"ערב פסח 2012"
יום שישי 6/04/2012 יד' ניסן תשע''ב ערב פסח, שבת שלום חג שמח ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא אתנו.

ילדים יקרים הדגש הוא על "אתנו", הושיטו ידיים אחד לשני וראו עד כמה מעגל זה הנו אינסופי. אינסופי היות והוא מכיל את כל הישויות (ישויות ללא גוף), ומעבר להם את כל הנשמות (בעלות גוף), אשר מודעות לחיבור וגם אינן מודעות לחיבור.

"ערב חג שני פסח 2012"
יום חמישי 12/04/2012, כא' ניסן, ערב חג שני של פסח, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא בין כל הקהל הקדוש. כאשר אני אומר הקהל הקדוש תפיסת המציאות שלכם הנה כי זהו קהל קדוש, כאשר אומר דבר מה שונה, זו תהיה הפרספקטיבה דרכה תתפסו את המציאות שלכם. וכאשר איני אומר – אתם אומרים. לכן היזהרו נא במחשבותיכם ובאמירתכם.

"חג שני של פסח בכתר של העמק"
יום שישי 13/04/2012, כא' ניסן, חג שני של פסח, בכתר של העמק "נבוריה". חג שמח ילדים יקרים, ברוך בואכם לכתר של העמק שבו נא. הקשיבו לרעש והקשיבו לשקט והבחינו שזה תמיד אתם. כאשר תבחינו שזה תמיד אתם ותהיו "אשפים" בהבחנות הללו זה יהיה רגע השליטה שלכם. ומאותו רגע אילך תוכלו לראות עצמכם כ"בוראים".

"האלוהות הנה הקשר ביניכם"
יום שבת 21/04/2012, שבת שלום, ברוכים הבאים למקומי, שבו נא.

תחושת הבדידות והכאב תופסת לה נפח בליבות אנשים כאשר הם חשים לבד. באחדות – נשמה אחת, בידיעה כי כולם מחוברים אוהבים ומחזיקים זה את זה, לא קיימת תחושת צער ובדידות.

"חלק אלוה ממעל"
יום שישי 27/04/2012, שלום רב לכם ילדים יקרים, השבת עוד מעט תרד לה ותעטוף אתכם בקדושתה, היו אחד עם השבת ללא שום הפרדה ביניכם לבינה כך שתכיל אתכם ואתם תכילו אותה וברכה תהיה עליכם לכל אורך השבוע והימים הבאים עלינו לטובה. שבו נא.