יום כיפור 2017

יום שישי 29.09.2017, י' תשרי ערב יום כיפור, חג שמח ילדים יקרים, לפני שנגיע לעמק השלישי, נעצור לרגע במקומי, (הקבר של האר''י). שבו נא וצפו על קו האופק.

 

ילדים יקרים, מהו יום הכיפורים עבורכם?  רוצה לבקש כי תתחברו רגע אל תוככם ואימרו לעצמכם מהו יום זה עבורכם.  מהו מסמל?  ולמה נועד ברמה האישית?  נעשה אתנחתא לדקות ספורות לצורך כך......כל אחד מכם ואשר עלה לו.

 

נעבור דרך "הכתר של העמק".  שבו נא ילדים יקרים בכתר של העמק וראו אותו חולש בקו התפר בין שמיים וארץ, ואתם הנכם בנקודת החיבור.  הנכם אותם אלה אשר נמצאים כאן ביקום הפיזי ומחוברים בחוט בלתי נראה לעולמות עליונים.

 

הבינו כי שהותכם כאן ביקום ארץ הנה לצורך העלאת החומר אל הרוח וריווחו של החומר על מנת שאותה דחיסות של מקום זה תלך ותקטן.  זכרו כי הנכם מעלים את"מלכות" ל"בינה", ומסיבה זו הנכם אתם כל אחד מכם ה"סמן" להצלחתכם בכך ודרככם להצלחת הרבים.

 

ילדים יקרים, זה אישי ייחודי לכל אחד ואחד מכם, אך רמת ההתפתחות שהנכם מייצרים הנה האבולוציה הכללית.  כמו לשאוב מים מהבאר, כאשר הנכם אלה המשלשלים את הכלי לבאר וברגע שהעלאתם מים מהבאר הרוותם צימאונם של הרבים.

 

זה מה שהנכם ילדים יקרים, שואבי מים ממעיינות הישועה.

 

ילדים יקרים, עליכם להבין את גודל המשימה בה הנכם נוטלים חלק.  הנכם מגלי עולמות, צליינים, חורצים בחומר בהיותכם כמוהו, על מנת לסלול דרך לרוח להיכנס ולרבד אותו בקלילות שמחה והתפתחות.

 

אנו (כולנו), המקור לכל.  אנו המקור לאותו חומר דחוס ואנו המקור לאותה רוח אינסופית, ואתם הנכם תוצר של אותו חומר ואותה רוח. 

 

הסינטזה הזו עוברת דרככם ,ולכן ילדים יקרים, אותו יום כיפורים, אשר לכל אחד מכם פרשנות אחרת למציאותו בחייכם.  ומציאות זו הנה תולדה של מי שאתם ומי שעליכם להיות.

 

הכול נמצא שם, והנכם הולכים דרך שאינה סלולה אך מותוות וידועה, והנכם מיישמים את כל אשר התבקשתם ליישם מבעוד יום.

 

המסר לגבי יום הכיפורים הוא תובנה שעליכם להנכיח בתוככם אשר מכירה בעובדה שכל דבר אשר הנכם חלק ממנו, וזה הכל, כל היקום מסביב, כל הצורות מסביב, כל התופעות מסביב, כולן נובעות מתוכנית הפעלה אחת, נקרא לה התוכנה האלוהית אשר היא היחידה המעצבת כל פסיק באינסוף.

 

ילדים יקרים, ברגע שתראו זאת תהיו חלק מעולם האינסוף, תהיו חלק מודע של תפיסת המציאות, תחיו עד אינסוף כאשר הנכם עצמכם תוכנת ההפעלה.

 

מעבר להסתכלות האישית של יום הכיפורים, קיים היבט אלוהי ליום זה ולשם אני מכוון אתכם.  אין ספק כי קיימים שלבים אשר הנפש האנושית חייבת לעבור על מנת לבנות את הכלי להכלה של ידע, תדרים, חיבור רב יותר ויותר.

 

אל תשכחו כי הנכם חיים במימד נמוך וכי המימדים הגבוהים הנם אותם אלה אשר אנו מכוונים אתכם אליהם.  ואנו בונים את הכלי שלכם אט אט על מנת שתהיו מסוגלים להכיל ולהבחין בתדרים הללו.

 

הבינו כי יום כיפור במציאות של מימד גבוה מעל מימד שלוש הנו בעל משמעות שונה לחלוטין מאותה פרשנות אשר צמחתם ממנה.

 

כיוונו ואנו מכוונים אתכם לבנות כלי המסוגל להכיל התפתחות אשר תחבר אתכם לאותם מימדים, שתהיו אותו כלי אשר יערוך את הסינטזה בין המצב העילי למצב תחתון יותר, שהכל יעבור דרככם ויתאים את עצמו ליכולת התפיסה הכלל אנושית ואף אט אט יעלה אותם במדרגות הסולם.

 

בכל חג כזה הנכם עוברים תהליך של חשיפה לתדרים של אור אשר נוגעים בליבכם ונוגעים בכתר שבכם, "מקלעת הכתר".  בליבכם על מנת שתכילו יותר חסד ואהבה וקבלה ותובנה של הלב, ובכתר על מנת שכל אותה תובנה תגבה את תפיסת המציאות המשתנה אשר הנכם הופכים להיות חלק ממנה יותר ויותר.

 

דעו לכם ילדים יקרים כי גם אם אינכם חשים בכך, כל סביבתכם משתנה ללא הרף.  שימו לב לאותו טיפוס בסולם אשר הנכם עולים בו ומעלים אחריכם אחרים.

 

זהו חשבון הנפש שלכם ביום הכיפורים! 

 

זוהי ההכרה שלכם בכך שהנכם אחראים לרבים אחרים ועליכם לעשות השתדלות לשיפור הכלי, לשיפור הלב, לשיפור אשר משנה לשנה ביום זה תצליחו לראות אותו, להכיר בו.  כי הכרה זו חיונית עבורכם מאד מאד.

 

נעבור עתה לעמק השלישי ככול שההפרדה שבלב קיימת עבורכם כלפי האחר.  שבו נא אתנו לרגע בעמק השלישי, וחוו את המיכלול.  תשכחו מהיותכם אני.  אינכם אני, הנכם שלם אחד המורכב מכל חלקיו.  שבו נא לרגע וחוו זאת......

 

ילדים יקרים ביום כיפור זה הנכם מתבקשים להיות בתודעה של אחדות.  זו המשימה ועם זה תעברו את יום המחר.  תודעה של אחדות אשר הנה "אתם, אנחנו וכל מה שקיים", כאשר כל אשר קיים הנו בידיעתכם או באי ידיעתכם.

אלה הנדרים העליונים שלכם וזה "כל נידרי" שלכם.