"ערב סוכות"
יום שני 17/10/05, י'ד תשרי תשס''ו, ערב סוכות

חג שמח, ברוכים הבאים, הצטרפו אלינו לסוכה. סוכה זו מכילה את הכל ואת כולם. תראו זאת "בארבעת המינים", ארבעת המינים המכילים את הכל ואת כולם. זהו חג של הודייה, אחדות, אחדות בין אדם לחברו, אחדות בין אדם לאלוהיו. "אדוני אלוהינו אדוני אחד".

"חג סוכות תשע''ג"
יום שני 1.10.2012, טו' תשרי חג סוכות. חג שמח, ברוכים הבאים לסוכתנו בעמק השני, זוהי סוכת הכלל, שבו נא בסוכה והתבוננו מסביבכם.

"חג סוכות תשע''ה"
יום חמישי 9.10.2014, טו' תשרי תשע''ה, חג סוכות. חג שמח ברוכים הבאים לעמק השני, אנא היכנסו לסוכה ושבו נא. ילדים יקרים, הנכם יושבים היום בעמק השני בסוכה אשר בנויה כולה מירקם של אור עם קישוטים של שמחה.

"חג סוכות 2015"
יום שבת 3.10.2015, יט' תשרי שבת חול המועד סוכות, חג שמח, ברוכים הנמצאים בעמק השני שבו נא. הנכם נמצאים בארץ זבת חלב ודבש.


"חג שמחת תורה 2015"
יום ראשון 4.10.2015, כא' תשרי תשע''ו, ערב חג שמחת תורה. חג שמח ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא והיו קשובים לדברינו. שמחת תורה הנה שמחתה של קבלת התורה, ומכאן הציווי הנו לשמוח.

"חול המועד סוכות"
יום שישי 5.10.2012, ה' חול המועד סוכות. שבת שלום ברוכים הבאים לעמק השני שבו נא. הושיטו ידיים אחד לשני, המעגל הוא קטן או גדול זה לא משנה.

הרגישו את הקשר והחיבור, הרגישו את הנשימה האחידה, הרגישו אותנו הנמצאים אתכם והרגישו את האהבה, החמימות והחיבור של האור המקיף אתכם.

"הסוכה המטאפיזית"
יום שלישי 18/10/05 ט'ו תשרי תשס''ו חג סוכות

חג שמח, ברוכים הבאים, שבו נא בסוכה. הנכם נמצאים בעמק הראשון.

"הקוד הגנטי של האלוהות"
יום רביעי 19/10/05, ט'ז תשרי תשס''ו, חול המועד סוכות,

ערב טוב, חג שמח, הכנסו ושבו בסוכתינו. זוהי סוכה שהכנו עבור כל העם הזה, סוכה אשר תקבל ותכיל את כולם ללא שום הבדל ובכך תקיים את מצוות הסוכה.


"ערב חג שמחת תורה"
יום ראשון 7.10.2012, כא' תשרי ערב חג שמחת תורה, חג שמח, ברוכים הבאים לעמק שבו נא מסביב לשולחן הערוך בכל טוב ואכלו עמנו את ארוחת החג. יום אחרון לסוכה האינסופית אשר הוקמה כאן בעמק.

"מעיין המים החיים"
יום חמישי 20/10/05, י'ז תשרי, תשס''ו, ב' חול המועד סוכות

חג שמח, ברוכים הבאים לעמק, שבו נא אתנו בסוכה