"כוחות עשייה"

יום שישי 4.01.2013, שבת שלום, ברוכים הבאים לכתר של העמק שבו נא. היו אתנו בליבכם ובמחשבותיכם, התחברו לתדרים שיורדים למקום.
 

ילדים יקרים עליכם להבין כי תפקידכם להשקיע מאמץ והתייגעות בכדי שההשגות הרוחניות אליהן הנכם מגיעים תלווינה אתכם בחיי היומיום ביקום הפיזי.

 

לא חדש הוא כי "מלכות" מחוברת בעבותות לכל התייחסות לאלוהות.  מלכות, קרי היקום הפיזי, קשור לאלוהות עצמה.  והנכם אלה אשר מחברים בין "בינה" ליקום הפיזי.  ומעצם היותכם מודעים לכך פותחים פתח לתובנות – שהן "כוחות עשייה" לרדת לכאן.  ולעלות, לשדרג ולשפר את רמת התפיסה הפשטנית של העולם הזה.

 

אין כאן כלום בעולם הזה אשר מתקיים בזכות עצמו, (אלא הכל), כמו מונפש על ידי האלוהות אשר מנסה לשדרג עצמה ולהגביר את כוחה על ידי תיקון אותם פגמים הבאים לידי ביטוי בכל התופעות הפיזיות, מעצם דרך החיים, צורת החיים, התפיסה של העצמי והתפיסה של האלוהות כמשהו ניפרד.

 

תפקידכם כאן בהיותכם בעלי השגה גבוהה, לקבל מאתנו ולהסתובב עם ידע זה.  להפיץ אותו תוך כדי שינוי עצמי בתפיסת המציאות שלכם, בהתנהלות, בחוויה ובמחשבה, בחיבור וביחס לאחרים.

כאשר המדד שלכם הנו יכולת ההכלה של כל אשר מופיע מסביבכם קרוב מאד אליכם, כחוויה אישית עם כל הכובד והקושי כאימון שלכם.

 

כי ככול שתתגברו על אותו היבט אישי שלכם המורכב מתפיסות ומדרך חיים מהעבר, מהחוויות המקרקעות אתכם בתוך יצירות אינספור ומציאות חיים קשה, כאשר חוסר שביעות רצון מלווה אתכם באופן תדיר והעתיד נצבע לכם באופן כואב וקשה, ותפיסת העצמי שלכם מבעבעת בכם כ"תבשיל" אותו הנכם אוכלים יום יום, אז ודווקא אז דבקו בנו יותר ויותר, דבקו "בו" יותר ויותר.

 

מבעד לאותו מסך המסתיר מעיניכם חדדו את הראייה והשמיעה והבינו כי הנכם פה בכדי ללמוד וללמד.  בכדי לתקן את עצמכם ולהפיץ את עצמכם המתוקן, לגעת באחרים ולהעביר להם את התיקון.

 

ובכל אותה דרך להבין כי הרוח האלוהית היא אשר שורה בכם ודרכה הנכם מקיימים את היקום הפיזי.  ודרך היקום הפיזי הנכם לומדים לעלות מנחה בכדי לשדרג את האלוהות היות והאלוהות היא אשר מחויבת לתקן את עצמה כלפיכם.

 

כן אומר לכם ילדים יקרים, לא רק לכם תפקיד כלפי האלוהות, גם לאלוהות תפקיד כלפיכם.  האלוהות הזו מחויבת לכם כמו שהנכם מחויבים לה וזוהי ערבות הדדית.  וככול שתפנימו מידע זה תבינו כי הוא צריך להתקיים בכל רמה של תא ומיקרו-תא, וכי רק אותה ערבות הדדית תיצור עבור כולם שלמות ואחדות ואהבה, כאשר אין בה בשלמות זו יותר בעד ונגד.

 

ילדים יקרים, הנכם היום בכתר של העמק, זו תקופה בה התדרים מאד מאד חזקים, האנרגיה יוצרת שינויים.  אומר לכם כי ככול שהמאמצים שלכם וההשתדלות שלכם נעשים אין זה משנה כלל עד כמה הצלחתם, היות ויש הפרעות רבות בדרך והפרעות אלה מגנות עליכם.  לכן חזקו את האמונה וברכו ללא הרף כל דבר אשר עובר בדרככם לטוב ולרע.

 

הכתר של העמק הנו באנרגיה של השתקפות, לכן אל תשכחו לעשות את כל ההגנות האפשריות ולמרות הקושי שוב ושוב לדבוק באמונה.