חג סוכות 2017

יום שישי, 6.10.2017, א' חול המועד סוכות. חג שמח מועדים לשמחה. אנו מברכים אתכם על הימצאותכם כרגע ב"כתר של העמק" בתוך סוכת הכלל, שבו נא ילדים יקרים והיו נא חלק מאיתנו.


 

אנו ילדים יקרים מייצגים את הכלל.  אנו כמו גרעין המכיל את הפוטנציאל של הכול.  הבריאה כולה יושבת עלינו והינה אודותינו.  אנו ואתם זה היינו אך.  ומי זה אתם ילדים יקרים?

 

אתם הם נציגי הכלל, אתם זו הבריאה, אתם זו האלוהות המתכנסת אל תוך עצמה ומתבטאת דרככם.

 

ילדים יקרים, ננצל סוכה זו אשר הנה מקום מוגן כאשר הסכך סוכך עליכם ודואג שעוצמות האור תיגע בכם באופן מווסת, ונאמר לכם: 

הנכם ישות אלוהית אך הינכם שונים.  כל אחד מכם שונה מרעהו ולכל לאחד מכם דרך לעשות.

 

עליכם להגיע לאחדות אחת אשר הנה שוות ערך בין כל חלקיה.  בדרככם לשם הנכם מביאים את מי שאתם מצד אחד ואת פוטנציאל השינוי שלכם מצד שני.

 

עליכם להבין כי כולכם כאחד תעלו את האלוהות למקום של אחדותיות אשר כל חלקיה שווי ערך.  כולם ראש, כולם רגליים, כולם ידיים, כולם אחד.

 

הסוכה הנה מקום לחשבון עם עצמכם, בדיקה שקופה ואמיתית של ציוני דרך שעברתם, של תובנת הלב, של ההשגה, של החיבור.

 

על מנת לבקש את השינוי הבא ולהטמיע ולהכיר בשינוי שהיה, עליכם לזכור בכל רגע נתון כי קיימות שתי דרכים להלך בהן, דרך עפר ודרך המלך.  "דרך עפר" הוגדרה עבורכם בעבר כדרך הקושי, ו"דרך המלך" הוגדרה עבורכם בעבר כדרך האור.

 

כעת אנו מגדירים דרך עפר כדרככם ב"מלכות", ומגדירים כדרך המלך את היכולת שלכם לחבר בין מימד החומר הדחוס לבין מימד הרוח, הכרת האלוהות והיכולת שלכם להביא אל תוך "בינה" את"מלכות".

 

בכל רגע נתון ילדים יקרים, עליכם לשנן לעצמכם "אני בתפקיד".  שתי מילים אלה חייבות להיות שגורות במחשבה שלכם.  זה אמור להפוך להיות רפלקס מותנה, זה אמור להיכנס לתוך אוטומט.  כמו שהנכם יודעים לנהוג, הנכם יודעים כי הנכם בתפקיד.

 

"והגית בו יומם ולילה", הגית במי?  הגית באלוהות.  כאשר הנך הוגה באלוהות הנך יודע שהנך בתפקיד, וכאשר הנך בתפקיד עליך לשמור על יושר דרך, על שלווה, על שקט, על איזון בין הקצוות ועל מודעות ערה.  "אני בתפקיד" הופך להיות נורה מהבהבת, וכאשר האדם נזכר שהוא בתפקיד מיד הוא מתכנס לתוך אותו תפקיד.

 

ילדים יקרים, כאשר חייל יוצא לקרב הוא הלוחם.  יש אחדות וחיבור בלתי אמצעי בין הידיעה של יציאתו לקרב לבין היותו לוחם.  הוא זה אשר עומד שם ,ואין שם אלא הוא וחבריו כאשר האלוהות ביניהם.  וזאת עליכם לשאת עמכם בימי קרב ובימי שלום.  אתם הלוחמים ותמיד תהיה מולכם מילחמה כלשהי שיש לנצח בה.  ותמיד ילדים יקרים גם תנצחו בה.

 

זיכרו כי כל מניעה הנה שלכם, כל קושי הנו שלכם, כל בריחה הנה שלכם.  וקיים דבר אחד אותו עליכם לקבל כחוק בל יעבור והוא לא משנה לאן דעתכם מוסחת, לא משנה איכות מחשבותיכם, לא משנה עשייתכם, בכל מצב ותמיד הנכם "הוא".

 

אך ככול שהכרתכם כי הנכם האלוהות תתבסס בתוככם בעזרת אמונה ותגבר, זה יהיה הרגע בו תעברו מקושי לקלות, מרצינות לשמחה וקלות, מאדישות לאהבה.

 

איני אומר כרגע סתם מילים על מנת למלא את המחברת, אלא אני מודיע לכם היום כי עליכם באופן תדיר למצא בתוככם הערכה ואהבה לכל דבר.  וכשאני אומר למצא בתוככם אני מתכוון כתרגיל ללב של "היפכה מסתברא", דהיינו היפוך משמעות מכל תחושה שהיא אשר עולה בליבכם לתחושה של הערכה ואהבה.

 

עליכם לראות את חבריכם כ"גדולי הדור".  עליכם להכיר בעובדה כי הנם חלק מכם וכי דרכם עליכם לאהוב ולהוקיר את עצמכם.  עליכם להתמלא בתחושה של שמחה לקראת החברים, אהבה ורוך.  לעדן את התחשות שלכם, להביא אותם לכדי נימה וצליל מעודן.

 

יש לכם משימה והזמן קצר, אל תבזבזו אותו.  הישיבה בסוכה מבחינת שידור וקבלת תדרים הנה בעוצמה פי עשר מיום רגיל ועל אחת ביום שישי, לכן נצלו זמן זה ובקשו את הבקשות שלכם, ואל תשכחו כי אחת הבקשות החשובות ביותר הנה דבקות, אמונה ואהבה.  אלה הם בקשות של דרך המלך.  חג שמח