"מוצאי יום הכיפורים 2017"

יום שבת 30.09.2017, מוצאי יום כיפורים י' תשרי תשע''ח. חג שמח ילדים יקרים, ברוכה שהותכם בעמק השלישי שבו נא אתנו. ילדים יקרים עשינו היום מהלך, עברנו ממקומי, (קבר האר''י), דרך העמק הראשון, העמק השני, נגענו בעמק השלישי ועתה אנו יושבים בו.

 

נאמר אנו לא אתם, נאמר אנו כולנו ולא אתם, כי הנכם חלק מהשלם.  בלעדיכם אין השלם שלם, ומרכיביו של השלם הנם הערך המוסף של הבריאה.  אחדות הלב הנה בראש מעניינו, אין איש בודד, אין איש לבד מהלך במסלולו, אין איש נאבק לבד בבעיותיו.

 

אנו כולנו כאן, הסירו דאגה מליבכם ואל תתנו לניפרדות, "לעמק הראשון", "למקומי" להיות נוכחים בתודעה שלכם היות והם אינם העמק השלישי.

כאשר הנכם באי "העמק הראשון", "מקומי", ו"העמק השני" הנכם בפירוד, בשניות.  מעל לכם בכל אותם מצבים "הכתר של העמק".  הכתר הנו מקור החיבור, מקום החיות, מקור אשר העתק ממנו נמצא באינסוף. 

 

"בעמק השלישי", ילדים יקרים כולם דואגים לכולם, כך שאיש אינו צריך לדאוג לעצמו יותר אלא להיות חלק מאותה שלמות אשר קרובה לבורא עולם, היות ובורא עולם נמצא בינינו.

 

כפי שאמרתי קודם, אין איש חסר מאותה אחדות ואין איש שמקומו נעדר.  ישנם אותם אשר מתנגדים לאותה אחדות ואינם אוחזים בה, אך גם הם נמצאים בה ורק אינם מתבשמים ממנה.

 

תודעת העמק השלישי הנה תודעת האושר, השלמות, בה נתפס היקום כמקום מדהים לחיות בו, כזכות גדולה.  העמק השלישי ממלא את ליבכם השתאות ואהבה.  כאשר הנכם מכילים אותו הנכם נוגעים ברמות של תדרים אשר הנם מעודנים ושונים מאותן רמות אנרגיה להם התרגלתם.

 

קיים כאן עידון וסולם של תחושות אשר אינכם מכירים מהמישור הרגיל, וגם אם אינכם עדיין חשים באותם תדרים מעודנים של התעלות אהבה ושמחה, מעצם היותכם מודעים לחיבור לעמק השלישי תוכל ההארה לגעת בכם בכל רגע נתון.

 

למה אני משתמש במושג הארה?  היות והנכם מכילים את האור בעמק השלישי, והנו שלכם מעצם החיבור, מעצם הקבלה, מעצם ההסתכלות על האחר כחלק מהשלם.  דהיינו ההארה כבר נמצאת בכם.

 

יחד עם זאת עדיין אינכם חשים את אותו נועם ואותה עדנה של מקום ניפלא זה, ובאהבה רבה אומר לכם כי הנו זמין לכם בכל בכל רגע נתון וכי עליכם אך ורק לכייל את תחושותיכם, לדבוק בחסד, בתודעה ולעלות במעלה הסולם מעלה מעלה בההסתכלות על מימד ארץ (מלכות), בסובלנות וקבלה.

 

דעו לכם כי אין אדם ניפרד מכם.  עולמכם מכיל את כולם, וכאשר הנכם חווים הפרעה כלשהי אין זו אלא הפרעה שלכם.

 

על מנת להאיץ ולשייך לעצמכם את "נקודת הנועם" של העמק השלישי, תשתדלו לחוות אותה באופן מכוון, בכל רגע נתון של הקיום.  ככול שתחפשו אחריה יותר כך היא תדבק בכם יותר.  ואני אומר לכם מפורשות כי כאשר נהייתם אדונים שלה, הנכם חלק מהעמק הרביעי.

 

ילדים יקרים, "העמק הרביעי" הנו ה"מסע הרוחני" שלכם.  שם מסתיים המחזור הראשון של המסע, בואו נאמר... המסע על פני השנים, הימים, השעות והדקות בהן התכוונתם, רציתם, חיפשתם אחר בורא עולם.

 

"בעמק הרביעי" השתוותם בצורתכם אליו, הנכם הופכים להיות כמוהו, טובים ומיטיבים.  הנכם הופכים להיות בוראים מודעים אשר כל מעיינם וכל הרגשתם הנה לאהוב, לסוכך, לעזור ולעגן.  שם תהיו אותם אשר בהתכוונות ובמחשבה יוצרים את הריפוי ועוד, אשר לא נפרט היות וכאשר תגיעו לשם נדבר בזה.

 

כרגע מקומכם בעמק השלישי, בחיבור והכלה של האחר, של עצמכם דרך השתקפות היקום הניבט בכם.  כרגע עליכם לעבוד ולבקש ולרצות את העליה בסולם התדרים להכלה של אותו נועם ושמחה ואהבה אשר אין בה שום שניות.

 

אנו ניפרדים מכם עתה יום כיפור זה בברכה אשר מגובה על ידי העמק השלישי, על ידי הכלל.  הברכה מיועדת לכלל היקום דרך אותו חיבור אשר הנו עוצמתכם.

 

תאמר לכם הברכה:

 

"עוצמתכם ילדים יקרים הנה עוצמת הרבים, עוצמת האחדות, עוצמת האינסוף,

לכן אין עליכם אלא לאהוב את בורא עולם, לדבוק בו ולהפוך את האמונה לאקסיומה, לתובנה הכי בטוחה בעולמכם.

הסירו פחד מליבכם, הנכם מגובים, הנכם שמורים, הנכם האינסוף בהתגלמותו.

הנכם היקום הזה ויקומים אחרים, הנכם הגרעין האלוהי אשר נזרע,

לכן הוא שמור, לכן הוא קיים ויהיה קיים לעולמי עד באחדות".

 

חג שמח