הלב הנו אותה אהבה אשר יצרה את הכול מסביב. 

 

לכן כל הבריאה הנה אהבה טהורה נקייה אשר אין בה "מֶתוֹם", ואילו המוח הנו אותו "מתבונן" בבריאה, ומן הסתם גם אותו אחד אשר ידע לומר "טוב ורע". 

אותו אחד אשר המציא את הביקורת, אותו אחד אשר פירשן על פי דעתו אשר אינה תלויה בכוח הלב – כחיצוני לכוח הלב.

 

ואותו מוח אשר קיבל עוצמה משלו, ניהל דו שיח פרטי, גייס למען עצמו את הכוחות שהוא יצר – את אותו "בעד ונגד", ונתן להם כוח ועוצמה.  ואותו כוח ועוצמה התחיל לנהל את העולם.  הוא קטף את כל פירות היוקרה וההצלחה ונשכח לו שם הלב ככלי שאין חפץ בו.

 

ודהר לו היקום קדימה מכוח המחשבה, מכוח התכנון, מכוח המילה.  כאשר ילדים יקרים דעו לכם כי אין כל צורך בתכנון, מחשבה, ביקורת וכל השאר.  כל אשר נחוץ ילדים יקרים הנה דבקות בלב, פעולה מתוך הלב.  

 

כי פעולה זו מתוך הלב הנה עוצמת האמונה ועוצמת הדבקות ואז הנכם אחד "איתו".   וכאשר הנכם אחד "איתו" הוא מוביל אתכם בדרך המלך כי זו דרכו של בורא עולם.

 

ואילו המקטרגים למיניהם המסיחים את הדעת – החיצוניים החודרים לכל חלקה טובה של אהבה בחישובי כן ולא, כדאיות, ניצול ועוד ועוד – הם אשר יצרו עבורכם את דרך העפר ואת עולמכם הפנימי אשר משתקף לכם ביקום החיצוני.

 

ילדים יקרים, ככול שמחשבותיכם רבות, ככול שליבכם רדום, כך מעשיכם ישתקפו באותן עוצמות של מוח או לב – של דרך עפר או דרך המלך.

 

הגעתם היום לכתר של העמק והנכם לבד בכתר של העמק.  הנכם לבד בכדי להקשיב להמיית ליבכם, בכדי לשאול את עצמכם את כל השאלות האפשריות, בכדי שתבינו לאן דרככם ומה הנכם רוצים להשיג בחייכם.

 

דעו לכם גם שהעמק הנו "התשליל" של מי שהנכם.  הנכם הפוכים ממנו, ותפקידכם להיות אחד איתו.  לדוגמה, אם הנך אדם טוב או הנך אדם רע או הנך אדם מורכב, העמק הוא ההיפך.  אם אתה מתעצבן העמק הוא הרוגע, אם אתה עצוב העמק הוא השמחה אליה הנך שואף.